Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naconxypan, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Regeneráló sampon száraz, igénybevett hajra

TheNancy07

2019. január 27.

Évekig alverdés sampont használtam, amikor belefogtam a szilikonmnestes életbe. Hűha hatás egyiknél se volt, az illatuk citrusos, megfelelően távolította el a koszt a hajamról mosás közben. Viszonylag sokat kellett belőle használni, ezért baromi gyorsan fogyott. Mosás közben a hajam nyikorgott is, gondoltam teszi a dolgát, de semmi extra dolgot nem tapasztaltam. Egyszerű sima samponnak mondanám, aminek jók az összetevői.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

pilleriin

2019. január 26.

Valóban gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, balzsamot nem használok, csak Alverdés hajvégápolót, hgoy azért ki tudjam fésülni... Nagyon jó, hogy nem viszket tőle a fejbőröm, ezért a gyorsabb zsírosodás ellenére 5*

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 25.

Ebből a termékcsaládból ez volt a legborzalmasabb! Nagyon kócolta,szárította a hajamat, még a nyáron használtam. Az illata nagyon jó volt, de kézmosóként végezte. (Úgy is szárított)

Horvathangelika1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 25.

supi85

2018. december 7.

Egy használat után fényesebb lett a hajam tőle, és tisztábbnak érzem, mintha más samponnal mostam volna. Örülök, hogy megvettem, az ára is szuper.

supi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

redrick

2018. október 10.

Nem egy babasampon; ahhoz képest, hogy bio, elég mű, erősen habzik, majd olajos réteget képez, ami majdhogynem kimoshatatlan, ebből kifolyólag második-harmadik napon úgy nézek ki, mint akit nyakon öntöttek egy bödön bio-olajjal. Kicsit korpásít is, de nem sebesedik tőle a fejbőröm. Előnyére legyen mondva, az illata kellemes és az első nap valóban ápolt, fényes a hajam, aki mindennap használja, optimális lehet.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Csillagporocska

2018. július 20.

Nyaranta kénytelen vagyok gyakrabban hajat mosni, úgy gondoltam hogy egy kímélő bio sampont veszek.
Lehet hogy ez egy bio csidi-csudi, de nekem nem vált be sajnos. Nagy problémám nincs vele, de szerintem nem tisztít rendesen/zsírosít nagyon, a hajam már a második nap nem éppen szalonképes. Más samponokkal azért ez még nem fordult elő. Várom hogy elfogyjon.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

dottya

2018. június 29.

Nem vált be. :( A páromnak az első 2-3 használat után hámlani kezdett tőle a fejbőre, ezért úgy gondoltam elhasználom egyedül. A tubus kb. felénél feladtam, mert sebesre szárította a fejbőrömet. Életem legrosszabb élménye volt a varat szedegetni a hajamból... azóta más sampont használok, de még mindig viszket és irritált a fejbőröm. A hajam sem szerette, kemény lett tőle, száraz és fésülhetetlen pedig használtam hozzá a balzsamját és kókuszolajat.

dottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

2018. május 23.

Szeretem az illatát és az állagát és azt hogy természetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Szeretem az illatát és az állagát és azt hogy természetes!

juditd

2018. március 21.

Ár/érték arányban a legjobb.

juditd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Ár/érték arányban a legjobb.

Colormonkey

2018. március 20.

Sűrű, vastag szálú, és sajnos nagyon száraz hajam van. Illetve amióta ezt használom (hetente kétszer), sokkal tápláltabb. Most használtam el egy flakonnal, balzsammal együtt, és imádom. Puha és fényes a hajam.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.