Alverde

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. május 9.

Vegán termék.

2 árnyalatban kapható: 10 Pure Porcelain, 20 Pure Sand

Vermilion69

2015. október 8.

Próbálgattam a dm-ben kézfejre kenve, ott egész jónak tűnt, tetszett benne a sok olaj, mert elég száraz a bőröm, főleg így hideg időben. Hazajöttem, felkentem és konkrétan SEMMI nem látszik belőle, 0 a fedése, gyakorlatilag olyan, mintha egy hidratáló krémmel kentem volna be az arcomat. Ezért, mint alapozót nem tudom jól értékelni, majd még próbálkozok vele, de egyelőre nem tudok jobb pontozást adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

concoka

2015. október 8.

Már egy hete,szinte minden nap bejártam munka előtt a dm-be,ezzel a csodával szemeztem,próbálgattam a teszterét,kezemre,orromra :) szerintem már azt hitték az ott dolgozók,hogy nem vagyok normális :D Pedig igen,csak annyit vaciláltam,mivel ez az alapozó olajos bázisú(nem szilikonos)! És ugye a problémás bőrömre mindig úgy olvastam utána,hogy olajmentes alapozót vegyek! A mintája ecsetelős,ez viszont kiöntős,ezért még ki kell tapasztalnom,mert ma pl.kicsit sokat öntöttem a tenyerembe,pocsékba ment,mivel már nem kellett az arcomra :/ először jól össze kell rázni! Nekem nincsenek száraz részek,maximum az orrtövemnél,ha náthás vagyok,szóval így nem tudom mondani,hogy kiemeli e azokat! Viszont nagyon jól fed!sajna a sötétebb árnyalat is világos picit,így nyárra biztos nem lesz jó,de télre nagyon is! Az ára nagyon baráti (1400.-),könnyű elkenni,ha sokat kenek nehezebben szívódik be(olaj) ,de tökéletes! Eddig pattanást nem okozott,updatelek később! Ja,és én aláhidratálok az alverde kék hibiszkuszos szérumával! Szeretik egymást úgy látom :) Gyárthatnának belőle több színválasztékot ;)

Update: Eltelt egy hét,gondoltam írok:) imádom még mindig,nagyon szépen mutat az arcon,nem diszkógömb hatású,nem lett tőle egy pattanásom sem,szépen fed,nem foltos egyeltalán! Szóval nekem a tökéletes!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

DreamyGirl

2015. szeptember 11.

Az olajos forma először megijesztett, de adtam neki egy esélyt. Hamar beszivódik, természetesnek hat. Tartós, nehezen birtam lemosni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

magichand

2015. augusztus 18.

Nem tudom, hogy nem lehet őt szeretni! :) Könnyed viselet, szép fedés, de mégse maszkos, az érzékeny, irritált bőrömön még segített is, hidratál, kevesebb a pöttyöm utána, kellemes natúr illat, olajos, és nem szilikonos bázis. Télen alá kell hidratálni, radírozni, sőt a nagyon száraz részeken még jojoba olajat is kentem, nyáron viszont ebben a dög melegben mehet rá az Alverde mineral púder. Én nem keresgélek tovább, nálam ők a befutók. Natúr, cruelty free, kellemetes árkategória. Végre azt érzem, hogy nem ártok magamnak a sminkkel, a hétköznapokon is bátran merem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

foldvarilia

2015. július 13.

A sárgabarackmag olaj győzött meg arról, hogy megvegyem , és jól döntöttem , valószínűleg pont az olaj miatt, hidratálja a bőröm amit szinte semmilyen alapozónál nem tapasztaltam még. A fedése nem tökéletes, akinek pattanásos a bőre annak nem ajánlom, de egy könnyű nyári alapozónak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

zadri

2015. június 28.

Drogériás alapozóhoz képest szuper!
A színe majdnem tökéletes (télre már sajnos sötét lesz), a fedése pont jó, építhető, ahol szükséges. Nem kell belőle sokat használni.
Kicsit fura, hogy mikor felkeni az ember, rettenetesen olajos, fullasztó érzés, de amint beszívódik, tökéletesen matt, kellemes, selymes érzete lesz a bőrnek.
Hosszabb idő után is csak kicsit fényesedik át, még ebben a melegben is.
Száraz részeket picit kiemeli, de csak ha elfelejtek alá hidratáló krémet kenni.
Összeségében nagyon jó termék. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Drogériás alapozóhoz képest szuper!
Hosszabb idő után is csak kicsit fényesedik át, még ebben a melegben is.
Összeségében nagyon jó termék. Az ára is megfelelő.

Klara79

2015. április 21.

En nem tapasztaltam a szaraz reszek kiemeleset, erzekeny boromet nem bantja, fedese is megfelelo, epitheto, bar durva borhibaim nincsenek. Keves asvanyi porpuderrel fixaltam, nem lettem tole "diszkogomb" delutanra sem, szep egeszseges fenyu tole az arcom. Remelem nem okoz a hosszu tavu hasznalata pattikat, megelolegezve az 5*. Eddig megerte az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

gioia

2015. április 2.

Valóban össze kell rázni a használat előtt, de ezáltal egy kellemes illatú, bőrt nem szárító, egyenletes, kellemes viseletet kapunk. Az érzékeny bőrömet nem piszkálta. Az egyetlen gond vele a már eddig is említett száraz részek kihangsúlyozása... Szerettem volna, ha beválik, de sajnos nem tudom így használni.

Update: Szanaszét szárít, ha felkenem, pedig direkt kipróbáltam radírozás, hidratáció, tökéletes babapopsi bőrön... Mérgemben kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

violavoncydonia

2015. március 17.

Nekem nagyon tetszik, régóta keresek olyan alapozót ami nem műanyagos, az olajok ebben az alapozóban rendkívül táplálóak és hidratálnak egész nap, az illata különösen tetszik, a régi idők púdereit idézi, természetes. Krémet nem rakok alá, csak kis ásványi púdert fölé.Én szeretem ha porcelán baba szerű a bőröm és törekszem a 100%-os fedettségre, ez kicsit lightosabb fedettségű, ezért a 4 csillag, de amúgy imádom, fogok belőle venni ha elfogy. Ja és az üvege....csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Moha73

2015. január 26.

Én az alverde primer után használom a sötétebb árnyalatot.Nekem így a kettő együtt tökéletes ,szép ,természetes ,bársonyos bőrt eredmènyez.Szeretem az illatát .A csomagolás nem praktikus és a színválaszték kicsi.Ezért a 4csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol