Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. január 3.

mano1

2017. október 26.

Mindegyik alverde palettát nagyon szeretem! Természetes hatás, természetes összetevőkkel. Hétköznapra tökéletes. Picit porzik, de ennyi számomra belefér.
Harmonizáló színek, építhetőek és alappal egész jól bírják. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

Harmonizáló színek, építhetőek és alappal egész jól bírják. Nekem 5 csillag.

xixi

2017. szeptember 30.

51 Dark Temptation: nagyon rosszul satírozható, foltos marad alappal is és nélküle is, csak a legelső khaki szín elég krémes ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

nettas

2017. szeptember 12.

Nekem nem vált be, just nude palettám van, egyetlen pozitívuma van, hogy nem irritálja a szemem, viszont nem lehet megkülönbözni a színeket föltéve és más az árnyalatuk is. Egy színt használtam el, mert pont jó volt a szemeim alá mivel ott nem barnulok le , de ennek is más színe van a palettán mint bőrön. Így még kuponnal is sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

szevin007

2017. szeptember 6.

Mindegyik alverde palettát nagyon szeretem! Eddig egy csomó szemfestéket halmoztam fel, mindenféle márkától, de amikor ezt kipróbáltam a többit elajándékoztam. Szuper pigmentáció, szuper tartósság. Picit porzik, de nem vészes. Nálam Ennyi belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

orsssi

2017. szeptember 4.

Nincs túl erős fedése, ami nekem személy szerint jó, mert nem szeretem a harsány sminket. Természetes hatás, természetes összetevőkkel, ami talán a legnagyobb előnye. Ár-érték arányban szerintem megéri. Egyedüli hátránya, hogy nagyon "gagyi" a műanyag fedele, ezáltal könnyen törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Nagyon jó termékek! Két ilyen kis palettám is van, és szépek,pigmentáltak,jó minőségűek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Lina1105

2017. július 22.

Jó pár évvel ezelőtt, mikor a szememnek elege lett a sok "műanyag" szemsminktől, csak az Alverde termékeket volt képes tolerálni éveken keresztül. A pigmentáltságuk hagy némi kívánni valót maga után, de hétköznapra nekem pont elég. Harmonizáló színek, építhetőek és alappal egész jól bírják. Persze ha munka után még megyek valahova, kell rajta igazítani, de ezt a szép összetevők miatt megbocsátom neki. :)

Több palettám is van/volt, de a kedvencek: a szürkés 38 Smokey Eyes és a zöldes 51 Dark Temptation.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

BettyBabu

2017. június 28.

Imadom öket azt hiszem 4 verzoban van ebbö nekem 3 meg van.
Jo pigmentaltak, könnyü velük dolgozni, abszolut kiemelkedö termek drogerias viszonylatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Imadom öket azt hiszem 4 verzoban van ebbö nekem 3 meg van.

Bernike

Korcsoport: < 18
2017. június 8.

Imádom nagyon jo szuper pigmentalt nagyon tartos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 8.

Imádom nagyon jo szuper pigmentalt nagyon tartos

norciiiii

2017. május 28.

Szeretem ezt a terméket,főként a fekete színt használom belőle. Az tény,hogy egy meleg nyári napon nem tart egésznap,és elkezd lekopni,de én még ezt is elnézem neki.Én összeségében megvagyok vele elégedve,és szerintem az ár érték arányához képest jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0