Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
svivko

2014. január 9.

OKTÓBER
Egyenlőre annyit: rendkívül egyszerű a használata, nem irritál - bár aki kitalálta, hogy egy szempilla szérum összetevőiben 2. helyen legyen az alkohol, annak szívesen a szeme alá tartanék egy nyitott üveg vodkát, hogy érezze a törődést! Ugyanis, míg egyenletesen eloszlatom a cucmót, simán elkezd könnyezni a szemem a keféről tömény mennyiségben párolgó alkoholtól. Csípni nem csíp, de totál hülyeségnek tartom.
Szabad szemmel is észrevehető, hogy a pilláim sokkal jobb állapotban vannak! Most jut eszembe, nem is emlékszem mikor találkoztam kihullott szempillával az elmúlt hetek alatt. Nekem estére szépen beállítja a pilláimat, mintha láthatatlan spirál lenne, a szála félkeményre száradnak, de engem ez nem zavar.
Van, ha napközben nem kell menjek sehová simán felkenem akkor is. Túladagolni nem lehet.
Ha beledörzsölöm a szemembe - mióta használom esténként néha önkéntelenül rámjön a -fu, most nagyon de nagyon meg kell dörzsizni a szemem egészen az agyamig - érzés, és akkor biza fél percig erősen viszkető érzetünk lesz, de szerintem hamar elmúlik. Ez utóbbi szerintem az én hülyeségem, szóval pontot miatta nem vonok le, de tudjátok, hogy nem ajánlott! :D
Összességében megszerettem, bár kicsit aggódok az apró száraz folt miatt a belső szemzugtól nem messze, de most ősszel az egész arcbőröm megbolondult, szóval nem biztos, hogy tőle van, mindenesetre száraz szemkörnyékre szerintem ez az alkohol mennyiség már ártalmas(an szárító) lehet.
JANUÁR (update)
Újravettem, picit több, mint 3 hónaposan viszketett tőle a jobb szemem, gondoltam ideje újra cserélni a még nem elhasznált, de már bacival tömött spirált.
Ebből gondolom kiderül, hogy nagyon megszerettem. ( A kezdeti használat után szemdörzsölés inger elmúlt.)
A szempilláim elérték a véghosszúságukat (öröm é' bódottá - aki tudja melyik Krémmániás ragasztotta ezt rám, kérem jelezze, mert nem tudom így idézni :( ).
A szempilláim minimális mennyiségben hullanak, erősek, jól bírják a göndörítést, és bárminemű spirálozást.
Amíg lesz újra fogom venni. Amúgy középúton megvettem a tus kiszerelést is, de a kedvenc a spirál marad.
A HASZNÁLATáról annyit, hogy érdemes a spirál végén levő krémkupacot a szempillákra eloszlatni (mintha egy ceruza lenne, amivel színezzük a szempilláinkat), majd spirállal eloszlatni, nyilván a tövektől a végekig. Mindezt azoknak írom, akik szerint kevés a szmötyi, vagy úgy érzik, mintha semmit sem kenne a pillákra. ÉS ne felejtsétek el 3 havonta cserélni (főleg -ha mint én is-, minden este kenitek nem csak mikor eszetekbe jut 1x egy héten. :) ), különben kötő hártyagyulladást kaptok.
ÖT csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

OKTÓBER
JANUÁR (update)
ÖT csili.

2014. január 4.

Szerintem van hatása, sőt biztos, nekem az egyik szememen az alsó szempilláim szinte teljesen kikoptak (egy zselés szemcsepp miatt, ami szépen ráragadt a pilláimra és kihullottak tőle) és egész jól rendbe szedte őket. Az egyetlen probléma, hogy egy másik Oriflame-es termékkel együtt használtam, így nem tudom melyik volt hatásosabb, annak Hyperstrech a neve. Főleg nappal használtam őket, éjjel nem akartam, hogy belemenjen a szemembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Vic

2013. december 3.

