Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. január 3.

HRenata

2016. április 30.

A mályvás és a Rose Garden van meg. Az utóbbi nem annyira jó, nagyon halványak és egyformák a színek. A lilás viszont nagyon szép, pigmentált és tartós is. A csomagolás szerintem is ronda és ócska hatást kelt, ennél szebbet érdemelne ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

nussera

2016. április 21.

Chocolate palettát vásároltam meg Glamour-kuponnal féláron. Kicsit ugyan porol, de cserébe megfelelően pigmentáltak a színek, szemhéjalappal viszonylag tartós a mélyen ülő szemeim ellenére is. 750Ft-ért ajándék, de teljesen áron sem rossz vétel. A csomagolása nagyon gagyi hatást kelt, de azt úgyis csak mit látjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

MuffinQueen

2016. április 20.

Eléggé porolós, de azért szép sminket lehet vele készíteni. Mindennapi használatban van, természetes végeredmény. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

makeupbaby

2016. április 20.

A csomagolást leszámítva imádom! Jól , pigementált , tartós és olcsó. Kell ennél több?! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Thegreensophia

2016. április 12.

Féláron vettem a Rose árnyalatút. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Féláron vettem a Rose árnyalatút. Nagyon szeretem!

bonivagyok

2016. április 9.

3 paletta is megvan, nagyon szeretem mind.
Jól pigmentáltak, tartósak is persze az alap nem elhanyagolható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

3 paletta is megvan, nagyon szeretem mind.
Jól pigmentáltak, tartósak is persze az alap nem elhanyagolható!

Floi

2016. április 8.

Nagyon szeretem. Jól pigmentált, tartós, nagyon szépek a színei és az ára sem vészes. Nálam alap darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Pr. Nóra

2016. április 6.

Tegnap akadt a kezembe a Rose Garden nevű csodaszép paletta. Már régóta kerestem ilyen szín összeállítású palettát, nem is gondoltam volna, hogy ilyen olcsón megúszom :) Nagyon szép natúr színek, 2 matt, 2 szatén fényű. Szerintem ezek nem is rózsaszínek, hanem inkább taupe-barnás enyhén rózsába hajló árnyalatok. Én csak is szemhéj alappal használom az összes szemfestékemet, így erősen pigmentált, és tartós lett a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

dorcus89

2016. április 2.

47 Pure Berry és a 37 Chocolate színeket vásároltam meg, én is féláron, még a tavalyi tavaszi Glamour napokon. Azóta szépen fogy és van nyári-téli tapasztalat is és rosszat írni nem tudok róla. Maximálisan teljesített nyáron is a melegben, de télen is ugyanolyan tartós volt. Nagyon szépek a színek, én minden szemhéjport egy krémes alapra viszem fel (szemhéjalapozó, vagy barnás krémes szemhéjfesték) és így még sosem adta meg magát. Féláron szinte nevetséges 700.- körüli ára van és magasan veri a drágább társait. Az szettben található ecsettel nem is próbálkoztam, a saját ecsetemmel szépen tudok vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

renataH

2016. február 14.

A mauve sensation és a Chocolate van meg. Szép színek, pigmentált és tartós is. A hozzá adott applikátort kidobtam, az egyik szét is esett, de ezek általában más palettáknál is használhatatlanok. Ettől még maga a festék jó minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0