Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. január 3.

Bolvarin

2016. február 13.

Glamour napokon szereztem be barna árnyaltban féláron. Eredeti áron valószínű nem vettem volna meg. Már régóta keresek barna matt palettát, de eddig nem sok szerencsével (aki tud ajánlani, írjon!!!). Eddig ez bizonyult a legjobbnak, szép természetes sminket lehet vele készíteni, mégis csak 3 csillagot kap, mert irtózatosan porzik, és még Artdeco szemhéjalappal is csak 2-3 órát bír. Kb. 2 hete használom, és már látványosan sok fogyott, mert egy réteg nem elég belőle, építgetni kell a rétegeket a kívánt hatás érdekében. Ezáltal reggelente értékes perceket vesztek a sok szöszmötöléssel, így 2x meggondolom, hogy ezzel sminkelje-e reggel. Az applikátora meglepően jó, nekem tetszik a formája, jó vele dolgozni.

UPDATE: Egy ideje nem használtam, mert nem sikerült belopnia magát a szívembe, és, mert azóta megtaláltam álmaim barna palettáját, a napokban mégis úgy döntöttem, hogy ezzel sminkelek. Az applikátor helyett kedvenc ecseteimet használtam, amelyekkel meglepően szép sminket készítettem. Mind a négy színt használtam, és csak álltam a tükör előtt, és ámultam. Annyira szépen harmonizálnak a színek, hogy perceken keresztül csak néztem magam, hogy hogy hoztam ezt össze:-).
Izzasztó napom volt, de mikor nap végén belenéztem a tükörbe, a sminkem szinte tökéletesen a helyén volt. Nem hittem a szememnek azok után, amiket korábban tapasztaltam. Talán az volt a baj, hogy az applikátorral próbálkoztam, ezek után persze megy a kukába :-)
Utazáshoz nagyon kis praktikus, biztosan ezt fogom magammal vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Utazáshoz nagyon kis praktikus, biztosan ezt fogom magammal vinni.

Erus15

2016. február 9.

Az 51es Dark Temptation változat van meg belőle. Szépek a színek, jól pigmentáltak, az ára sem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 9.

Niika07

2016. február 6.

Nagyon sokáig álldogált a polcomon, mivel amikor megvettem, és kipróbáltam, egyszerűen nem lehetett vele mit kezdeni. Nagy kedvenceim a paletták, és imádok satírozni, szép, átmenetes szemsminkeket készíteni, ezzel a termékkel azonban ez lehetetlen volt. Nemrég le is akartam pontozni, nem is értettem, hogy lehetséges, hogy majd' öt pontot érdemeljen a paletta mások szerint. Aztán olvastam, hogy többeknek is problémájuk volt azzal, hogy saját aplikátorával bajos a felvitel, viszont saját ecsetükkel gyönyörű sminkeket tudtak kreálni. Adtam neki még egy esélyt, és csak ámultam, hogy micsoda lehetőségek vannak ebben a kis palettában. :) Ezért arra kérek mindenkit, amíg saját, jó minőségű ecseteivel nem próbálta, addig ne temesse, mert elesne attól a lehetőségtől, hogy egy kis helyen elférő, nyaraláshoz, utazáshoz ideális termékkel szuper nappali, vagy esti sminket készítsen el. Azért szemhéjprimer kell alá, hogy minél tartósabb legyen, de aki csak pár órára szeretné a szemhéján tudni, annak elhanyagolható. Nekem a barna paletta van meg, mivel imádom a barna minden árnyalatát, és ezek a színek is állnak jól nekem, lévén, hogy sötétbarna szemem, és hajam van, de nagyon tetszik a szürke árnyalataiból álló paletta is, gondolom remek füstös sminket lehet vele készíteni.
Egy szó, min száz, akármelyik színskálát választjátok, szerintem nem bánjátok meg, ha megveszitek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

akovacs82

2016. január 15.

Nekem a zöldes árnyalat van meg. Szeretem. Viszont lenne egy olyan kérdsésem, hátha tudjátok. Az van ráírva a hátára, hogy felbontás után 12 hónapig jó a minősége. Ti figyeltek erre? Tehát mikor letelt a 12 hónap már dobjátok is ki? Mert tavaly télen vettem, már letelt a 12 hónap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

szegfumonika

2015. december 1.

A barnás árnyalatot használom a mindennapi sminkeléshez, szerintem tartós napi 9-10 órát is szépen bír egy kis igazítással. Én az összetevői miatt vettem meg,mert 2éve ekcémás a szemem környéke, kiderült a smink termékekre jön elő. Sajnos szerintem ez sem a legjobb választás mivel illatanyagot tartalmaz... kutatok tovább
De ajánlani tudom csak mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

De ajánlani tudom csak mindenkinek.

Swarovski2001

2015. november 28.

Nekem ebből a barnás árnyalat van meg, és mindennap használom. Jól fed, és viszonylag tartós. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

doradegyrmt

2015. október 31.

Kétféle színkombinációt is beszereztem belőle(46 Fairy Forest + 47 Pure Berry), a zöldes árnyalatú kispalettát(Fairy Forest) jobban szeretem, de mindkettőben szép pigmentáltak a színek és tartós maga a púder :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

DreamyGirl

2015. szeptember 11.

Imádom! Szép, pigmentált, tartós színek, könnyű felvitel jellemzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Imádom! Szép, pigmentált, tartós színek, könnyű felvitel jellemzi.

csipoo

2015. augusztus 26.

Nagyon jó! Sötétbarnát a szemöldökömre is használom.
Jól pigmentált, gyönyörű színek, semmi irritáció, finom illat!
Ennyi pénzért tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Nagyon jó! Sötétbarnát a szemöldökömre is használom.
Jól pigmentált, gyönyörű színek, semmi irritáció, finom illat!
Ennyi pénzért tökéletes!

linabellus

2015. július 28.

A barnás palettát vettem meg, és meg vagyok vele elégedve. Szépek nagyon a színek, eléggé pigmentáltak, és sokáig fönnmarad, bár nap végére már megül a ráncocskákban a sok pislogástól, de ez természetes. Az applikátor, ami hozzá jött, nem is olyan használhatatlan, ha sietek, azzal is fel tudom vinni. Nem porzik különösebben, az árához képest nagyon is megéri. A legfőbb kiemelkedője az intenzív színe, ami nem hagy alább órák múltán sem. Ha egy olcsóbb, mégis jó palettát keres valaki, akkor ezt ajánlanám, szépen lehet vele dolgozni, és még akár füstöt sminkre is jó, könnyen lehet játszadozni a színeivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0