Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
Hippolita

2019. április 24.

Kb. már 5 éve használom nappalra, pont megfelelően megemeli a pillákat, és rendbeszedi a szemöldököm. Eddig ez az egyetlen átlátszó spirálom, ami nem szárad meg fehéresen, morzsásra.
Már ezzel is elégedett voltam, de még növelte is a szálak hosszát, bár nem olyan mértékben, mint ahogy egy bimatoprostot tartalmazó termék tudja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

lZsuzsi

2019. március 30.

Kb masfel honapja hasznalom. Az eredmeny: kevesebbet hullanak a szempillaim,kicsit hosszabb is lett de meg nem vettem eszre olyan nagy csodat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

oniemme

2019. március 26.

Már használom egy ideje és szeretem. Fogalmam sincs, hogy nőtt-e tőle, vagy dúsította-e a szempillámat, viszont ezt használom szempilla spirál helyett is, hogy kicsit rendbe rázzam a pilláimat. Éjszakára is fel szoktam kenni, egyáltalán nem csípi a szemem, jó az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Krisztina527

2019. március 25.

Párszor már újra vettem, bár mindig vadászni kell, hogy melyik üzletben van belőle. Mivel minden nap spirálozom, ezért gondoltam rá, hogy kéne valami regeneráló dolog a pilláknak is. Lényegesen kevesebbet törik és hullik a pillám, amióta használom. Növekedést nem igazán fedeztem fel, de rendszeres használattal észrevehető, hogy úgy ránézésre is szebbek a pilláim. Biztosan újra veszem ezután is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Martu0508

2019. március 24.

Szuper kis termék. Én szempillákra és szemöldökre is használom. A szempillámat egyértelműen növesztette, a szemöldököm is mintha kicsit sürűbb lenne. Nem irritálja az érzékeny szemkörnyékemet, a keféje a felvitelhez megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Hathor14

2019. március 10.

1 évi műszempillázás után áldás volt ez a szérum. Nagyon hamar megerősödött és hosszabb is lett tőle a szempillám és nem irritált. Viszont amikor visszanyerte az eredeti hosszát, megállt a növésben, és azóta nem akar tovább nőni. Ettől függetlenül még mindig használom majdnem minden nap, inkább elhasználom, minthogy kidobjam. Ja és a szemöldökömet is szépen megerősítette. Sokaknál olvastam a vásárlás előtt, hogy használják szempillaspirál alá..én is használtam egy ideig, de nekem összeragasztja előtte a pilláimat és utána a tincseket festegetem, nem a különálló pillákat, így én ezt inkább nem javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

HChristelle

2019. február 22.

Jó illata van, az én szememet is irritálja de csak nagyon kicsit. Már majdnem egy hónapja használom mindennap, viszont a hatása elég minimális. Ennek ellenére időközönként jó lehet használni csak egy kis erősítésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. február 6.

Irritálja a szememet. Az illata nagyon tetszik, nem erre számítottam :)
Még nem tudok a hatásáról véleményt írni, mert pár napja használom (habár már tavaly vettem höhö)
Olcsó, szép a csomagolása 🎁🎀
1hónappal később: minden este használtam, tettem bele egy kis ricinusolajat is. Számomra látványos a változás,a szemöldökömön elől új szálak keztek nőni, és elég sűrűek. Hátrébb szintén sűrűbbnek tűnik, gyorsan nő, kb hetente szedem. A szempilláim is egyértelműen hosszabbak lettek, alul-felül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 6.

Irritálja a szememet. Az illata nagyon tetszik, nem erre számítottam :)
Olcsó, szép a csomagolása 🎁🎀

NovErke

2019. február 1.

Nagyjából 3 hete használom, reggel és este. Én nem vettem észre, hogy dúsított volna, a szempilláim hossza viszont szemmel láthatóan nőtt. Engem nem is csípett, amikor szembe került. Elég jó cucc.

Up.: Már sajnálom hogy lepontoztam és hogy mikor elfogyott nem ezt vettem újra. Vettem ehelyett egy ugyanilyen árú mégis sokkal gagyi b terméket ami szinte semmit sem csinált. Utána meg műszempillával próbálkoztam, ami kiderült hogy engem nagyon zavar, valamint az első éjszaka tönkre is tettem azzal, hogy elfeküdtem. Mindezen rossz tapasztalataim óta már "visszasírom" ezt a szérumot, ettől legalább tényleg látványosan szebbek és nagyobbak lettek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Adribogyi

2019. február 1.

Én szeretem, táplálja és dúsítja a pillákat, szerintem hosszabbítja is, ennyi pénzért nagyon megéri egy kis vitamin a szempilláknak, tuti újra veszem ha elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0