Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 17.

bottyk

2018. augusztus 18.

Számomra egyáltalán nem vált be. Nem tudom, hogy miért de a finishe szőrnyű (legalábbis az én bőrömön). Nagyon furcsa foltokban marad meg, mintha nem lenne teljesen eldolgozva és a színe meg a fénye sem tetszik. Először azt gondoltam, hogy én csinálok valamit rosszul de azóta vettem egy másik fajtát és az jól működik. 2* mert szemzugba egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

M3la

2018. július 31.

Nekem kedvenc, másodjára is megvettem. Finom szín, mindennapos viselet. Alapozó fölött is tökéletesen működik, ha az ujbegyemmel finoman beletapogatom, akkor nagyon természetes a hatása. Szeretem a kiszerelést is, szütyő-darab!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

krszt0303

2018. július 22.

Szerintem nagyon jól működik az arcon ha nincs alapozó felvéve akkor tényleg nagyon szép és természetes hatást kelt viszont alapozóra nem ajánlom rákenni mivel szétkenődik és lejön az alapozó.Személy szerint én ha alapozót viszek fel az arcomra akkor is használom ez a highlightert de csak az orromon mert ott nagyon szépen fénylik es az alapozót sem keni el+szemöldök alá de az arcom oldalára semmi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

zsofi9

2018. július 16.

Arról nem tudok véleményt mondani, hogy működik alapozós bőrön, de natúr arcon tartós, szép, egyenletes :) az illatát imádom, nagyon sokáig kitart egy üvegcse, ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Mona0404

2018. június 9.

Akartam szeretni mert tényleg szépen csillog. De! Tényleg baromi gyorsan szárad és nem lehet eldolgozni. Alapozós bőrön kizárt hogy szép legyen. Addig addig csináltam amíg már a végen összecsomósodott az egész alapozó highlighter kombo. Pedig nem szoktam sminkelésben analfabéta lenni de ez a termék nagyon nem jött be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Beus005

2018. június 2.

Egyszerűen imádom. Soft peach árnyalatöt vettem meg, gyönyörűen mutat a fehérebb bőrömön, igazi napcsokolta szin. Az illata pedig meses😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

chavamazal

2018. április 26.

Én a rouge-tint macaron árnyalatot vettem meg, mert túl világosnak látszott a sima rose-tinted árnyalat (pedig igazi hófehérke vagyok), de legközelebb szerintem utóbbit is ki fogom próbálni, mert a mostani pirosítóként (is) nagyon beválik. Ez tényleg azt az igazi gyöngyházfényt adja, amire vágytam, és nem csillámporokkal próbálja elérni a kiemelést.Az illatát nem tudom meghatározni, mert szinte nem is lehet érezni, ami jó, nem kell annyi parfüm mindenben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

LunaFlor

2018. április 21.

Imádom, annyira természetes hatást ad, hogy még sminkértő szemmel is nehéz kiszúrni, pl. saját bőrön, mégis megvan benne az az extra szépítő hatás, ami olyan "a saját bőröm, csak jobb" érzést kelt, így abszolút megfelelő a kifinomult és visszafogott, vizsgázós-tárgyalós sminkekhez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Szamoca11

2018. március 28.

A kedvenc highlighterem. Gyönyörű természetes (de építhető) fényt ad. Könnyű eldolgozni, és az egész napot kibírja, nem mászik el, nem veszti el a fényét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

terez

2018. március 22.

Nagyon szép fénye és színe van, a fehér bőrömhöz tökéletes. Csillámok egyáltalán nem látszanak, inkább mintha finom folyékony fény lenne. Természetes hatású nappal is. Arcra, szemzugba és szemöldök alá használom. Az illatát imádom, enyhe és finom. Egy csillagot az alkohol tartalma miatt vontam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.