Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
mercixoxo

2018. március 17.

Kb. másfél hete használom, sok babaszempilla nőt már tőle ilyen rövid idő alatt. Este és reggel használom az Alverde Lash Boosterrel együtt. A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, eddig nem csalódtam benne. Később szerintem még írok majd róla.

UPDATE:
Már több mint egy hónapja használom és nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. Dúsult tőle, hosszabbak is lettek. Egyik héten hirtelen egy részen vagy 3-4 szempilla kihullott, ami elég feltünő volt szempillaspirállal, de szerencsére ennek köszönhetően kevesebb mint 1 hét alatt kinőttek újak és erősebbek. Szempillaspirál alá is tökéletes alap, várni szoktam pár percet, amíg megszárad, aztán rakom fel a szempillaspirált. Szerintem abszolút megéri az árát. Változatlanul 5 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

UPDATE:

ndlvivien

2018. március 16.

Ár - érték arányban kiváló. 2-3 hét, reggeli és esti használat után látható némi növekedés , rugalmasak lettek tőle a szempilláim, selymesebbek,a szempillaspirál is szebben mutat rajta. Egyáltalán nem irritálja a szemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Lili28

2018. március 16.

Nehéz véleményt írni, mert látványos eredményt itt nem várhat az ember lánya szerintem. Nem lettek hosszabbak vagy dúsabbak a pilláim, de tény és való nem is volt ezzel problémám.
Akinek kihullott, ritka pillái vannak szerintem észrevehetőbb eredményt tapasztalhat. Én is újra fogom venni, mert jó érzés, hogy kényeztethetem a pilláimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Lorina

2018. március 11.

Remek kis termék!Nagyon szetetem,minden este használom.Terhesség után,elég sok pillám kihullott,viszont ez a növesztő szépen helyrehozta!A kefe nagyon jó,szépen oszlat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Nikolaj

2018. március 11.

Naponta 2x használom. Reggel 1 réteget viszek fel belőle, majd kb 10 percig hagyom "száradni" és utána 1-2 réteg a szempillaspirálomból. A szempillaspirál szépen terül rajta, nem ragad, normálisan megszárad. Este 2 réteget teszek fel belőle. Nagyjából 3-4 hete használom és imádom, a pilláim látványosan hosszabbak. Sűrűsödést még nem fedeztem fel, de ami késik nem múlik, legalább is remélem. Ha elfogy biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Eperhercegno

2018. március 7.

Talán nőttek tőle a pilláim, de inkább a kellemes hűsítő érzést szeretem, amit a szememen tapasztalok a használatakor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Era88

2018. február 27.

Kb. 2 hete használom, az itteni vélemények alapján vettem meg. Munkatársam használ egy méregdrága szert, de én úgy gondoltam jó lesz nekem egy költséghatékonyabb megoldás is. :) ...és jajj de jól gondoltam! :) Korábban rendszeresen pakolgattam magamnak a műszempillát, és hiába a "kímélőbb" ragasztó, akkor is megsínylették szegény pilláim. Szóval ideje volt keresni valami gyógyírt. Este és reggel is használom, reggel rákenem a megszokott szempillaspirálomat is. Már az első héten megjegyezte a kolléganő, hogy: "Nah Te is megrendelted??" - nagy örömömre látta a változást. :D Mondom neem, én találtam egy jóval olcsóbb és szuperebb kis szert. :)
A pilláim már most hosszabbak, erősebbek. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

A pilláim már most hosszabbak, erősebbek. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Bíborka

2018. február 19.

Többször újravettem, nekem bevált. Egyedül az idegesít, hogy mikor elhatározom, hogy veszek egy darab sincs az üzletben. Gondolom elkapkodják... Szóval legutóbb már ricinus olajat vettem helyette aminek a hatása ugyanolyan mint ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

gyoresz84

2018. február 17.

Senki ne várjon azonnal extrém hosszú szempillákat. Hosszú távon viszont látható az eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Zsuuu

2018. február 16.

A másik szérummal együtt használom és nagyon elégedett vagyok! Teljesen helyrehozta ( talán még szebb is mint előtte) a terhesség/ szülés után tönkrement szempilláimat. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0