Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

Lyndolin

2015. június 17.

Régebben a Garnier önbarnítóját használtam, de az megszűnt valamiért. Próbálkoztam néhány dologgal, de ez vált be a legjobban. Néha előfordul,hogy foltos leszek, de gyakorlás kérdése. Viszont nagyon szépen barnít, olyan finoman és fokozatosan, mint a késő délutáni napsütés, a kopása pedig teljesen egyenletes (igaz, elég hamar is kopik). Az egyetlen, az a szag, az tényleg borzalmas, de sajnos minden önbarnítóval ez van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

evatakacs

2015. június 9.

Nagyon szeretem. Kellemes egyenletes barnaságot ad, mondjuk elég világos , de nem sárga!!! :D Engem nem zavar az illata,kicsit ilyen kamu kókusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Aquila

2015. június 8.

Leszögezem, hogy nem kedvelem a barnító krémeket, mert eddig szinte kivétel nélkül narancssárga embereket láttam tőlük. Viszont a lábszáram a napozás és a szoli ellenére sem akart a többi testrészemhez barnulni, viszont eljött a rövidnacis/miniszoknyás idő úgyhogy kényszerhelyzetben voltam. Egyik barátnőm ajánlotta ezt a krémet illetve itt is olvastam előtte a véleményeket így beruháztam. Annyi előnnyel indultam, hogy azért nem hófehérek a lábaim, tehát a szoli minimálisat azért barnított rajta, de már a 2. felkenés után nagyon szép barna színe lett a lábamnak. Sajnos a boka és a lábfej részeket nem nagyon fogta be így ott foltos lettem, de nem vészes a dolog. Az illata viszont borzalmas és hiába mosom le szappannal azonnal a kezemről a krémet még 1 nap múlva is érzem rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Effendigirl

2015. június 4.

A szép összetevői és a pozitív vélemények miatt vettem meg, meg azért is, mert eddig még csak egyszer, évekkel ezelőtt használtam önbarnítót, de nagyon sárgás foltos lettem, ahogy emlékszem:). Nagyon-nagyon fehér bőröm van, sok anyajeggyel, ezért se napozni, se szoláriumozni nem szoktam, nem is szeretek és nem is lehet. Kíváncsi voltam, hogy áll(na) egy kis barnásabb szín. Eddig még csak egyszer használtam, tusolás után. Már látszott a különbség, barnább lett a karom, ahol bekentem vele, kicsit a csuklómnál láttam pár nagyon halvány, barnásabb foltot, de azok már el is tűntek, és egyenletesebb barnább. Tovább is fogom használni, majd még írok róla.

Folyamatos használat során nagyon látszik a barnaság az eleve sápadt és fehér bőrömön. A testápoló funkciója is jó, tehát jól puhít, hidratál. Az arcomat sem akartam teljesen fehéren hagyni, úgyhogy egy keveset a testápolóból összekevertem szintén nem nagy mennyiségű hidratálókrémmel. Így nyilván lassabban alakul ki a szín, de nem is lesz foltos, eddig nem lett az :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

BloodEve

2015. június 2.

A sok jó vélemény és a természetes összetevők miatt erre esett a választásom.
Hatás: narancssárgás barna szín, foltosság
Illat: karamellás
Bőrszín:hófehér
Használat előtt bőrradíroztam.Első blikkre 3-4 árnyalattal lettem sötétebb...a nosztalgia kedvéért megnézem a Jóbarátok Ross-ját, azt a részt, ahol sikeresen túltolták nála a barnító spray-t, így legalább nem érzem magam annyira szerencsétlennek...
Előnye: egy fürdés után lejön
Ár-érték: árában van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

A sok jó vélemény és a természetes összetevők miatt erre esett a választásom.
Hatás: narancssárgás barna szín, foltosság
Illat: karamellás
Bőrszín:hófehér
Előnye: egy fürdés után lejön
Ár-érték: árában van

Scatty

2015. május 23.

Nagyon fehér a bőröm, már jó ideje fontolgattam, hogy kipróbálok valami önbarnítót (szoli szóba se jöhet), végül erre esett a választásom.
Kicsit félve kentem fel először, nagyon ügyelve rá, hogy alaposan eldolgozzam mindenütt (előtte persze radíroztam). 1-2 használat után már nagyon szép bronzos barna színem lett, nem erőteljes, hanem szép finom, természetes szín, nem lettem se csíkos, se semmi, a kopása is elég egyenletes.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, heti 1-2 alkalommal használom, és nagyon szeretem, hogy végre van egy kis színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

norakitti

2015. május 17.

A vélemények alapján én is beruháztam egy ilyen termékre. De sajnos bármikor használom kiütéses leszek tőle, így nekem nem igazán vált be, inkább hanyagolom. A színével viszont elégedett voltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

decider

2015. május 15.

Elég természetes színem lesz tőle, habár ha már régóta használom besárgulok. 5 alkalommal már jó eredményt lehet elérni, ezután én már csak 2-4 naponta kenem magam. Pluszpont h egyenletesen kopik, az illata nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 15.

macskamenta

2015. május 13.

Extra fehér bőröm van és nehezen barnulok le, és ha sikerül is egy kicsit, akkor gyorsan el is vesztem azt a kis színt is.
Pár hete vettem ezt a krémet, nagyon, nagyon alaposan bőrradíroztam, és minimális mennyiséget rettentően alaposan eloszlattam a bőrömön. Másnapra már láttam az eredményét és nem lettem foltos. Pár éve használtam más terméket, attól foltos lettem és sárga, mert kentem mint az állat, de pont ezt nem szabad. Titok a mértékletességben van, szerintem. Mintha nagyon spórolnánk vele, csak annyit szabad felvinni, és tényleg nagyon körültekintően el kell oszlatni. Megismételtem azóta, szépen építhető a szín, csak nem szabad sietni vagy sokat kenni. Pár napot, esetleg egy egész hetet kihagyok, és folytatom a krémezést. Nem rossz termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

HeavenlyManna

2015. május 4.

A vélemények alapján vettem meg. Az illata tetszett, de másnap sokkban voltam, annyira foltos lettem, pedig előtte radíroztam és mindent megcsináltam, amit más önbarnító használata előtt szoktam, de nagyon foltos lettem. Volt ahol sötét barna csíkok voltak rajtam, volt ahol fehér maradtam, pedig ügyeltem, hogy mindenhol bekenjem magam. Amúgy szép szín lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0