Alverde

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. május 9.

Vegán termék.

2 árnyalatban kapható: 10 Pure Porcelain, 20 Pure Sand

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

amyherczeg

2016. augusztus 13.

Pozitív csalódás volt ez a termék. Mivel kifutó termék ( sajnos ), 900 forintért jutottam hozzá. A fedése elég gyenge, de egységesítésre tökéletes. Miután a felviszem a bőröm hiperszuper puha lesz. Az összetevői nagyon tetszenek, kivéve a parfümöt, de ennyit elnézek neki. Összességében egy nagyon jó alapozóról beszélünk, jár az 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

illesbb

2016. május 25.

900 Ft-ért vettem, mivel ugye kiárusítják. Azt nem értem, hogy miért pont most találtam rá... Nagyon tetszik. Nem tudom, hogy egy szinte csak olajból álló alapozó hogy mattít, de ezzel kb egész nap matt az arcom (persze púderrel fixálva). A fedése tényleg nem túl erős, a nagyobb bőrhibákat nem fedi el, de szépen egységesíti a bőrt. Tetszik, hogy üvegbe van, de az adagolása már kevésbé jó, egy pumpát rakhattak volna bele, de végülis azért szépen lehet adagolni. Az illata annyira nem jön be, de azért elviselhető. Szóval összességébe tetszik, kár hogy megszüntették. Ha valaki tud hasonló alapozót, ami olajos, de mégis mattít, akkor írjon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Kristie

2016. március 1.

Már a második üvegemet használom, annyira megszerettem. Az illata eleinte fura volt, de mostanra már azt is imádom. Igaz, nincsenek különösebb bőrhibáim, így lehet ezért is tökéletes a számomra ez a leheletnyi, diszkrét fedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

azursatellite

2016. január 17.

Most fogyott el. Elég sokáig elég volt. A csomagolása nagyon kis aranyos, csak a kupakot, meg az üvegcse nyakát mindig törölgetni kellett, mert belefolyt - csak otthoni használatra való. Nincs túl sok bőrhibám, inkább csak az arcbőröm egységesítése miatt használok alapozót/BB-t, így elégedett voltam vele. Tud ő is annyit mint az európai BB-k, alapozónak viszont nem nevezném. Újra nem fogom venni, mert annyira mély nyomot nem hagyott bennem, de az árát megérte, szerettem. Hétköznapi sminkekhez, munkába teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Diana82

2016. január 11.

Ez egy olyan alapozó, amit csak tökéletes bőrű hölgyeknek ajánlanék. Az én arcomon extrém módon előhozza a szárazabb részeket és e mellett alig fed valamit. Nem tudom használni, mert rosszabb lesz vele az összkép, mintha semmi sem lenne a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Shennny

2015. december 6.

Nekem sötét a világosabb, ezen kívül nem fed, csak fura barnás árnyalatot ad a pofimnak O.O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Kamillaneni

2015. november 15.

Zsíos bőrömre kerestem alapozót, ami nem folyik le a harmadik órában. Kúraszerűen szoktam használni a Dr HAuschka tisztátalan bőr csomagját, abban van egy arcápoló olaj keverék, ami szépen megregulázta a bőrömet, ezért döntöttem a Pure Teint alapozó mellett is. Az illatát nagyon szeretem, bár megfogalmazni nem tudnám, mihez hasonlít. Széna és friss fű és magok.. Ha létezik ilyen illat.... A fedése kellemes, bár az egy-egy megnyomorgatott pattanás azért átüt rajta, azokat le kell kezelni külön korrektorral is vagy egy erősebb fedésű alapozó egy pöttyével, és máris vállalható a dolog. Az, hogy folyik és mégis ilyen a kiszerelése, eddig nem okozott problémát. Én nem a tenyerembe szoktam önteni, hanem egy ujjal befogom az üvegcse száját, lefelé forítom, és ami az ujjamra kerül, felkenem az arcomra. 4-5 ilyen "placcs" elég a fejemre. Tény, hogy ha az ember arca nem elég hidratált, akkor a szárazabb/hámló részeket hajlamos kiemelni, de rendszeres (heti 2x) radírozással ez a probléma is orvosolható volt nekem. Mindent összevetve szeretem, a bőröm is szereti, és mér a második üvegcsével használom belőle. (az első ugyan összetört, de már szerencsére akkor, amikor már a végefelé jártam.) Ha ez is elfogy, vagy megint összetöröm, akkor is újra fogom venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

tomkogy

2015. november 7.

Szerettem volna egy olyan alapozót, amitől nem lesz természetellenesen maszkos fejem, és ami a legfontosabb: nem ül bele a ráncokba.
Ez egy ilyen termék, sőt valahogy úgy érzem, hogy azzal hogy használom, még plusz ápolom is a télen különösen száraz bőröm.
Bár nem szerettem volna sűrű, nehéz alapozót, de talán fedhetne egy kicsit jobban.
De elégedett vagyok vele, a szem alatti karikákra a koffeines kétvégű alverde alapozót teszem fel majd ezzel alapozom. Ez így bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 7.

kesha420

2015. október 30.

Az a helyzet ezzel a termékkel, hogy szeretném én, ha és amennyiben, nem mutatna szebben a bőröm nélküle, mint vele. Ugyanis az orromon mint kiderült van egy száraz folt, ami enélkül nem látszódott, na de ha ezt rákenem... Nem mellékesen kiderült, hogy nem csak az orrom van kiszáradva, hanem az arcom többi részén is található pár száraz foltocska, tehát száraz bőrűek messziről kerüljék el, mert még az én, kombinált bőrtípusommal sincs jóban ez a termék, de legalább tudom, hogy még több hidratálásra szorul az arcom.
Ezen kívül egy természetes fedésű alapozó, ami a benne lévő olajnak köszönhetően bársonyosan puha tapintásúvá varázsolja a bőröm, nem irritál, jó a színe, a fedése mondjuk tényleg nem kiemelkedő, de most szerencsére nincs is rá szükségem, szóval szeretném én, de egyenlőre mégse vagyunk egymással jóban, pedig alá is hidratáltam. Kísérletezek még vele, bár az öntögetős megoldás sem a szívem csücske, de nem adom fel. Ha rájövök a trükkjére felpontozom, egyenlőre csak két csillagot érdemel.

Update: Csak kibékülünk egymással, a békéltető pedig az arcra való luffa szivacs, amivel mostanában nem csak este, hanem reggel is átdörzsölöm a bőröm. Mivel így eltávolítom az elhalt hámsejteket az arcomról, nincs száraz folt, amit kiemelhetne, főleg, hogy továbbra is aláhidratálok, szóval nem kuka a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

gendur.berni

2015. október 14.

Szép egyenletes lesz tőle az arcom, tényleg nincs erős fedése, de nekem nincs is rá szükségem. Az olajok miatt kicsit megijedtem, hogy csillogós, ragadós leszek, de hamar elmúlt ez az érzés, és puha, matt lett az arcom. Púdert se használok fölé, pedig eddig minden alapozóhoz kellett. Az illatát is szeretem, szerintem olyan érdekesen finom. A tartóssága kiváló, nekem kibírja az egész napot és még lemosni se túl könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol