Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

kfruzsi

2014. június 28.

Szörnyű! Iszonyat büdös,narancssárga, nem tartós, foltosan lehet csak felkenni. Helyette érdemes kipróbálni a dm saját márkás (sundance) önbarnítóját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

gombirenn

2014. június 27.

Végre egy testápoló amitől nagy vagyok narancssárga, és nem leszek tőle büdös és foltos, nekem ez a tökéletes barnító

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

szaboka79

2014. június 17.

Mivel elég fehér a bőröm, a napozásra időm sem nagyon van meg a vérnyomásom sem "szereti", így gondoltam, teszek egy próbát ezzel a termékkel. Hosszú évek óta nem önbarnítóztam, de ezt sem lehet elfelejteni, mint a biciklizést... :D A lábamon próbáltam ki, előtte gondosan radíroztam is, aztán felvittem, ahogy kell. Kb. negyed óra múlva öltöztem fel, ezidő alatt beszívódott rendesen. Pár óra telt el, de már látszik a hatása, nem túl erőteljes, de látható. Pár nap múlva megismétlem majd. Bízom benne, hogy egyenletesen fog kopni. Egyelőre 5*, aztán majd frissítek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Zsanka84

2014. június 17.

Én is a hófehérkék csapatát erősítem, és szép szint ad, nem kopik foltosan, az illata sem vészes, az ára is jó, ráadásul jók az összetevők is. Szóval maximálisan elégedett vagyok, nyilván figyelni kell a felkenésnél, hogy egyenletes legyen, de szerintem ez minden önbarnítónál így van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

chavamazal

2014. június 11.

Igazi hófehérke vagyok, és bejött a testápoló. Nem sárgít, nem olyan büdös, mint pl. a Dove. Az összetevői is szépek. Ami jó, az jó. Ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

veravera

2014. május 26.

Most először próbáltam önbarnítót és sokkal jobb lett az eredmény, mint vártam. Nagyon óvatosan és vékony rétegben kentem, testradír után, így remekül működött, nem lett sárga. Nem is kopik nagy foltokban, bár mintha nem teljesen egyenletesen tűnne el, de ez még belefér. Az illata rettenetes-borzasztó sajnos. Ti milyen gyakran használjátok? Ezt még ki kell kísérleteznem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

kakaska

2014. május 15.

Nem sárgít, nagyon szép színt ad, de az illata a klasszikus önbarnítós testápolóé. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

papai.marti

2014. május 11.

Én mindig vegyítem egy picike mogyoró olajjal ls egy lehelletnyi csillámkrémmel - barmi szexy hatás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

marianngod

2014. május 6.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel! Mindig is fehér bőrű voltam, nyáron soha nem tudtam lebarnulni, csak leégetett a nap, utána visszaállt az eredeti színébe. Majd elkezdtem járni szoláriumba, de 2 hónap után csak minimálisat ,,barnultam" (heti 2X 10-15 perc). Itt olvastam az Alverde önbarnítóról, gondoltam megér egy próbát! Este bekentem az előzetesen radírozott bőrömet, másnap reggelre gyönyörűen és egyenletesen befedte az egész testemet! Nekem nem kopik foltosan, 4 naponta használom! És az illatával sincs semmi bajom! Nekem bevált, ha elfogy, biztosan megveszem ismét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Lángos

2014. május 3.

Nagyon elégedett vagyok vele! A tavalyi ugyan a lejárati idő előtt lejárt, pár hónappal a jelzett dátum előtt folyóssá vált és megváltozott az illata is. Az idei beszerzéssel meg vagyok elégedve, sosem barnuló bőrömet szép egyenletesen barnítja, de az előzetes bőrradírt és és a speciális szivacskesztyűt az egyenletes felvitelhez és bőrbe dolgozáshoz ajánlanám. Remélem a kesztyű idén is kapható lesz a DM-ben, mert a tavalyi szétment!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0