Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: ruzsi83, az összetevőket feltöltötte: zs.star, Módosítva: 2019. február 25.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

fashionista

2012. február 22.

Kellemes, kicsit túl sűrű állag, szép csomagolás és finom illat: nagyon kellemes és ismét fontos az, hogy jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Alice83

2012. január 23.

Tökéletes állagú és illatú termék, személy szerint nem csak tusfürdőnek, hanem arclemosónak is használom, egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

Joan

2012. január 23.

Én szeretem az illatát, jól hidratál, könnyű lemosni, mint a többi natúr tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

magnes

2011. július 7.

Én a Sehr gut minősítés miatt vettem meg a kinézete mellett. :) Amíg használtam, kifejezetten szerettem, az illata is pont elég volt, nem szeretem, ha túl erős. Ha nem tértem volna át a teljesen natúr szappanokra, lehet, hogy még mindig ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 7.

UnVraiAnge

2011. július 2.

Bevallom azért vettem meg ezt a tusfürdőt, mert annyira megtetszett a csomagolása. Gondoltam bio, papaya, hidratál; nekem ennyi elég is lesz. Sajnos az illata nagyon kis halovány és nem is igazán hidratál, de valahogy mégis felvidít ha ránézek-ezért jár egy bónusz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

szaniki

2011. július 1.

Én és a párom nagyon szeretjük ,nem szárít ,és az illata jó gyümölcsös .Elérhető árban van és nincs tele szeméttel,reggeli tusoláshoz kifejezetten jól jön az üdítő illata,bár a bőrön nem sokáig marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA