Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
Saranhuone

2020. január 24.

Meglepően jó, 2 hét alatt látványosan hosszabb és több pillám lett. Spirál alá primernek is szoktam kenni, nem befolyásolja a spirál minőségét. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

keserud

2020. január 22.

6 napja vettem meg, mert elkezdett hullani, és rövidülni a szempillám, és sajnos az eddig használt ricinus olaj nem tette úgy a hatását, mint régen. Úgyhogy hajrá! Elkezdtem használni éjszakára, nappalra, mikor nem mentem sehová, eltelt 6 nap, és már most sokkal hosszabbak, erősebbek a szálak. Úgyhogy nekem ez wooow hatás, IMÁDOM, remélem sokáig működni fog, nem úgy, mint a ricinus, és várom, hogy 1 hónap múlva milyen lesz. Ajánlom mindenkinek, ja és ne sajnáljátok, lehetőleg a tövére is rakjátok, hogy kifejtse a hatást. :)
Up: imádom, a szempillaim csak nőnek és nőnek ❤️ kifestve lassan már muszempilla hatás 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

noradrenalin

2020. január 18.

Műszempilla után kezdtem el használni 1,5után látom a változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Műszempilla után kezdtem el használni 1,5után látom a változást.

EveCarefree

2020. január 17.

Ez egy csodaszer!!! Pláne ennyiért!! Még soha semmitől nem nőtt gyorsan és sűrűn a pillám, ráadásul szép életteli színe is lett.. Én az Alverde szempillanövesztő szérummal együtt használom és ámulok az eredményen. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

kottazur

2020. január 11.

Megvettem, egyenlőre várom a hatást, jövök egy hónap múlva updatelni. Semmilyen allergiás reakciót nem tapasztaltam, ami viszont jó jel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Lilly92

2020. január 1.

Imádom! Már közel egy éve használom, és erős, sűrű, hosszú szempilláim lettek tőle, amik egészen a szemöldökömig felérnek. Pedig semmi elvárásom nem volt egy 1000 ft-os termékkel szemben, de nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

zori

2019. december 31.

Tegnap vettem meg az itteni vélemények alapján. Általában tartok tőle, hogy valamit feleslegesen veszek meg de ezúttal nagyon pozitívan csalódtam. Nagyon kevés, össze-vissza álló szempillám van egy ideje, főleg az egyik oldalon. Tegnap bekentem ezzel a szérummal és már ma sokkal szebbnek tűnnek. Szerintem spirál alá is fogom használni, plusz most reggel is bekentem mert nem bírtam ki. Jó érzés viselni is, az illatáról nem is beszélve. Ha hosszútávon is beválik biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

eszterszekely

2019. december 13.

Alapvetően elégedett vagyok a szempilláimmal, de szülés után határozottan silányabb lett. Mintha rövidebb, ritkább lenne mint azt megelőzően.
Kb egy hete használom ezt és meg kell hogy említsem hogy feldúsítottam 3 csepp gyógyszertárban vásárolt ricinus olajjal úgyhogy talán nem csak övé az érdem. Illetve nem csak éjszakára kenem be de reggel is és néha napközben még egyszer :) ha valamire rákattanok akkor nagyon lelkes vagyok. Egy darabig. :) Egy hét után már komolyan látom a változást. Talán a hosszában még nem de határozottan vastagabbak lettek a szálak és egészségesebbek. Amikor rászempillaspirálozok sokkal kevesebbszer kell áthúznom és látványosabb az eredmény szóval alapnak is remek.
El fogom használni, kíváncsi leszek a hosszán változtat e, ha igen akkor időközönként tartok egy kúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

pBeata

2019. október 14.

Nagyon szeretem. Én egyszerre használom a szemhéjtusos változatával. Éjszaka szoktam felkenni, viszonylag nagyobb mennyiséget. Én látom a javulást :) Hosszabbak sűrűbbek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Régóta használom, nagyon gazdaságos, valamikor kétszer is teszek a szempilláimra, de még mindig nem fogyott el az első, amit tavaly vettem. Sokkal többet ér, mint a drága szempillanövesztő szérumok és ráadásul vegyi anyagot nem igazán tartalmaz. Szeretem az Alverde termékeket. Nagyon elégedett vagyok vele, ahogy a párjával, a másik szérummal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0