Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. január 3.

aalexaa

2016. szeptember 21.

Kuponnal vettem féláron a Nougat Shades árnyalatot. Régóta szeretnék matt barna szemhéjpúdereket, de nem akartam egyesével venni őket, mivel úgy sokkal drágábban jön ki. Nem kedvelem az Alverde termékeket, de ez annyira szuper, hogy ezek után sokkal szívesebben nézek körül az állványon. Mind a négy szín matt, nagyon szépen kombinálhatóak, kicsit poroznak, de nem vészes. Alappal használtam csak, úgy tökéletesen bírták a strapát. Kellően pigmentáltak a színek, könnyű bánni velük, pillanatok alatt nagyon szép sminket lehet készíteni (még az én két bal kezemmel is:D). A világos színek értelemszerűen halványabbak, de egyáltalán nem nehéz színt kicsikarni belőlük. Teljes áron is megvenném, féláron pedig ajándék :)

Update: A második árnyalat gyönyörűen illeszkedik a szemöldökömhöz, miután ceruzával behúzogatom a szálakat a hiányosabb részén, ezzel szoktam átmenni rajta és nagyon szép, természetes a végeredmény. Egész nap tart, nem mászkál. Így végképp abszolút kedvenc, minden nap használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Ari95

2016. augusztus 1.

37 Chocolate van meg, nagyon megbántam. A világosabb színek pigmentáltsága 0, a két sötétebbé egész jó. Könnyű eldolgozni őket. Tartósságuk jó, alapppal egész nap úgy marad. Nagyon porzanak. Még féláron sem érte meg az a 2 szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

m_maya

2016. július 26.

A barnás árnyalatút vettem meg. Nagyon szeretem szép, natúr jellegű sminket lehet vele csinálni. Szemhéjalapzóval ha aládolgozok, akkor 10-12 órát kibír. Mérete is praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

Black Fairy

2016. július 26.

Nekem a mályvás van meg, nagyon szép színei vannak a csomagolásban, viszont felkenve ha csak nem építgetem szemhéjalapra őket a két középső árnyalat teljesen egyforma liláspaca...Rengeteget kell rétegezni, hogy valami színt is adjon, de igazán megéri a belefektetett időt, mert utána szép, tartós sminket eredményez...A legvilágosabb és a legsötétebb szín nagyon szépen pigmentált építgetés nélkül is akár.

Az illata kellemes - nem szeretem a natúrkozmetikumok szagát se minőségét, de az más kérdés - az állaga picit kemény az én ízlésemnek, illetve akármennyire építgetem, én ezt még mindig visszafogottabbként jellemezném, ugyanis nem élénkek/erőteljesek a színek.
Én leárazott kosárban leltem, így 750 forintomba került, ennyit megért, az eredeti árát nem adtam volna érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

csibike100

2016. július 20.

Nekem a 49 Just Nudes árnyalat van meg. Nagyon szép színeket tartalmaz, jól kihasználható paletta. Pigmentáltak a színek és tartósak. Az illata is kellemes. Ami viszont nem tetszik az a csomagolása, nagyon csúnya a csomagolása, olcsó hatást kelt, de mivel maga a termék bevált nem vonok le érte csillagot.

Update:
Balról az 1. színt nagyon megszerettem, szép kiemelő szín, mostanában szinte mindig ezért a termékért nyúlok.

Update 2:
Jobbról az 1. színt is nagyon megszerettem, 'no makeup' típusú sminkekhez tökéletes a mélyítővonalba, és satírozásnál is nagy segítség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Update:

Update 2:

sztimi

2016. május 29.

A zöldes árnyalatot vettem meg, már rég óta szerettem volna zöld matt szemhéjpúdert. A színek nagyon szépek, de nekem nem marad a helyén túl sokáig, akkor sem ha alapozóra viszem fel és elég nehéz vele dolgozni. Jól pigmentált, de nem tartós, elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

kocsan98

2016. május 21.

Én édesanyámnak vettem meg egy világosabb színű kiadását, nagyon szép, kis helyen elfér, tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

HKriszti

2016. május 21.

Szép színek, nekem sokáig fennmarad, bár alá kell kennem. a lilás-szürkés paletta van meg, gyönyörű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

H4niko

2016. május 15.

Soha nem tetszett az alverde - valószínűleg a csomagolás miatt -amíg nem kezdtem utána olvasni, és elkezdett érdekelni. Joy napon gondoltam veszek valamit. A teszterben jól pigmentáltnak tűnt. Untam már a szürkés feketés palettákat, ezért a 37 chocolate-ra esett a választásom. Hát nem bántam meg. Szép erős matt színek. Szemhéjalapon még annyira se porol, de alapból sem vészes. Ebben az árkategóriában hibátlan. Ha natúr sminket csinálok mindig őt választom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

kethykremek

2016. április 30.

Nem túl pigmentált, amit nagyon sajnálok mert amúgy a színek gyönyörűek lennének. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0