Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
pigglypig

2018. január 19.

Hatalmas meglepetés ez a kis cucc számomra. Az az igazság, hogy az itteni sok-sok pozitív vélemény hatására vettem meg, de még ezek ellenére is az esélytelenek nyugalmával kezdtem el használni. Még tinikorom hajnalán volt nekem egy hasonló Alverdés koffeines szempillanövesztő lötyim, csak annak nem spirálos volt a vége, hanem mintha tus lett volna (valaki emlékszik rá? :)) - na, nekem az semmit nem ért, pedig naiv kis 16 évesként persze nagyon vártam, hogy felkenem, aztán reggelre műszempillákkal ébredek :D
Feldolgozván az akkor ért csalódást egy szörnyű vizsga után megjutalmaztam magam többek között ezzel a szérummal, ennyi pénz még akkor sem sok, ha újfent totál bukás lesz a dologból. Azon nyomban nekikezdtem a bősz spirálozásnak reggel és este is, nehogy az legyen, hogy lusta voltam eleget használni, azért nincs eredménye. Jelentem, a változást már a 3. napon láttam, most másfél hét után pedig hihetetlen a különbség, kár, hogy nem készítettem előtte-utána fotókat. Alapból olyan kis semmilyenek a pilláim, nem vészesen rövidek vagy ritkák, csak kis átlagosak, egy jó spirállal egész szépen tudnak kinézni. No de most! Ma pl tust sem húztam, mert annyira drámai hatása volt a szememnek csupán a szokásos spirálomtól. Mindenkinek nagyon ajánlom, nem tudom hogy lehetséges, de ez a termék nagyon tud.

Az egyetlen negatívum a szérum alkoholtartalma, nem is értem, hogy tehetnek olyan termékbe alkoholt, ami a szemre való. Ha valahogy a szemembe kerül, nagyon be tud tőle pirosodni, szóval vigyázni kell vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

babszem81

2018. január 18.

1,5 hónapja napi szinten használom, többnyire reggel és este is. Spirálozok mindennaposan, csak várok pár percet a szérum és a spirál használata között. Először 3 hét után valamivel sűrűbb lett, mostanra pedig a hossza 1,5x-esére nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

Izibizi

2018. január 4.

2 hete használom kb.szorgalmasan, van amikor nappal is bekenem.
Először csak azt vettem észre, hogy sűrűbb lett a pillám, most pedig már ott tart a dolog, hogy mind a felső mind az alsó íven látom, hogy nőtt, de főleg az alsón, olyan mint egy porcelán baba szempillája, ha spirált is teszek fel 😍
Azóta pedig szinte nem is hullik. Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

2 hete használom kb.szorgalmasan, van amikor nappal is bekenem.
Azóta pedig szinte nem is hullik. Jár az 5 csillag!

Dorka1228

2018. január 4.

4 hónapja használom de nem sok eredménnyel! Néha mintha másnap reggel kicsit hosszabbak lennének a pillaim de csak a szempilla spirál használata után látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Makk Zsuzsó

2017. december 29.

Az égvilágon semmi hatását nem tapasztaltam. A szemöldökömben van egy ritkásabb folt, azt akartam kezelni vele, semmi eredmény. A szempilláimra kenve pedig könnyezett tőle a szemem. A ricinusolaj sokkal hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Femme

2017. december 28.

Sokáig becsületesen használtam naponta, de nekem nem vált be, a szemöldökömre nem hatott, a szemem pedig begyulladt tőle (2. helyen alkohol, értem már)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

FooZoGo

2017. december 27.

@norciiiii, számból vette ki a szavakat.
Szempillámra és szemöldökömre is használom. Tényleg hatékony kis cucc, sokáig elég.
Újra vevős mindenképpen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

@norciiiii, számból vette ki a szavakat.
Újra vevős mindenképpen!

norciiiii

2017. december 26.

Nekem bevált,egy műszempilla után csúnyán megritkultak a szempilláim,így eleinte rendszeresen majd később csak alkalmanként kezdtem el használni,és bevált. Pár nap után növekedésnek indult a szempillám. Csak ajánlani tudom,ezt is mint rengeteg más alverdés dolgot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

SzL

2017. december 22.

Az ugymond párjával a szempillanövesztő szerummal hasznaltam pár hónapig minden este lefekvéskor.
És imadtam. Nagyon szépen megnövesztette, dúsította és erösítette a pilláimat.
Már nem feltétlen lenne ra szükségem. De ígyis szoktam néha hasznalni. Főleg ha hasznaltam szempillaspirált, akkor este sminklemosás után felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

És imadtam. Nagyon szépen megnövesztette, dúsította és erösítette a pilláimat.

csicserke

2017. december 17.

Működik:) Nem emlékszem pontosan, mióta használom, de olyan egy-másfél hónapja és jól láthatóan sűrűbb, erősebb a szempillám. Mivel csak alkalmanként használok spirált, ezért nagyjából mindennap reggel és este fel tudtam kenni a pilláim tövére és elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0