Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kelithyn, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Arcápolók

Az egyenletes és szép arcbőrért. Az ásványi és fényvisszaverő pigmentek kombinációja segít elfedni a bőr egyenetlenségeit. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

Brunettee

2019. október 15.

Be kell vallanom, ritkán használtam eddig bármilyen színezett krémet, alapozót, vagy úgy bármit az arcomra. Néhány sikeretlen próbálkozás után az alapozót elhagytam, váltottam BB krémre, de végül azt is hanyagoltam. Viszont idén tavasszal úgy döntöttem, mégis szeretnék valamit. Nem voltak nagy elvárásaim, bőven elégnek gondoltam egy BB/CC krémet. Így kötöttem ki ennél a krémnél. Nem egyenletes az arcbőröm színe (vitiligo miatt), úgyhogy ennek fényében a tapasztalatok: jól egységesít (már ahol még az eredeti színem van, a foltokat nem fedi el, sőt), nem üt el az alap színemtől, tudok alá fényvédőt és hidratálót is felvinni - itt kicsit ügyeskedni kell, ha túl sokat viszek fel belőle, akkor simán le tudom morzsolni -, egész nap a helyén marad, elviseli a púdert és minden egyebet. Nem próbáltam ecsettel vagy szivaccsal, szintén az ujjaimmal oszlatom el. Én maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Szandricsek

2019. július 14.

Korábban a Helia-D cc-jét használtam, de azt már nem gyártják:( Esküvői sminkemhez kerestem S.O.S. alapozó helyett cc krémet. Itteni, KM-es véleményeitek után emellett döntöttem és totálisan beleszerettem. Megmentette a sminkemet, azóta is ezt használom. Pöttyözve teszem fel, és úgy oszlatom el az ujjammal, a foltjaimra meg ha nem akarok korrektort használni picikét vastagabban viszem fel. Néha elfelejtek (lustaságból) hidratálót tenni alá, de ő úgy is működik, nem szárít, sőt mintha ápolná a bőröm. Nem ül meg a ráncokban, simán elviseli aztán a púderezést, kontúrozást...stb. Tartósan fennmarad egész nap, nem fénylik, nem folyik le, mint anno az alapozó. A színe fura mód télen meg nyáron is bejön, nem üt el a barnultabb bőrömtől. Ahogy előttem is írtátok, meglepően sokat tud és hálás termék az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

hetesiedit

2019. július 9.

Ez a krém egy csoda! Minden használat maga a varázslat. Gyönyörűen egységesít, az illata nagyon jó natúr. Az érzés is jó, ahogy az arcomon van, nem kell ellenőrizgetni, hogy elkenődött-e, mert annyira természetes hatása van. Teljesen megfelel mindennek, amit egy CC-krémtől el lehet várni, táplál, gyógyít, és hosszú távon is egységesíti a bőrképet. Nem tömíti el a pórusokat, a bőr szabadon lélegzik. A krém színe teljesen alkalmazkodik az arcszínemhez. Fiatalabbnak, szebbnek, természetesnek érzem magam tőle, és közben hidratál és véd, egy kicsit még a káros sugaraktól is. Ujjal is könnyen felvihető, kevés is elég belőle, és bármit alá lehet kenni: tápláló szérumokat, hidratálót, fényvédőt. Így is egy kicsit mattít, miközben természetes ragyogást kölcsönöz a bőrnek. Egész nap is lehet viselni, és a felvitelt követően egyre szebben mutat, szinte egybeolvad a bőrömmel. Ja, és az ára.... Nem találok szavakat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Rekanna1

2019. május 17.

Először imádtam, de valami megváltozott, mert egyszerűen nem tudok alá kenni nappali hidratálót. Ha arra kenem a CC krémet, le tudom morzsálni. Krém nélkül szárítja a bőrömet, de egyben ragacsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

csokilany

2019. április 22.

Szépek az összetevői, hihetetlenül jó árban van, illatot alig érezni és a színe tökéletesen alkalmazkodik a bőrszínemhez. Egyenletes bőrképet és alap fényvédelmet ad. Nekem sajnos hamar átfénylik a zsíros bőröm, de normál és száraz bőrre jó szívvel ajánlom. Ami miatt még bizonytalan vagyok, hogy újravegyem-e, hogy több órával a felvitel után is úgy érzem, mintha ragacsos lenne a bőröm, de ez nem biztos, hogy a krém hibája...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Jolan1206

2019. április 13.

Ar -ertek aranyban teljesen jo.Kozepesen fed,korrektor elkel azert mellé.
Szine tokeletes szerintem valoban univerzalisan alkalmazkodhat kulonbozo borszinekhez. Plusz pont a minimalis fenyvedoert.
Nekem pattanast nem okozott,sőt kifejezetten jot tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Ar -ertek aranyban teljesen jo.Kozepesen fed,korrektor elkel azert mellé.
Nekem pattanast nem okozott,sőt kifejezetten jot tesz a bőrömnek.

Ria22

2019. március 30.

Annyira nem győzött meg eddig. Nagyon erős az illatanyag benne, órákkal felvitel után is érezni. Látom hogy többen is megjegyezték a mattító hatást, ebből sajnos én semmit sem érzékeltem, viszont 10 perc kell hogy beszívja a bőröm és ne csillogjon. A fedésével nincs gond, kicsit talán még sűrű is. Meglátjuk hosszútávon hogy muzsikál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Solya30

2019. február 11.

Nem próbálkoztam még soha ilyen krémmel, az itteni vélemények alapján vettem meg és milyen jól tettem! Az összetevői alapján már 5 csillagot érdemel. Az első használat is könnyű volt, enyhén, de szépen fed. Egységesíti az arcbőrt és mattít. Nekem az illata is tetszik, az ára pedig rendkívül jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

ylexe

2018. december 26.

Natúr "alapozót" kerestem, nincs szükségem erős fedésre, a természetes hatás megfelel. Könnyű dolgozni vele, miután rájöttél, hogy a te bőröd mennyit fogyaszt el szívesen. :) Tökéletesen hozza a várt hatást, tartós, nem allergizál, mi kell még? Nekem semmi más.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

nyuszo

2018. szeptember 4.

Fura, ragacsos hatású, mikor kenem fel, és mintha megszáradna még mielőtt eldolgoznám az arcomon. Olyan száraz hatású lesz tőle a bőröm, szinte szebb, ha csak a sima arckrémemet használom....most már értem, miért áll lassan 1 éve a polcomon, nem emlékeztem, miért raktam félre. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá Vegán termék lévén, és az illata is tényleg jó + nagyon jó áron vettem, de valahogy az én bőrömmel sajna nem kompaktibilis. De azóta hál' Istennek megtaláltam a tökéletes színezett hidratálómat, ami valóban csodákat művel a bőrömmel (szintén Vegán, igaz az ára kicsit húzósabb :))

Viszont ugyanez a viaszvirág tartalmú Alverde éjszakai krém tényleg szuper! Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!