Alverde

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: CoolMyMc, Módosítva: 2022. április 21.

Kategória:   Hajápolók

2022-ben megújult összetétel!

• Regeneráló hajápoló vaj
  • Igénybevett és töredezett hajra
  • Bio avokádóolajjal és bio sheavajjal
  • Tartósan hidratálja és táplálja a hajat
  • Élettel teli és fényes haj

Yvaine

2021. január 8.

Én hajmosás után használtam, és nagyjából egy órát is a hajamon volt. Nem vettem észre, hogy annyira nehéz lenne eloszlatni a hajon, vagy hogy elnehezítené. Igazából, rosszat sem okozott (eddig), szerintem ápolta valamennyire a hajam, de azért semmi nagy extra. Nem lett olyan feltűnően selymes vagy puha tőle. Pozitívum a többnyire szép összetevők.
A krémmániás vélemények alapján vettem meg, valószínűleg magamtól észre sem vettem volna. Hát most kipróbáltam, valószínűleg elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert most úgy látom, hogy semmi pluszt nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Mannika00

2020. november 17.

Régebben már többször használtam ezt a terméket,most újra megláttam valahol és elmentem megvenni,mert nagyon jó kis terméknek gondolom.1199 Ft volt.Hajmosás előtt száraz hajra kenve összekeményedik a haj ,de az eredmény nagyszerű,puha haj.Hajmosás után is szoktam alkalmazni törölközőszáraz hajra,nem vettem volna észre ,hogy elnehezítené.Szerintem újra fogom venni majd,ha elfogy.Ennyi pénzért simán megéri,felveszi a versenyt drágább termékekkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Hajmosás után használom nedves hajon (közepétől a végéig) eloszlatva, átfésülve vele, majd vízzel leöblítve. (Balzsamot nem használok, csak natúr, hígított samponnal mosom meg előtte egyszer.) A hosszú hajamnak, ami száraz és töredezésre hajlamos, kellemes lágyságot ad, kevésbé sprőd, könnyebben fésülhető szárítás után is. Nekem bevált, így szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

dynah13

2020. július 31.

Nagyszeru termek, allando lakoja lesz a furdoszobamnak! :)
Egyszer itt lattam a kremmania fooldalan, megtetszett es elmentettem magamnak. Akkor epp nem volt ra szuksegem, de amikor ujbol tonkretette a hajam egy sampon, akkor eszembe jutott, es kiprobaltam. Zsenialis termek! Valoban erdekes, amikor a szaraz hajra kenem fel, osszeall tole, de 2x samponozom hajmosasnal, ugy kijon belole. A hatasa pedig maximalisan megeri ezt a macerat, szep, puha eros lesz tole a hajam, visszaallt a regi rend :) Az illata is nagyon kellemes, es az ara is kedvezo, mert meg az en hosszu hajamra is sokaig eleg. En csak hajmosas elott hasznalom, es legalabb 1 oraig rajtahagyom, ha van idom, tovabb is :) Felvaltva hasznalom az aromax ricinusolajos arganolajos termekevel, lehet, hogy a kombinacio a nyero, deengem meggyozott :)
Csak ajanlani tudom mindenkinek, 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Nagyszeru termek, allando lakoja lesz a furdoszobamnak! :)
Csak ajanlani tudom mindenkinek, 5*

Eperkelany

2020. június 27.

Nagyon szeretem. Önmagában használva nem szívódik be, csomókban összeáll a hajam tőle. Hairfooddal és olajokkal keverve viszont csoda kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

kandodorci

2020. június 1.

Hajmosás előtt száraz hajra kicsit furcsa volt felkenni, viszont annál inkább tetszett a hatás. Egészségesebbnek érzem tőle a hajamat. Nem szeretem az illatos krémeket viszont ennek az illata is rendben van. Örülök hogy megvettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

amja

2020. május 14.

Nagyon jó :) Tényleg ápolja és hidratálja a hajamat, és az összetevői is rendben vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Deepy

2020. április 29.

Nagyon jó illata van, sűrű, tartalmas krém. Kúraszerűen szoktam pakolásként használni, ilyenkor a nedves hajon oszlatom el, és 1 óráig hagyom fenn, emellett rendszeresen használom balzsamként, hajmosás után a nedves haj alsó harmadába masszírozom bele, néhány perc után kiöblítem, így könnyen fésülhető, csillogó lesz a hajam. Amikor a hajtőre is kentem balzsamként, borzalmasan bezsírosította a hajamat, de így a hajvégeken használva nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

vrgdo1991

2020. március 1.

Hajmosás előtt szoktam felvinni a hajamra kb. 30 percre. Először furcsa volt,meg kellett tanulni a technikáját. Viszont imádom. A hajam fényes, csillogó, kellemes illatú, nem nehezíti el. Szerintem állandó lakója lesz a fürdőszobának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

nyuszika39

2020. január 3.

nagyon jó kis hajpakolás, szépen táplálja a száraz hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

nagyon jó kis hajpakolás, szépen táplálja a száraz hajamat.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0