Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

zizi30

2015. január 25.

Kipróbáltam én is ezt az önbarnítót.Iszonyat jó.De előtte mindenképpen kell egy alapos test+arcradírozás mert úgy sokkal egyenletesebb lesz a szín.Én a hajlatokat,könyököt térdet és bokát is bekentem és nem lett sötétebb mint a többi testrészemen,sőt hogy mindenhol egyforma színű legyek még a szemérem dombom és a mellette lévő comb tövet is bekentem sötét a popsi belső felét is(nyilván a bejáratot nem:)Talán túlzásnak hangozhat de úgy lesz egyenletes színed.Az arcom is bekentem vékonyan figyelve az orr tövére a szemhéjra,semmit nem kihagyva.A kezem utánalemostam és a tenyerem habkővel ledörzsöltem,így nem lett sárga.Engem annyira megfogott,olyan szép egyenletes barna lettem hogy úgy néz ki elég hetente bekenni magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

EmmaHeather

2014. december 25.

Első önbarnítós testápolóm. Meg vagyok vele elégedve. Az első nap vékony réteget egyenletesen eloszlatva másnapra már látszik is a szolid eredmény. Ha ezt megismételjük még intenzívebb eredményt kapunk.
Az ára baráti. Az illata viszont nem tetszik..sőt nekem először émelyítő volt. De hozzászoktam hamar :D Alapból nem vagyok porcelánbőrű, nyáron hamar barnulok, viszont télen eléggé megfakul a színem, ez egy kis egészséges és természetes színt kölcsönöz a bőrömnek. Ha végeztetek vigyázzatok, mossátok le alaposan a tenyereteket, különben ott is megfogja a bőrt, mint minden barnító. Az illata miatt 4 csillagot szerettem volna adni, de mivel tényleg nagyon természetes színt ad, se nem répasárgát, se pedig étcsokiszínt, ezért megérdemli az 5-öt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

n.agnesmail.1106

2014. december 15.

Évekkel ezelőtt bukkantam rá, kicsit tartottam tőle, de kellemesen csalódtam, és még árban is jó, így hát évek óta vásárolom és használom DE az illatával nem tudok kibékülni, ezért -1. Nem varázsol bronz barna bőrt, de egészséges színt ad a hófehér bőrömnek, így bármilyen színű ruhadarab jól áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

egyedszilvi

2014. október 19.

Jó pár évvel ezelőtt volt a DM-nek egy saját márkás nagyon szuper önbarnitója.
Azóta talán még ő ami jobb,mint az ilyen hasonló árkategóriás termékek.
Ezt használtam nyáron 3 flakonnal,ha rendszeresen kened magad minden másnap,1.5 hét után teljes ledörzsölést követően újra elölről,ismét minden másnap,szép lesz.Lehet nem szolis szin,s nem teljesen egyenletes,de elég jó,s sokkal szebb,mint a hófehér bőr.Inkább,mint fehéren.A dove,nivea barnitóknál ezerszer jobb.Sőt volt pár nagyon drágám is,még náluk is.Jövő nyáron ismét őt veszem le a polcról.Ja és nem kell kesztyű,stb. simán kézzel is lehet egyenletesen kenni,a spray változata nem olyan jó,mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 19.

Jó pár évvel ezelőtt volt a DM-nek egy saját márkás nagyon szuper önbarnitója.
Azóta talán még ő ami jobb,mint az ilyen hasonló árkategóriás termékek.

kea

2014. október 14.

Csak arcra használom, minden este egy nagyon vékony rétegben. Nem kopik, nem foltos, egyszerűen tökéltes. Korábban a Vichy arcbarnító krémét használtam, kb. ötször ennyibe került, egy ideje nem találom, azért váltottam erre, de már akkor sem térnék vissza rá, ha rábukkannék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 14.

flora.hegymegi

2014. augusztus 20.

Bevált! Soha nem próbáltam még semmilyen önbarnító kencét, és nagyon világos a bőröm is. De nem lettem narancssárga, ahogy számítottam, sem más furcsaságot nem tapasztaltam. Egy-két nap után azért kopik egy keveset, de ha szép egyenletesen kened, igazán kellemes, bronzos árnyalatot kaphatsz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Yubiri

2014. augusztus 14.

Az előzőekben használt önbarnítókkal összehasonlítva (Dove, Sundance, Yves Rocher pumpás) nekem egyértelműen ez vált be a legjobban.
A barnítása: az én bőrömön nem annyira narancssárga,mint a többi önbarnító, egész jó színem van tőle. Kissé foltos, bár ez valószínűleg azért van,mert néha kihagyom a radírozást.
Tartóssága: 3-4 naponta kenni kell.
Szag/illat: felkenve erősen érzek alkoholos illatot, amikor beindul a barnítási folyamat, akkor sem leszek büdös tőle, kompatibilis a bőrömmel, kibírható. Nálam a Sundance volt az iszonyat kategória szagban, de már rögtön fürdés után, felkenéskor.
Kissé szárítja a bőrömet, amit legjobban a mellemen veszek észre.
Én ezt a terméket ajánlom leginkább a barnítók közül és újravásárolnám :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Tartóssága: 3-4 naponta kenni kell.
Kissé szárítja a bőrömet, amit legjobban a mellemen veszek észre.
Én ezt a terméket ajánlom leginkább a barnítók közül és újravásárolnám :-)

rosa.love

2014. július 17.

