Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

istar

2014. április 14.

Nekem ez egy top termek ennyire jo barnitot en meg nem talaltam.
Nekem nagyon feher erzekeny szaraz vizhianyos borom van.
En ugy hasznalom a barnitot hogy eloszor egy sajat keszitesu borradirt ami egy kis olivaolajbol hozza egy nagykanal cukor kicsi illat pl mandarint osszekeverek es furdeskor radirozok es utana egy oliva olajos vgy kecsketejes vagy feheragyagos natr szappannal megmosom magamat,ezek utan kiszallok a kadbol jol megtorolkozom szarazra es bekenem a barnitoval magamat nem leszek foltos nem szarad ki a borom nem szokott foltosan lekopni,hetente 1 szer max2 szer kenem magamat,az illata sajnos eros de nem tartosan amugy natur termekeknel ez sajnos elofordul.Bar hasznaltam elotte dove ot azt viszont nem birtam mert egett szagom lett tole es egyre erosebben ereztem ennel legalabb nem.Az arcomra is kenek de ugy h az arckrememmel keverem ossze.Nekem nem lett sarga vekonyan kenem be magamat.udv

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Nekem ez egy top termek ennyire jo barnitot en meg nem talaltam.
Nekem nagyon feher erzekeny szaraz vizhianyos borom van.

PAncsi79

2014. április 2.

Ez az első önbarnító, amit próbáltam.
Régebben (sajnos) inkább a nap és a szolárium segítségével barnultam, majd úgy döntöttem, hogy nem kínzom tovább a bőrömet. Nos, azt sajnos naivitás várni tőle, hogy ugyanolyan színünk legyen, mintha napoztunk volna, erre sajnos ez (sem) képes. Eleinte számomra kissé sárgás eredményt adott, most már hozzászoktam, illetve rétegezem folyamatosan, így nem érzem annak, de azért akinek van szeme hozzá, szerintem felismeri, hogy milyen jellegű barnaságom van.
Az illata nekem sem tetszik, ez a fajta cukor nekem sosem tetszett, de egy idő után már megszoktam, ma már nem annyira zavaró.
Minden felvitel előtt átdörzsölöm a bőröm bőrradírral, így nem lesz foltos a színem egyáltalán. A csuklónál kell nagyon figyelni, mert ha ott nem dolgozom el egyenletesen, akkor lehet foltos, de egyébként egyáltalán nem jellemző.
A fehér pizsimen látom, hogy megfogja az anyagot. Könnyedén kimosom ugyan, de kicsit tartok tőle, hogy ez nyáron problémát fog okozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

Ez az első önbarnító, amit próbáltam.

v.Szöszi

2014. március 26.

3 használat után erősen barna lett az amúgy hófehérke bőröm. Nem foltosan "fogott be", nem kopik foltosan, viszont az arcomra kenve (én magam sem értem miért tettem ezt) pattanások százai jelentek meg. Havonta egyszer vékonyan átkenem magamon, és így egész jól megbarátkoztunk. 4 csillag az arcom miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 26.

Shennny

2014. január 30.

Egyszer vettem egy ilyet és élő répává változtatott, de még azt is foltosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 30.

Egyszer vettem egy ilyet és élő répává változtatott, de még azt is foltosan.

essenia

2014. január 27.

sziasztok!Én kb-két hete vettem s igen lehet kapni télen is a Dm-szaküzletekben.Nekem a szaga nem illata szaga:)mert emlékeztet a szolárium utáni szagra amikor benn sütöd magad sokáig a szoliban olyasmi a szaga van nem tetszik,de amire tervezték az tökéletets nekem nem kopik le foltokban,szerintem a tudat,hogy nem káros anyagot kensz magadra és mégis lessz szined,nekem ezt megéri,,nekem bejött:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

PrincessTurquoise

2014. január 9.

A főbb tapasztalataim a termékkel kapcsolatban: sajnos kicsit sárgás, de azért bőven vállalható színt eredményez, az intenzív hatásért kb. heti 2 alkalmazás szükséges.
Egyenletlenül és csúnyán kopik, bár én más termékeknél is ugyanezt tapasztaltam.
A szaga számomra elviselhető, olykor még egész kellemesnek is hat, legrosszabb tulajdonsága viszont, hogy hajlamos pattanásokat okozni (nekem főleg a hátamon :( ).
Mindent egybevetve, ár-érték arányban, a boltok jelenlegi választékát tekintve, nem tudnék más, ennél jobb önbarnítót kiemelni, úgyhogy habár 3 csillaggal, nálam használatban marad ez a termék.

Update: a hatását egészen megszerettem az idő múlásával, mondjuk az illata pont hogy elkezdett irritálóan tolakodónak tűnni a kezdeti kellemesség után. Mindenesetre meg vagyok elégedve vele így hosszútávon, úgyhogy 4 csillagra javítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Tyuki

2014. január 8.

Nagyon meg vagyok elégedve a termék hatásával - egyenletesen fed, szépen, apránként barnít (heti 1-2 alkalommal használom). Emellett meglepően magas fokon és hosszan tartóan hidratál! Nem hittem volna, kellemeset csalódtam! Szerintem újra fogom venni, ha egyszer elfogyasztom.
Egyetlen negatívuma van számomra, de az nagyon markáns: az erőteljes
"illata". Ki lehetne üldözni vele a világból. Tudom, hogy nincs olyan barnító, aminél nincs meg ez a jellegzetes illat, mégis muszáj levonnom egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Egyetlen negatívuma van számomra, de az nagyon markáns: az erőteljes

kornepipa

2013. december 30.

Az illata miatt adok csak 4 csillagot, de az az összes önbarnítónál ott van. Szép, egyenletes barna bőrszín már az első használat után! Én ajánlanám mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Miskulancia

2013. november 25.

Legyen elég annyi, hogy a korábbi önbarnítóimat kb 2 éve lecseréltem erre, és azóta átlagban 3 naponta nagy élvezettel kenegetem magamra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

csatarianita92

2013. november 23.

Nekem eddig nagyon bejön, bár ez az első próbálkozásom barnító testápolóval! :)
Eddigi tapasztalat: 2-szer használtam, 2 egymást követő este, rendesen leradíroztam a bőrömet az első használat előtt. Sikerült szépen eloszlatnom, nem lettem foltos! Nekem tetszik a színe, amit ad, bár tény és való, hogy senki ne várjon tőle természetes napfény színt! Az csak napozással lehet elérni!
De kifejezetten tetszik, nagyon kicsit van csak sárgásabb beütése, szerintem inkább barna és engem is dicsértek már meg, hogy milyen szép színem van!:)
Szóval bátran ajánlom mindenkinek, már csak a szép összetevői és a jó ára miatt! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Nekem eddig nagyon bejön, bár ez az első próbálkozásom barnító testápolóval! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0