Alverde

Ár:   €4.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   €4.95
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az ökológiai gazdálkodásból származó gojibogyó-kivonat és a természetes E-vitamin küzdenek a korai bőröregedés ellen. A bőrazonos Q10-koenzim támogatja a bőr természetes regenerációs funkcióját a külső környezeti hatások ellen, mint a szabadgyökök, amelyek a bőr idő előtti öregedését okozzák. A természetes mandula- és jojoba-olajat tartalmazó receptúra táplálja és puhává teszi a bőrt. A hialuronsav és a glicerin hatékonyan emeli a bőr nedvességtartalmát. Ápoló tulajdonsága egy krémhez hasonlít, miközben egy szérum könnyedségével teszi rugalmasabbá és simábbá a bőrt, csökkenti a ráncok láthatóságát. Vegán.

boszetim

2018. november 25.

Nekem csalódás, többet vártam. Olyan mintha be sem szívódna a bőrömbe. Picit ragacsos érzete is van.
Illata jó, de ez kevés egy krémtől.
Tovább adtam, hátha velem van a probléma ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Illata jó, de ez kevés egy krémtől.
Tovább adtam, hátha velem van a probléma ;)

viewxy

2018. október 2.

Finomítja egy icipicit a mimikai ráncokat a homlokomon, nekem ez a pici is nagy csoda. Szeretem használni, hatalmas adag jön ki a pumpából egyszerre, kb a fele elég nekem. A bőrömön hagy réteget nekem is, olyan csúszós utána, mintha nem szívódna be rendesen. Nem olyan zavaró, de picit csalódás. Igazából nem tudom mennyire mondanám szérumnak, inkább krém, könnyű, vizes állagú. Az illata barackos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

VictoryFord

2018. július 24.

Natúrkozmetikumokban kezdő vagyok,de mivel imádom a dm saját márkáit hát szerencsét próbáltam vele. Nyáron is szépen beissza a bőröm,feszesíti. Nincs rossz illata,olyan natúr. Széoen eloszlik a bőrön,nem kell belőle sokat feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

linda0315

2018. július 8.

Általában saját magam keverem a krémjeim de nem értem rá és használom is az alverde szemfestékeket így gondoltam veszek egy könnyű nyári szérumot és krémet is. Nos ebbe a termékben kissé csalódtam. Csak a bőr felszínén oszlik el mélyre nem hatol . Reggel vagy este amikor felviszem egy filmszerű réteget képez a bőrfelületen. Nem olyan mintha nem tudna lélegezni a bőr nem ez ebből a szempontból nagyszerűen beszívódik, viszont nap végén amikor fürdök akkor érzem, hogy filmréteg maradt a bőrömön mert egyben "jön"le. Két hét használat után vettem észre azt is, hogy igazából így a mély hidratálás amit vártam is tőle nem történik meg még egy kicsit sem a bőröm pedig igazából száraz marad...Ezért kellett vennem egy sheavajat is mellé. Most felváltva használom de el fogom használni újra nem fogom venni a ránctalanító hatását sem tapasztaltam de nyilván nem két hét alatt fogja beváltani az ígéretét. Nem fogom újravenni,mert most két krémet is használok az arcomra csak azért hogy a megfelelő hidratáltságot is elérjem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Konszuelita

2018. május 19.

Jó kis krém, jól hidratál. Biztosan újraveszem. :) Ránctalanító hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

vadmacs81

2018. február 8.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, már másodjára veszem. Kombinált bőröm van, s ezt használva kevésbé zsírosodik a T vonalban. Finom az illata, könnyű állaga miatt elég egy kevés is, amit szépen egyenletesen el tudok oszlatni az arcomon és a nyakamon, ami általában más krémektől kipattogzik, ez viszont szépen kordában tartja azt is, szép, sima, feszes az arcbőröm. Amit még nagyon szeretek benne, hogy nem hagy zsíros érzetet és a sminkem alá is tökéletes. Együtt használom másik Alverde szemránckrémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Bettina

2017. október 20.

Finom az illata, kellemes állag, gyorsan beszívódott, nem hagyott zsíros érzetet. De semmi extra, semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

laszti

2017. június 5.

Finom illat, de semmi különös. Téli időszakban, krém alá használtam hogy a bőröm több védelmet kapjon. A védelem megvolt, de semmi extra. Olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

RPB

2017. április 21.

Február 10.-e körül óta használom a Q10 valamennyi termékét. Gazdag krém, az illata a szemkörnyékápolóval megegyező. Én napközben használom, arcmosás után. Szeretem az állagát, egy pumpálásnyi sok az arcra, de a nyakra és dekoltázsra elegendő. Fénylik tőle az arcom, de utána alapozót használok, így nem zavar. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

juhaszregina

2017. március 31.

Könnyű, híg krém, ami gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet és azonnal feszesebbnek érzem tőle a bőröm. Nagyon igényli a további hidratálást is. A benne lévő hialuronsav és glicerin hidratáló tulajdonsága nekem kevés, ugyanakkor valóban rugalmasabb tőle a bőröm, ill. azonnal simábbnak és feszesebbnek érzem, de semmi látványos. 30 ml 1200-1500 Ft közötti áron kapható, ami a szérumok között nagyon olcsónak számít, de a látványos hatás elmarad. Ha elfogy, valószínűleg nem veszem újra. Nyáron, lehet hogy elég lesz önmagában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.