Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: ruzsi83, az összetevőket feltöltötte: zs.star, Módosítva: 2019. február 25.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

S.K

2013. április 27.

Teljesen jó. Megfelelően habzik és nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Teljesen jó. Megfelelően habzik és nem kell belőle sok.

uaim

2013. április 16.

Jöttem megvédeni a haza becsületétP szerintem nagyon jó cucc legalábbis egyenlőre ha változik a véleményem beírom. Fejemre használok már ilyen tusikat mert minden sampontól viszketek még a baba samponoktól is meg az ultra sensitivektől is na ettől a tusitól nem. Egyenlőre. Nagyon krémes finom az illata nekem teljesen friss gyümis fincsi. Majd megírom hogy hosszabb idő után mit produkált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 16.

angeltear

2013. április 15.

Szerintem nem rossz, bár úgy vettem észre kicsit szárít ahhoz képest, hogy krémtusi. A bőrömet nem irritálja. Az illata először nagyon nem jött be, de idővel megszerettem, mondjuk gyorsan el is illan fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Langel

2013. március 17.

Az alverde tusfürdőjét használom és azzal nagyon elégedett voltam, gondoltam ez akkor nagyon jó lehet. Nagyot csalódtam, sok kell belőle és nem lesz jó érzése a bőrömnek utána. A sima alverde mandarinos tusfürdő is natúr termék és mégis sokkal sokkal jobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Nessy

2013. január 4.

Finom az illata, szoktam belőle néha venni, mert igazi felfrissülést nyújt, néha télen is igénylem hogy legyen itthon, de legfőképpen nyári frissítő. A bőrömet nem szárítja, bár nekem egy tusfürdővel sincs ilyen gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Doozy

2012. augusztus 20.

Röviden: minden szempontból jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Röviden: minden szempontból jó :)

Nóri

2012. június 13.

Nekem egyik tusfürdő sem okoz semmilyen változást a bőrömön, viszont az ILLATA nálam megér egy csillagos ötöst, pedig nem vagyok oda a gyümölcsillatokért tusfürdőkben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

hanna

2012. május 29.

Ökotest sehr gut, vagyis káros anyagtól mentes, cserébe nagyon halovány illat .
Még egyszer nem venném meg, se jó, se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

Ökotest sehr gut, vagyis káros anyagtól mentes, cserébe nagyon halovány illat .
Még egyszer nem venném meg, se jó, se rossz.

babyface

2012. április 29.

praktikus kiszerelés, sűrűbb állag, finom illat, ami sajnos hamar elillan :/ habzását is közepesnek mondanám még hablabdával is. nyárra és sportoláshoz szerintem kiváló lehet! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

nickie23

2012. március 18.

Tetszik a csomagolása, és nagyon tetszik az illata. A párom vett magának egy nem alverde tusfürdőt, ami szerintem nagyon büdi, és észrevettem, hogy mennyire fogy az enyém, aztán egyszer lebukott, mert ő is ezt használja, mert neki is nagyon tetszik az illata. :-) Egyébként nem vettem észre, hogy szárítana vagy valami probléma lenne vele, bár nem ezt használom mindennap, a narancsosat is szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA