Alverde

Ár:   €3.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   €3.95
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító olaj, amey a vízálló smink maradványaival is könnyűszerrel elbánik, és nem hagy mást maga után, csak pihe-puha bőrt. Koenzim-Q10, gránátalma-olaj és gojibogyó-kivonattal, valamint barackmag- és mandulaolajjal. Vegán.

Eszter93

2017. január 16.

Nemrég vettem ezt a sminklemosót, eddig a márkától azt a másik zöld kétfázisút használtam, de nagyon csípte a szemem sokszor, így gondoltam most kipróbálom ezt. Egyáltalán nem csalódtam, sőt! Úgy használtam ahogy a flakonra volt írva, és gyönyörűen lehozta a szempillaspirált pedig eddig szinte mindig szenvedtem vele esténként...legközelebb kipróbálom úgy ahogy előttem írták páran h vizes vattakorongra csepegtetem :) az illatát meg imádom, nekem abszolút 5*, tuti újra fogom venni!

Update: Ha sokat használok belőle ez is csípi a szemem illetve kipróbáltam vizes vattakorongra csepegtetve de nem vált be, úgy ugyanúgy szenvedek vele mint a többi lemosóval, nehezen tudom maradéktalanul eltávolítani a spirált. Ettől függetlenül nagyon szeretem így is, marad az újravevős kategóriában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

aalexaa

2016. december 25.

A legutóbb vett arclemosómnak sajnos gondot okozott a sminkem leszedése, így kénytelen voltam beszerezni valami mást is mellé. Amúgy is régóta fontolgatom egy olajos lemosó beszerzését, eredetileg a Balea hasonló termékéért indultam, de több dmben sem találtam, így maradt ez, annak ellenére, hogy erős fenntartásaim vannak a márkával (eddig majdnem minden csalódás volt tőlük). Az illata nagyon erős citrusos, elég zavaró, de szerencsére nem az a tipikus "alverde-szag", amit nem bírok elviselni. Szépen leszedi a sminket, nem hagy olajos érzést, egyelőre abszolút jó vételnek tartom. Viszont lenne egy kérdésem, csajok. Egyszerűen nem tudtam még rájönni, hogy hogyan lehet a legkényelmesebben használni. Ha az ujjaimra próbálok pár cseppet tenni, ahogyan a csomagoláson írják, lefolyik a könyökömig még mielőtt elérnék vele az arcomhoz. Vattakorongra csepegtetve pedig nagyon sok kell, azt eléggé pazarlásnak érzem. Ti hogyan használjátok?

Update: Végül az vált be a legjobban, hogy benedvesített vattakorongra csepegtetek pár cseppet és azzal törlöm át az arcom. A nedvességtől felhabzik és szépen leszedi még az erős sminket is. Eleinte pazarlásnak éreztem ezt a módszert, de amikor a kezembe csepegtetek, annyira folyik mindenfelé, hogy többszörös mennyiséget használok el. Az illata viszont egyre jobban bántja az orrom, nem értem, miért kell ennyire erősnek lennie. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

csaktom

2016. december 17.

hát, most már értem, miért olajnak nevezik, valóban teljesen olajszerű érzetet kelt. meg is váltunk volna szépen egymástól, ha nem lenne olyan isteni illata, h hanyatt estem tőle. mivel így nincs szívem kiselejtezni, a szenzációs illatára tekintettel borotválkozás utáni bőrnyugtatásra meghagyom, mivel csak akkor viselem el az ennyire olajos érzetet az arcomon, és hatóanyagok tekintetében is nagyon rendben van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Sueann

2016. december 6.

Nagyon szerettem én is. Az alapozót szépen leviszi és nem szárít picit sem. Mikor száraz hámló volt a bőröm, ez akkor is jó volt. Egy csillagot a csomagolás miatt veszek le, valóban szétfolyt a kézben és csöpögött le szanaszét, mire az arcomhoz értem vele. Ha más fajta csomagolása lenne, pl: spray, tuti újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

cattitude

2016. december 3.

nem csinálok teljes sminket sokszor, de amikor igen, szeretem olajjal eltávolítani. igazából ez nem is tisztán olaj, mert kétfázisú, de a sminket ugyanolyan jól leszedi és nincs olajos érzete a bőrömnek, mintha tiszta növényi olajat használnék. az illata nekem nem annyira jön be, továbbá nem igazán értem, miért van ráírva a flakonra, hogy 30 év feletti bőrre, de ettől függetlenül öt csillag, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

natulcien

2016. december 1.

KM-es vélemények alapján választottam, de bevallom meglepett, mégpedig pozitívan. Ez egy csodaszer. Az eddigi legjobb sminklemosóm. Azt hittem az oliva olajat semmi nem űbereli, de ez egy szuper termék. A termékleírással ellenkezve, én vizes vattakorongra teszek pár cseppet és szinte első törlésre maradéktanul eltávolítja a sminket. A végeredmény csikorgó tisztaságú bőr, amit én utána micellás vízzel is áttörlök. Az illata elég intenzív, ami akár zavaró is lehet, főleg ha valaki nem szereti a grapefruitot, de ez igazán kis kellemetlenség az eredményhez képest. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert meggyorsítja az esti rutinom, azzal, hogy nem kell többször, több vattakoronggal áttörölnöm az arcom, hogy megszabaduljak a szennyeződésektől, és smink maradéktól. Vízálló sminket nem használok, így nem tudom azzal mit művelne, de érdemes adni neki egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

agikov

2016. november 5.

Már 2 hete használom minden nap ezt a lemosót az esti tisztító rutin első lépéseként. Nagyon jól leszedi a sminket, kellemes frissítő az illata, és nagyon puha érzetet hagy maga után. Nagyon elégedett vagyok vele! Habár még nem vagyok 30 (a csomagolásán 30 feletti bőrre javasolják), de én csak ajánlani tudom sminklemosónak.
Részemről ezután jön a COSRX teljes palettája - good morning lemosó, aha/bha tonik, galactomices esszencia... ezek elé eddig nagyon bevált mint első lépéses olajos lemosó. nem lettek tőle pattanásaim, sőt inkább segített. de valószínűleg ebben a cosrx is közrejátszik.
újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

újravevős!

SzGabi79

2016. október 28.

Nagyon jó az illata, kiadós. Könnyű használni. Nem hagy olajos érzetet, nekem maradék nélkül leszedi a sminket. :) Utána a bőröm pihe-puha. :)
Imádom, szerintem mostantól ezt fogom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Imádom, szerintem mostantól ezt fogom használni

TaBePa

2016. szeptember 22.

25 évesen talán korai ez a lemosó, de csodálatos az illata. Nem ezt használom sminklemosásra-szerintem csak minimál sminknél lenne elég-hanem reggelente használom, és az esti alapos lemosás után frissítésként. Nem hagy olajos érzetet, hanem hidratált , és puha arcbőrt. Megfelelő hidratálássla pár nap után érezhető a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

BloodEve

2016. augusztus 30.

Aki a citromos-narancsos Tutti Frutti-t zabálta gyerekkorában orrba-szájba, mint én, tudni fogja, milyen illata van ennek a 2 fázisú koktélnak.;-)

Amit szeretek benne:
+ megfelelően tisztít + pattanást és kisebb sebeket fertőtlenít +frissebbnek érzem utána az arcom+ korrekt ár

Amiben lehetne jobb: a vízálló sminket nem szedi le alaposan

Hátrány:szemre nem ajánlom, mert csíp az alkohol miatt

Újraveszem: nem, a mandulaolaj hatékonyabb sminklemosásban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Amit szeretek benne:

Amiben lehetne jobb: a vízálló sminket nem szedi le alaposan

Hátrány:szemre nem ajánlom, mert csíp az alkohol miatt

Újraveszem: nem, a mandulaolaj hatékonyabb sminklemosásban

Antioxidánsok: Ubiquinone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.