Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
Tekka

2018. június 2.

Kenegetem kenegetem, de eddig még sajnos nem sok változást tapasztaltam, pedig a párjával együtt használom. Lehet több idő kell neki mint egy hónap, akkor majd felpontozom, de jelenleg teljesen semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

boczetimea

2018. május 19.

Műszempilla használata után kerestem valamilyen szempillanövesztő terméket, ugyan is teljesen eltűntek a pillaim. Erre akadt a választásom legfőképp az összetevői miatt. Nem bántam meg és azóta is rendszeresen használom. Csodát művelt a pillaimmal már két hét alatt, látható volt a változás. Ha elfogy újra veszem az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Sztellaaaaa

2018. május 12.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.
Volt egy időszakom amikor nagyon hullott a szemöldököm és a szempillám is egyaránt. Azóta már nem hullik egyik sem szerencsére. De szeretném ha kicsit dúsabb lenne mindkettő hogy ne kelljen sminkelnem.
Eddig párszor használtam de mintha már kicsit mind a kettő erősebb lenne.
Erről is fogok a továbbiakban nyilatkozni kicsit bővebben.
Egyenlőre neki is 5*, utána majd elválik hogy cserben hagy-e vagy sem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Az itteni vélemények hatására vettem meg.
Eddig párszor használtam de mintha már kicsit mind a kettő erősebb lenne.
Erről is fogok a továbbiakban nyilatkozni kicsit bővebben.
Egyenlőre neki is 5*, utána majd elválik hogy cserben hagy-e vagy sem:)

pszandi7

2018. április 18.

Nálam egyértelműen csodaszer kategória! Műszempilla után sokkal dúsabb és hosszabb a szempillám, mint valaha volt. Imádom! Este szoktam felkenni jó alaposan és van amikor a szempillaspirál alá is. Már a másodikat vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

nreka

2018. április 16.

Körülbelül egy hónapja használom, általában heti 2-3 alkalommal. Nagyon rossz vagyok rendszeresség szempontjából, mert az idő felében elfelejtem használni, aztán 2-3 napig rendes vagyok, és a következő egy hétre megint elfelejtem. Ami nagyon jó benne, hogy is észrevehető a hatása. :) Az alsó pillasoromon volt egy kb. 3mm-es rész, ahol icipicik voltak a pillák, annyira hogy nem is lehetett kifesteni. Egy hónap használat után már ezeket is szépen ki tudom festeni. :) Nagyon könnyű használni és utazásnál is simán vihető magaddal. Én a szemöldökömre is kenek egy keveset, mert elég ritka/rövidke, hátha sűrűsödik egy kicsit tőle. Így már a szemöldökömet is szedhetem gyakrabban... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Kittyke27

2018. április 4.

Könnyen használható, nekem alap esti rutin, nagyon szeretem, nagyon sokat segít, dúsít és hosszabbít is a pilláimon.
Fél éve használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Fél éve használom.

rayeri

2018. március 29.

Nekem működik. 5 hetes mindennapos használat mellet dúsított és hosszabbított is. Ha kifestem a szempilláimat akkor látszik igazán az eredmény. Figyelek rá, hogy ez a viaszos-krémes cucc jó vastagon befedje a pillákat, vagy ötször átmegyek vele rajtuk. Egyébként borzasztó érzékeny a szemem, de ez egyáltalán nem irritálja. Nem csodaszer de megvettem a második tubussal, ez mindent elmond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

An08

2018. március 27.

Már sokadik alkalommal vettem, nagyon szeretem. Egy idő után nem is kell mindennap, csak heti 2-3 alkalommal, ahogy eszembe jut. Látványosan hosszabb és sűrűbb szempilláim lettek tőle. Spirálozás után vehető észre igazán a különbség. Szemöldök erősítésre is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Tina84

2018. március 26.

1 hónapja használom ezt a készítményt, így már merek megalapozott véleményt adni.
Amit tapasztaltam: látványos szempilla hosszabbodás már 2 hét után. Megerősödtek és kevésbé hullanak a pillák, nem töredeznek könnyen.
Amit nem tapasztaltam: irritáció, szempilla sűrűsödés.

Összességében szívből ajánlom, de aki azt várja hogy ettől besűrűsödik az csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Amit nem tapasztaltam: irritáció, szempilla sűrűsödés.

Szofie

2018. március 20.

Kb. két hónapja használom. Nem mondom, hogy nem lettek dúsabbak a pilláim, de én egy icipicit többet vártam. :) Ami viszont pozitív, hogy a meglévő szálak valóban erősebbek lettek, aminek azért örülök, mert majdnem mindennap használok spirált. A korábbiakhoz képest sokkal kevesebb hullik ki. A hosszukkal sosem volt problémám. A szemöldökömre is kentem belőle, de ott a tömény ricinus sokkal látványosabb eredményt hozott, ami az új szálak növesztését illeti. Összességében nálam négyesre vizsgázott! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0