Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2021. február 1.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Színezett ajakápoló E-vitaminnal és monoi olajjal.

4 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Makk Zsuzsó

2018. július 7.

Egyedül a papaya árnyalatnak van látható színe, a többi inkább csak a fincsi illatokban tér el. De ez a papaya valami mesés, gyönyörű, természetesen üde, friss színt és kis "szőlőzsírfényt" ad az ajkaknak, miközben kifogástalanul ápol. Ha fényvédős lenne, mégjobb lenne, de így is szuper. Rögtön vettem hármat, mert annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.