Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

Reddiamond

2015. április 28.

Sajnos nagyon nehér a bőröm, aminek ez a testápoló nagyon sötét. Nagyon nagyon ügyelnem kell, amikor felkenem, hogy ne legyek nagyon foltos. Illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

fannus9

2015. április 26.

En is mar hetek ota hasznalom:) semmit nem csinalok elotte csak delutan bekenem magamat es gyonyoru szinem lesz. En gumikesztyuvel hasznalom mert az elso hasznalatnal olyan barna lett a tenyerem mintha koszos lett volna de hamar lekopott:D az illatat en annyira nem szeretem de kibirom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

emcuscicus666

2015. április 22.

Nehany hete vasaroltam. Az arcra valo barnitoval egyutt 7 eurobol kijottem, ami piszok jo ar erte, tekintve a minoseget, es a kapott mennyiseget.
Termeszetesen elkapkodtam a hasznalatot, es elso alkalommal foltos lettem. Nemi idot ra kell szanni hogy szepen eldolgozzuk a boron, tehat ne delutanos muszak utan, ejfelkor alljunk neki, amikor hulla faradtak vagyunk. Mostanra kitapasztaltam, hogy erdemes reggelre is beiktatni egy zuhanyt arc-es borradirozassal egyutt, utana onbarnitas. 2-3 naponta hasznalom, kozben pedig beiktatok sima testapolos napokat.
Az eredmeny, egyenletes, napbarnitott szin, foltok nelkul. Hamar beszivodik, de nem art odafigyelni, hogy egyenletesen dolgozzuk el, es hogy mindenhova jusson.
Az allaga nagyon hig, folyos, mint egy naptejnek. Nekem semmi problemam az onbarnito - vagy sokak szerint szolarium - illattal. Nyarias erzest ad, engem nem zavar, kifejezetten kellemes szamomra.
Nagyon meg vagyok elegedve, ha elfogy biztosan ujraveszem. Eddigi legjobb barnitokrem, amit hasznaltam. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Csigavér

2015. április 22.

3 hete használom 2 naponta. Foltos nem lettem tőle. A szokásos barnítókrém szag itt is megvan, főleg ha víz éri később a bőrömet. Elsőre kicsit sárgás színem lett, de több használat után már beállt a barna szín. Kb mintha szoliztam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

cseriildii

2015. április 19.

Természetes színt ad, de nekem nem egyenletes radírozás után sem, a hajlatokban sötétebb. Az illata elviselhetetlen és amíg ki nem kopik a barnaság addig érződik. Szörnyű. Inkább maradok az arisztokrata eleganciánál vagy megyek napozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

ferenczifanni

2015. április 14.

én imádom, most vettem meg utánpótlásként a második flakonnal:) az illata hihetetlenül finom, az állaga pont jó, könnyen eldolgozható:) én nem szoktam előtte radírozni, nekem úgy sem marad foltos, csak akkor ha nem dolgozom el jól, nem figyelek oda, kapkodok, stb. Nagyon fehér bőröm van, szokták is kérdezni, hogy beteg vagyok-e vagy rosszul érzem-e magam, ilyesmik:DD szóval nekem elhihetitek, nem lesz narancssárgás, csak akkor ha nem jól dolgozzátok el, én inkább azt mondom kevesebbet vigyetek fel, és szép lassan építgessétek a színt. 3-4 nap folyamatos használat után elég szép árnyalata lesz a bőrömnek, én nagyon szeretem, bár télen inkább megmaradok a "jégkirálynő" fehérségnél, tavasszal kezdem el csak használni, illetve nyár végén, de ha év közben kedvem támad csak úgy picit barnábbnak tűnni, akkor biztos hogy ezért a termékért nyúlok:) lassan és egyenletesen kopik, egyáltalán nem foltos, sokszor használtam már de még egyszer sem tapasztaltam. az ára is baráti, sokáig elég, egyszóval brutálisan jó termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 14.

monika.t

2015. április 13.

Már az első használat után, persze nem azonnal, ad némi színt. Célszerű előtte testradírt használni,így nem lesz foltos. Szép napsütötte színt lehet vele elérni és attól függően milyen gyakran használjuk lehet intenzívebb hatást is várni tőle. De ha pár napig nem kenem akkor is megmarad és szép egyenletesen kopik. Sőt testápolóként is nagyon jó, szép, selymes bőrt eredményez. Egyetlen hibája számomra az illat, az minden csak nem kellemes, olyan szoli utáni "szag". Persze ez szubjektív. Hatását és árát tekintve viszont verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 13.

silvike

2015. március 25.

Eddig ketszer hasznaltam, nekem nagyon szep szint adott.
Heti egyszer szoktam 9-12 percet szolizni, ezt kiegesziteskent hasznalom. Nem vagyok foltos tole, es narancssarga se. Hetente ketszer tervezem hasznalni, neha fogok radirozni elotte.
Az arcomat is bekentem vele, mert az uzletben nem talaltam az arcra valo valtozatat. Ott is teljesen jo fedest ad, es ami szamomra nagyon pozitiv, hogy nem lettem pattanasos tole, pedig nagyon erzekeny a borom, nem is hasznalok BB kremet es alapozot sem emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 25.

Eddig ketszer hasznaltam, nekem nagyon szep szint adott.

Krisz78

2015. február 28.

Tavaly tavasszal és ősszel használtam és nagyon meg voltam vele elégedve.
Idáig ez a legjobb önbarnítóm.
Csak 3 naponta használtam, nem radíroztam előtte és így sem lettem foltos sehol.
Viszont kb.másfél hónap használat után olyan "szép" narancssárga volt már a lábam, hogy 2 hetet szüneteltetnem kellett.Utána már csak hetente egyszer kentem.
Szép egyenletesen jött le, a kopási időszakban is tudtam szoknyát hordani.
Idén biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Tavaly tavasszal és ősszel használtam és nagyon meg voltam vele elégedve.
Idáig ez a legjobb önbarnítóm.
Szép egyenletesen jött le, a kopási időszakban is tudtam szoknyát hordani.
Idén biztos újraveszem.

Perzsaszonyeg

2015. február 25.

2 héttel ezelőtt vásároltam meg. Kíváncsian vártam az eredményre!---> főképp mert döntő részt egészségre nem ártalmas anyagokat tartalmaz Természetesen a krém befogott,(2 árnyalattal sötétebb bőrszínt idézett meg) semmi egyéb problémám nincs vele az illatán kívül.

Hasznos tanács: Használj gumikesztyűt, s a kézfejeket hagyd utoljára. (ugyanis nem feltétlen szemet gyönyörködtető látvány, ha az ujjaid között sárgásabb a bőröd a kenegetés közben felhalmozódó krém miatt )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0