Mintha nőne, mintha nőne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

Mintha nőne, mintha nőne :)

beautifullife

2013. november 29.

A Lash Booster-nél már nagyjából leírtam. Azért vettem meg,mert nem igazán szoktam már sminkelni,inkább arra figyelek oda,hogy ne kelljen elfedni semmit a sminkkel. Alapjáraton erős,fekete,hosszú egészséges szempilláim vannak,de soha nem lehet elég.
Együtt használom a fent említett termékkel,úgyhogy nem tudom megkülönböztetni melyik a hatásosabb. Mivel azt csak tövekre,ezt pedig spirálként az egész pillára kell,így az erősödésért gondolom ő felel. Jobban is szeretem őt használni,mert pikk-pakk megvan és látom,illetve érzem,hogy hova került,hova nem.
Még az én pilláimon is rengeteget tudott erősíteni.Látványosan meggyarapodtak és most alapból olyan kunkoriak,mint előtte szempilla göndörítővel,pedig csak két hete használom.
Ha elfogy,a keféjével párszor ricinusolajat fogok felvinni,de biztosan újraveszem,mert csodaszer és nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

jzsofi

2013. november 29.

Kb egy hónapja használom és nagyon úgy néz ki hogy ez tényleg működik. Hosszabbak a pilláim, bár dúsulást nem vettem még észre. Nem állnak össze-vissza ahogyan eddig, valahogy szebb az összkép. Néha napközben is fel szoktam kenni ha nem megyek sehova, mert amúgy kicsit olajos lesz tőle a szemem alja. Éjszakára viszont nem zavar, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Mila85

2013. november 16.

LAssan 2 hete használom, de ma direkt csak spiráloztam, semmi füstösítés a pilla tövekben.Huh ez tényleg használ:)))) Hosszabbak a pilláim az tuti, dússágot még nem annyira észlelek, de hogy hosszabbak az fix:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Kendra

2013. november 10.

Már a másodikat használom,nagyon jó termék, akár a szintén alverdés (Lash Booster),- nekem csodát műveltek a szempilláimmal,ez a szérum egy lágy fehér krém,klasszul erősíti a szempillákat,nem csípi a szemet,szépen felszívódik és főként hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 10.

Kimi

2013. szeptember 29.

Kb. 2 hete használom. A szempilláim sokkal élettel telibbek, hosszabbak és dúsabb hatásúak lettek. Eredetileg a szempillahullásom miatt vettem és azon is sokat segített. Az itt olvasott tapasztalatok miatt kipróbáltam a szemöldökömre is, ott szintén hatott. Csodaszer! Biztos hogy még számtalanszor újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

mimi49

2013. szeptember 16.

Véletlenül találtam rá itt a Krémmánián erre a szerre, és nem is akartam kipróbálni, mikor észrevettem, hogy valószínűleg a már egy éve használt golgotavirágos szemkrémtől (mást nem használok, tehát csak ez lehet az oka) hosszabbak és dúsabbak lettek a szempilláim, úgyhogy nosza felkerekedtem és ezt is beszereztem mellé, és egyelőre (2-3 hét) nagyon elégedett vagyok vele. Az eredmény látványos, nem csíp, én a kefe végén maradót el szoktam kenni a szemöldökömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

saethara

2013. augusztus 25.

A lash boosterrel együtt használom már kb. 2 hónapja. A szempilláim alapjáraton sem voltak ritkásak vagy rövidek, de ettól a kombótól tovább sűrűsödtek és nőttek. Az illata nekem valamiért nagyon tetszik, mindig beleszagolok mielőtt felkenem : D. Egyetlen hibája, hogy szinte az összes cumó a kefe végére rakódik, de ez engem speciel nem nagyon érdekel, a végével át szoktam húzogatni a szempilláim, aztán meg az egész kefét használva jobban szétoszlatom. Semmilyen formában nem irritálja a szememet. Az ára is abszolút elfogadható, az összetevői szuperek, úgyhogy csillagos 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0