Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
Gabriell

2018. október 23.

Jó kis termék. Hatalmas nagy változást nem vettem észre a szemöldökömön és a szempilláimon, viszont egyértelműen erősíti a szálakat. Néhol talán még egy két szemöldök szál kinövéséhez is hozzásegített. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

eszterke

2018. október 20.

Én nagyon meglepődtem, mert nem vártam tőle sokat, csak ki akartam próbálni. Azt kell, hogy mondjam, már 1- 2 alkalmazás is látszik, erősebbek, érezhetően vastagabbak a szálak tőle, az alsó pillák láthatóbbak. Nekem az alsó sajnos nagyon vékony és egyébként is világosak a pilláim. Lehet, akinek alapból nem ilyen, annak nem ennyire látványos a hatása. Sajnos nem használtam eddig következetesen, csak max. 3- 4 napig egymás után, igaz, néha nappal is kenek belőle mostanában ha csak itthon vagyok. Ki fogom próbálni min. 2 hetes napi használat mellett mit tud. Korábban ennek az árnak a sokszorosáért próbáltam szempillanövesztőt másik márkától de ennek az eredménye nem sokkal marad el attól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Nikcy

2018. október 7.

Pilláimat nem hosszabította, de a szemöldökömet igen, viszont ott ahol ritkás oda nem nőt újra, a meglévő szálak nőttek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Spvirgi

2018. szeptember 21.

Már kB 2 hónapja használom és egész jól működik. Sajnos a szemöldökömön nem történt változás tőle, de azon semmi sem segít... A szempillám viszont sokkal sűrűbb lett és nem is hullik tőle.
Biztosan újra veszem majd 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Biztosan újra veszem majd 😘

drzhczk

2018. szeptember 16.

a szemöldököm dúsítására vettem mert néhol sajnos ritkás, de semmi változás. egyidejűleg használtam a szempillámra is, bár meggyőződésem, hogy azon semmi sem változtat, egy próbát megért, persze eredménytelen volt. nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Nixe

2018. szeptember 10.

Kb annyit ér, mint halottnak a csók :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Kb annyit ér, mint halottnak a csók :(

Yarijana

2018. augusztus 29.

Kb. Augusztus elején vettem a terméket. Megkaptam a családomtól, hogy "Jaj de minek neked ilyen cucc hát így is hosszúak a szempilláid!". No igen ám,de lefele állnak, így reggel/sminkelés elött szét göndrítőzöm. Legutóbb, ahogy a csajos nap alkalmával kispiraloztam magam raktam göndörítés elött a pillaimra,ra spiráloztam. Lám, tök szépen megállt a nap vegéig! "Életet" mentett a termék..legalabbis az enyém tuti:) Látványosan hosszítja a pillaimat is és -valószínűleg- erősíti is.
Negatívum maximum annyi számomra,hogyha este lefekvés elött kenem fel, másnap reggel kicsit összeragadnak a pillaim. Ezert -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

bugeyes

2018. augusztus 29.

Őszintén nem hiszek annyira az ilyen termékekben, de egy barátnőm javasolta, hogy próbáljam ki. Lehet, hogy nem szabadna, de én a szemöldökömre is használom a szempillám mellett. A szempilláimon nem figyeltem meg különösebb változást, csak annyit, hogy kevésbé hullik, ez azért elég jó. A szemöldökömnek csodák csodájára szintén jót tett valamennyire, mert szebben, kicsit erősebben nőnek vissza a szálak. Még nem használom annyira hosszú ideje, úgyhogy egyelőre nem merek rá 5*-ot adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

gothy

2018. augusztus 25.

Ez is a mosdó szélén hever, nem is tudom, mióta. Egy ideig használtam, de csak annyi történt, hogy szárította a pilláimat. Persze az INCI második helyén az alkohol szerepel, az én hibám, hogy nem figyeltem. Inkább kenek gyógyszertári ricinusolajat a szempilláimra. Olcsóbb, és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Megvettem az itteni pozitív vélemények miatt. Még nem használom hosszú ideje, de aki olvassa azt tanácsolom, hogy reggel arctisztitás után vigyen fel a pilláira ebből egy keveset, kvázi alapnak használva és utána a szempillaspirált. Nekem bejött. Vhogy mintha kevesebb festékkel is szép nagy pillákat tudnék varázsolni. Talán a szemöldökömre is hatással lesz egyszer :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0