Ez is megvolt, de nem szerettem annyira,mint a sundance-t. Sztem ennek a szaga már az iszonyat kategória,de lehet,hogy csak ilyen az ízlésem. Hatásra olyan amilyen...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

hedgehog

2014. július 10.

Rászántam magam, hogy idén elkezdjek önbarnítót használni. A hypo reklámokhoz csak szeretnének olyan "modellt" találni mint én. A vastag pántos nyári lábbeliket szeretem, ami oda vezetett sajnos, hogy a lábfejemen keresztben egy vastag hófehér csík díszeleg évek óta, gondoltam ezt eltüntettem. Érdekes volt már megvenni is ezt a terméket, mert a Dm-es hölgy szerint csak ez a fajta önbarnítós testápolójuk van évek óta (Dove kilőve). Kis körbenézés után megtaláltam a Sun Dance önbarnítóját is, mire a hölgy közölte, hogy az nem testápolós önbarnító hanem tejes, így az jóval erősebb ennél, így az Alverde mellett döntöttem. Az előkészület megvolt, első két alkalommal félig hagyományos testápolóval kevertem, mert nem akartam egyből csoki színű lenni, csak szép fokozatosan. Hát semmi nem történt, még arcra is kentem, ott sem. Igaz kezet mostam, de nem lett sárga, a könyög, térd,boka rizikós terület színe sem. (Kár volt a felöltözéssel is annyit várni.) A következő két nap már keverés nélkül, csak ezzel kentem be magam. Eredmény: semmi, ugyan olyan hófehér bőr, semmi foltok, semmi. Tegnap szintén keverés nélkül újra bekentem magam, de már nagyon kíváncsi voltam, hogy csinál-e egyáltalán valamit, így nem mostam kezet utána. Na reggelre "végre" történt valami, tiszta sárga lett a tenyerem, meg az ujjaim köze, de többi testrészemen továbbra is semmi változás. Ráadásul az eddig kellemesnek mondható illat (ez is az egyik oka volt, hogy ezt választottam a Sundance helyett), a tenyeremen most átcsapott egy förtelmes bűzbe, ami messziről érezhető.
A többi önbarnítós testápolóhoz képest az ára magas, az összetevőiben az elől található alchohol denat meg iszonyatos, a szaga ezek szerint meg változásra hajlamos. Sokkal jobban örültem volna, ha színezett önbarnító érthető okokból, de így sem lesz foltos (semmilyen lesz) és ezt mondjuk nem is ígérete. Nem értem miért kellene szeretnem, egyedül a tenyeremet fogta meg, azt is csak 5 nap után és kézmosás nélkül. Kegyelem kettes, de adok neki még javítási lehetőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Kodi

2014. július 1.

Évekkel ezelőtt volt egy jó önbarnítója a dm-nek, de az azt követő Sundancek meg sem közelítették. Már régóta nem önbarnítóztam a lábam, de most valahogy ráfanyalodtam, sehogy sem fogta a nap lábam. Ehh, hiúság ugye... Első alkalommal nagyon foltos lettem, mindenféle előkészület (radírozás, hidratálás stb.) ellenére. Gondoltam kuka, de aztán olvastam, hogy jó lenne hozzá a kesztyű. Momentán nem igazán rendelném meg külföldről hozzá azt a cuccot, majd ha valami mást is rendelek. Szóval egy egyszerű szivacsos törlőkendővel, amit mosogatáshoz is szoktam használni, persze nem ugyanazzal :) oszlattam el magamon. Jelentem szép, egyenletes, nagyon enyhe napcsókolta szín jött létre, ami építhető. Egy hibát követtem el: a kence kissé lefolyt a bokámnál, amit nem vettem észre, szóval létrejött egy Móricka által követhető f.scsík a lábamon. De a vádlim, combom közel áll, ha nem is bronz istennőhöz, de egy beach babyhez mindenképp. Mondjuk szerintem a szivacs sokat felvesz, így a barnább bőrűbbeken valószínűleg nem működik, de ők gondolom nem is használnak ilyesmit, mint a szőke hyporeklámok. A termék szaga nekem nem jelent gondot, de így a szivacsos technikával kevésbé érződik másnap. Nemrégiben megvettem a Paula önbarnítóját, mivel az sem tökéletes, ennek a terméknek egy 3/4-et adnék, így kap egy nagyon gyenge 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0