Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 17.

SzilviaFazekas

2018. február 27.

A színe tökéletesen passzol a fehér bőrömhöz. Nagyon bejött, beauty blenderrel szoktam felvinni az arccsontomra, szerintem úgy a legegyszerűbb. Azállaga viszont valóban nem a legjobb, kicsit zsíros hatású és ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

RarityRose

2018. február 12.

Ez volt az első highlighterem! Kicsit csalódtam benne.
Nekem sötét bőröm van ezért lehet az volt a baj.
Nagyon fénylet, és nem lehetett szépen eloszlatni, próbaltam már mindennel elsatírozni, de aztán még is maradtam az ujjaimnál még így is furán nézett ki az arcomon, latszódtak az ujjlenyomatok,nem illeszkedett szépen az arcomhoz, és rettenetesen fénylett mint egy diszkógömb. Én egy highlightertől azt várom el leginkább, hogy minimálisan lászodjon, legyen egy kis természetes fénye és szépen illeszkedjen. Ez minden téren megbukott nálam, sajnos mivel ez volt az első ezért utána már nem is nagyon kerestem highlightereket! Az illata miatt 1* mert az tényleg isteni volt, de ezen kivűl egy nagy nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Ez volt az első highlighterem! Kicsit csalódtam benne.
Nekem sötét bőröm van ezért lehet az volt a baj.

bmesi

2018. január 12.

Már több mint egy éve használom, és nagyon megszerettem. BB krémre rakok 3 pöttyöt az az egyik arccsontra, nedves szivaccsal eldolgozom, majd jöhet a másik fele az arcomnak. Gyorsan kell dolgozni vele (azért nem is egyszerre viszem fel mindkét oldalra), de úgy nagyon szép, természetes, egyáltalán nem hivalkodó fényt ad. Nem csillámos, nem is "vakító", így ha valaki valami extra fénysugárra vágyik az orcáján, ezt nem fogja szeretni, de egy természetes, egészséges fényhez kiváló. Ár-érték arányban meg aztán egyenesen bravúros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Niki0331

2018. január 5.

Én ma vettem ezt a kis cuccot. Nagyon megtetszett. Bár lehet a színt nem pontosan találtam el, mert nem fehér hanem olyan picit kreolos barnás bőröm van, szolival.
Ti hogyan viszitek fel, ahogy a legjobb, legkönnyebb. Nekem foltos picit.
Ez az első highlighterem, kezdő vagyok a témában. Remélem sikerül összebarátkoznunk. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Ti hogyan viszitek fel, ahogy a legjobb, legkönnyebb. Nekem foltos picit.

Helllaa

2017. december 28.

Szépen eldolgozható, könnyű rózsaszínt ad.
Nekem az illata ès àllaga nem tetszik. A kèzfejen próbáltam ki a tesztert, ott nem zavart a kissè ragadós àllag. Gyorsan kell vele dolgozni az egyöntetű eredmènyèrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Szépen eldolgozható, könnyű rózsaszínt ad.

iza07

2017. december 19.

Sokat gondolkodtam,mire megvettem,az állaga miatt.Lehet vele azért szépen dolgozni nem az a nagyon csillogó és nem túl nagyok benne a csillámok.Az illata borzalmas már észre vettem,hogy pár alverdés kozmetikumomnak ilyen illata van és nem a szavatosságával van a gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

vrgdo1991

2017. november 26.

Szép, természetes fényt ad. A hétköznapokra is tökéletesen alkalmazható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Szép, természetes fényt ad. A hétköznapokra is tökéletesen alkalmazható!

Bararku

2017. november 1.

Én már nagyon rég óta nézegettem ezt a terméket rengetegszer nézegettem a kezemen majd végül megvettem.
A fehér/ezüst/original színt szerettem volna megvenni de abból már csak a teszter maradt ami félig üres volt ugyhogy megvettem az enyhe rózsaszínt nagyon bejött minden nep használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

kgyrk

2017. október 30.

Annyira nem szeretem... Kb. fél óra múlva nem látszik semmi az arcomon és eldolgozni sem tudom szépen, hiába próbáltam ecsettel, sminkszivaccsal, vagy az ujjaimmal. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

gingerbloo

2017. október 26.

Az ára igen jó, a csomagolása tartós, az illata kellemes de nem túl erős. A színe szép. Szerintem csak nagyon világos, rózsaszín tónusú bőrön fog jól mutatni. Az a baj az ilyen típusú termékekkel, hogy ha púderezés előtt visszük fel, akkor utánna a púder elmattítja. Púder felett meg nehezen lehet eloszlatni. Legjobb megoldás szerintem ujjal vagy szívaccsal felütögetni púderezetlen bőrre (pl alapozó felé) és csak highlighterrel lefixálni, mattító púderrel nem. Kíváló természetes smink részeként vagy teljesen smink nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.