Alverde

Ár:   €3.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   €3.95
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító olaj, amey a vízálló smink maradványaival is könnyűszerrel elbánik, és nem hagy mást maga után, csak pihe-puha bőrt. Koenzim-Q10, gránátalma-olaj és gojibogyó-kivonattal, valamint barackmag- és mandulaolajjal. Vegán.

matebette

2017. május 21.

Hat lányok, ezt ne vegyetek meg. Tobblepcsos arctisztitas olajos fazisakent szantam volna, de tobbszorosen is csodot mondott. Egyreszt egy csomo kell belole, mert szetfolyik( oke..) , de nem szed le semmit, sot csip, es irto szagos!!! Nagyon elol van az inciben mind az alkohol, mind,az illatanyag, ami bizony irrital. Meg engem is:( hat nem jott be...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

jajanna

2017. május 5.

Nem tudom, hogy velem van-e a baj, én használom-e rosszul, de egyelőre nekem ez nem akar megfelelően működni. :/ Pedig nagyon reménykedtem, hogy jó lesz. De nem habosodik fel eléggé és nem szedi le a sminket rendesen. :/ Az illata viszont nagyon kellemes, frissítő.
Még próbálgatni fogom, ha jobb lesz, akkor update-elek.
Update: Ha bevizezett vattakorongra öntök belőle, akkor tényleg jobban használható, de nekem továbbra sem habosodik fel. A sminket nagyjából leszedi, bár én inkább áttörlöm utána az arcom egy micellás vízzel is. Viszont nem tudom, hogy vajon ez okozott-e pattanásokat a homlokomon. :/ Ha igen, akkor sajnos ez nekem nem működik. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Még próbálgatni fogom, ha jobb lesz, akkor update-elek.

dizabella01

2017. április 28.

A vízálló sminket nem szedi le rendesen, a Garnier olajos micellás vizéhez képest, amely tökéletesen eltávolítja még a legmakacsabb vízálló sminket is, ez a lemosó csak picit kopottabbá teszi s kész. Arról nem is beszélve, hogy amikor az arcomra kenem, nem is sikerül rendesen eloszlatni, mert már be is szívja a bőröm, emiatt sokkal többet kell használjak belőle ahhoz hogy masszírozzam az arcom vele, ahogy olajos sminklemosótól várná az ember, ezért viszont nagyon gyorsan is fogy. A nem vízálló sminket szépen eltávolítja, persze ha jól teliöntöm a markom olajjal. Illata nagyon erős sajnos, zavaró lehet egyeseknek, habár nagyon szerettem volna szeretni. Talán még update-elek. Jó, de újra nem venném.

Update: hát megszerettem, de ahhoz hogy hatásos legyen és "masszírozható", jó sokat kell kiöntsek belőle a tenyerembe, ami ahhoz vezet, hogy pikpakk el fog fogyni. Rendszeres használat mellet (napi 1x egy bőséges adag) szerintem 2 hónapig aligha el fog tartani, de sebaj, mert relatív olcsó. Habár ezután lehet kipróbálom a Balea-s sminklemosó olajat.

Update2: Hát nekem valamiért felhabosodik felkenés után, pedig száraz az arcom, és a kezem is abban a pillanatban. Nagyon kipróbálnák egy másik lemosót, ez nem az igazi, de sajnos nem nagyon van miből válogatni, a Baleásat kivonták forgalomból...így hát áttérek a Koreaiakra, habár kicsit magasabb az áruk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

RPB

2017. április 21.

Február 10.-e körül kezdtem el használni a Q10 valamennyi termékét. Nagyon jó ötletnek tartom, hogy az arclemosó is legyen a bőrigényünknek megfelelő, jelen esetben Q10. Nagyon híg és az ujjaim között kifolyik, így elég sokat elpazarolok, amikor használom. Napjában többször is arcot mosok, mivel dohányzom és nem szeretem magamon a cigaretta szagot. Úgy használom, ahogy a címkén leírták, nekem nem habzik, a tisztító hatása nem a legmegfelelőbb, de az erős illata az arcom felfrissíti, és nekem ez a lényeg. Este erősebb, Garnier arclemosót használok, ami valóban jobban tisztít. Ez a készítmény az arcom nem szárítja, a szemem viszont csípi. Ha újra veszem, akkor csak az ára és Q10 miatt fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Yubiri

2017. április 20.

Legalább fél órát keresgéltem az Alverde sminklemosók között, hogy melyiket vegyem, de egyiket sem találtam megfelelőnek a bőröm típusához.
Nem pont ilyent szerettem volna, hanem a teljesen hagyományos arclemosó tejet.
Mivel sem a rózsás, sem az iszapos, sem a young (és egyéb hab) lemosót nem találtam megfelelőnek, így esett erre a választásom.
Próbáltam én is a használati utasítás szerint használni, pár csepp kézre (persze folyt a könyökömig az a pár csepp...), aztán belemasszíroztam az arcbőrbe, és próbáltam volna felhabosítani, de nem habzott...
Aztán rájöttem, hogy vattakorongra cseppentve jópár cseppet jól működik. (.... csak gyorsabban fogy...)
Így elolvasva a többiek véleményét, én is kissé vizes vattakorongra csepegtetek és ezzel törlöm át az arcom! Utána vízzel is lemosom.
Ha nem használom el a terméket (túl) hamar, maradok ennél. Az alapozót megfelelően leszedi, az arcot jól letisztítja. Szemsminket mással mosom le, így nem tudom, mennyire csípi a szemet.
Az illata isteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Nem pont ilyent szerettem volna, hanem a teljesen hagyományos arclemosó tejet.
Az illata isteni :)

vegyesz001

2017. március 9.

Sajnos nem szerettem meg.Szemsmink lemosásra többször is megpróbáltam, de mindig picit belement a szemembe és rettenetesen csípte. A citromolaj lehet ennek az oka valószínűleg, ami magas százalékban tartalmaz Limonene allergén anyagot többek között. Rájöttem, hogy nem igazán szeretem, ha egy arcápoló vagy tisztító készítménybe illóolajakat tesznek. Az INCI-ben ott a Parfüm is, ami miatt még plusz allergének vannak. Nálam arctisztításra sokkal jobban bevált a kókuszzsír, az abszolút nem csípi a szememet és tökéletesen eltávolítható vele a smink. Árban egyébként teljesen korrekt ez az arctisztító kétfázisú olaj, nagyrészt szimpatikus összetevőket tartalmaz, de mégsem lett a kedvencem. Sajnálom, szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

HRenata

2017. február 23.

Nekem jobban bevált sminklemosásra, mint az eddig használt micellás víz. Nagyon szépen leszedi a festéket, a szempillaspirál sem gond, kíméletes, nem kell hosszan dörzsölni és nem csípi a szemem. Én kb úgy használom, ahogy a flakonon írják, bár pár cseppnél azért több kell belőle. Eloszlatom az arcomon, bemasszírozom, utána kevés vízzel felhabosítom és leöblítem. Kellemes érzés használni, nem hagy olajos érzetet egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

lucaanna

2017. február 19.

A használati utasítás, ami a flakonra van írva, szerintem teljesen hülyeség, ám ahogy a többiek tippjeit hasznosítottam: egy bevizezett/nedvesített vattára pár cseppet tenni egyszerűen tökéletes, valóban felhabosodik, úgy lehozza a szempillaspirált stb, mint a sicc előzetes arcmosás nélkül is. Én nagyon ajánlom, a szigorúnak tűnő mínusz egy pont csak azért jár, mert nem kis idő, amíg az ember megtanulja az arányokat és hogy hogyan is tudja használni. De hatásra 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

busa01206

2017. február 8.

Én nem tudom,elég vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egyrészt még sosem volt olyan lemosó olajom ami ilyen gyorsan leszedte a sminket mind arcról mind szemeől, rádásulnincs is olajos érzete egyáltalán, az illata meg egyenesen zabálni való, de másrészt borzalmasan dühös vagyok rá, mert nagyon csípi a szememet, és nem értem miért kellett bele alkohol, ha egyébként az irja, hogy szemre is lehet alkalmazni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

juhaszregina

2017. február 8.

Első használat után csalódott voltam, de azóta nagyon megkedveltem. Egyáltalán nincs olajos hatása, és kicsit máshogy működik nekem, mint a csomagoláson leírtak. Pár cseppnél azért többet használok belőle. Először a száraz arcbőrömbe masszírozom, majd bevizezett kézzel ismét átdörzsölöm kicsit. Nekem ilyenkor sem habzik fel. Ellenben egyáltalán nem csípi a szemem, és tökéletesen eltávolítja a sminket. Annyira jól, hogy az utána következő arctisztítós vattakorong is tiszta marad! Egyedül a Maybelline szempillaspirállal nem bír, de azzal más sminklemosónak is meggyűlik a baja. Végül lehozza, csak kicsit többet kell dörzsölni. Maradéktalanul le tudom mosni vízzel, nem hagy olajos érzetet. Nekem nagyon tetszik a citrusos illata, és a hatása is. Meglepően jó termék! A bőrömet sem irritálja, és egyáltalán nem szárít (lévén, hogy olajos, de olvastam már más olajos termékekről elrettentő véleményeket)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.