Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. január 3.

susi95

2018. május 25.

Nagyon szeretem, púderhez képest tartós, az illata kellemes. Nagy előnye, h nem bántja a szememet, sok kozmetikumtól úgy nézek ki mint egy piros szemű nyúl, ez egyáltalán nem irritál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

zsandala

2018. május 15.

Rose gardent vettem meg, a színek egymással szépen harmonizálnak a szememen, szerintem egyszerűen készíthető egy kifinomult smink önmagában ezzel a kis palettával. Ha van hozzá egy jó szemhéjalap és ecsetek :) ár-érték arányban nagyon jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

szregina

2018. május 7.

Szerintem ár-érték arányban nem rossz, nekem a rózsaszín árnyalatban van. Mondjuk szerintem a színek között lehetne kicsit nagyobb különbség, de szolid sminkhez megfelelő. Nekem egész tartós is és nem porzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

StrangerCreams

2018. március 27.

Hát hogy valami jót is írjak, kezdő palettának jó lehet, mert lehet vele kísérletezni, úgysem látszódik egy óra múlva. Max beleül a szemhéjam kis ráncaiba. Nekem a natúr/barnás paletta van meg, a két világos szín semmit sem ér, a sötétebbek meg, ahogy írtam, egy óra múlva már nem látszanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Rekakarolina

2018. március 5.

Számomra ez a paletta egy részt jó, egy részt borzalmas. A chocolate palettából nekem a két világos szín szinte kihasználhatatlan. A két sötét szín a mélyítővonalba nekem tökéletes, azok nem poroznak. A világosak borzalmasak, rettentően poroznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

detti23

2018. február 18.

A 37 chocolate paletta van meg. Az összes szín eléggé porzik, de ami még rosszabb, hogy a két világos szín szinte semmi sem ér. Akárhogy viszem fel nagyon halvány és hamar kopik. A másik két szín, a két barna már legalább pigmentáltabb, azokkal lehet kezdeni valamit. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Anheszenamon

2018. február 16.

A Rose Garden palettát vettem meg itt a KM zsibin féláron. Szuper kis paletta gyönyörű színekkel. Hétköznapra tökéletes. A 4 féle színből nem lehet ezerféle sminket kreálni, de épp emiatt is szeretem sietős napokon. Csak előkapom, és pár perc alatt feldobok vele egy szolid rózsás-lilás sminket. Minden színnek megvan a funkciója: legvilágosabb a szemöldökcsont alá, a mellette lévő a mozgószemhéjra a világosabb matt a mélyítővonalba, legsötétebb árnyalat pedig a külső v-be. Minden szemhéjpúdert kizárólag szemhéjalappal használok, tehát arról nem tudok nyilatkozni, hogy anélkül mennyire tartós, de a Milani alappal estig kitart. Nem csomósodik, nem csíkozódik, nem tűnik el a szememről. Ha olcsó és jó minőségű palettát kerestek, ez megfelelő választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

tkati

2017. november 26.

A Rose Garden elnevezésű paletta van meg. Visszafogott, szép szinei vannak, a világos, meleg tavasz típusba tartozó bőrömhöz jól illik. Hétköznapi sminknek használom, szépen belesimulnak a szinei a bőröm árnyalatába. Nekem nem porzik, de én ecsetet használok hozzá, azzal sokkal vékonyabban és pontosabban fel lehet vinni, mint a saját pamacsával. Nekem tartós, igaz hidratáló és alapozó is van alatta. Valaki írta, hogy nyáron nem elég tartós. Szerintem nagy melegben az izzadtsággal minden lefolyik az ember arcáról, ez nem hiba. Az összetevői is jók, az érzékeny bőrömez nem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Sz_Réka

2017. november 14.

A 37-es Chocolate paletta van meg. Nekem nem porzik, szép a színe is, a csillámos barna színét nagyon szeretem és ez a szín tartós is, a többi viszont nap végére nagyon megkopik, a legvilágosabb el is tűnik. Egynek jó, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

AppleMaple

2017. november 2.

Pont a képen látható van meg, vagyis a 38 Smokey Eyes. Nagyon tetszik a kiszerelés, könnyen elfér a neszeszeremben, okés az ecset is. Jól fed és annyira kellemes az illata.

Idő közben bővült a kollekcióom a 50 Rose Garden és a 37 Chocolate palettákkal. Elégedett vagyok velük, tuti újravevősek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0