Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 17.

ZitaSzlczk

2017. október 15.

Kb. Fél éve vettem meg, azóta rendszeresen használom. Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni. Nincsenek benne nagy csillámok és természetes hatása van a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Black Fairy

2017. október 14.

Imádnivaló! Gyönyörű a fénye, nagyon tartós (17 óra múlva is szépen mutat), porra rávíve se csomósodik (de azért ezt nem javasolnám), remekül lehet vele dolgozni, csodálatos termék!!!

(Szörnyen allergiás vagyok az ananászra, kíváncsian várom, hogy ki fogja-e ütni a bőrömet, de nem folyamatos használatnál nem találkoztam problémákkal.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

aimee82

2017. október 9.

Tartós, szép fényű, visszafogott, bár találkoztam már szebb, finomabb változattal, de tartósságban messze lekörözi hasonló kategóriás társait. (Főleg stick és por alapúakat próbáltam eddig.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

PSz

2017. szeptember 30.

Nagyon jó highlighter, kényelmes használni, szép fénye van, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Nagyon jó highlighter, kényelmes használni, szép fénye van, nem tolakodó.

Szabolora

2017. szeptember 6.

Mindenképp egy csillám-mentes,inkább vizes hatású highlightert szerettem volna,nem jön be a diszkógömb féle,ez tökéletes! Lehet több rétegben is használni ha valaki kicsit erősebb fényt szeretne,de nagyon szép visszafogottat is ki lehet vele hozni.. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Tvylvis

2017. szeptember 4.

Nem vagyok a highlighterek feltétlen híve, főleg nem a diszkógömb variációknak. Ezt azért kipróbáltam, megkedveltem. A folyékony és elég híg állaga miatt ki kell tapasztalni a használatát. Én a kézfejemen picit eloszlatom, és onnan ujjbeggyel felütögetem. Így elég visszafogott, szép fényt ad. Használtam már szemhéjra is, nem okoz semmilyen irritációt. A tartóssága is rendben. Jó termék, jó áron, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Littiii

2017. szeptember 3.

A legelső highlighterem, nagyon megszerettem, szép, természetes hatása van. Tökéletes a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

agensita

2017. augusztus 29.

Épp az itt olvasott vélemények győztek meg róla, hogy ezt vegyem, és nem bántam meg. Először használom, de már most imádom, újravevős lesz.
Jól jöttek a tippek a felvitellel kapcsolatban, ujjbeggyel, óvatosan beletapogatva a bőrbe, csodaszép. Pont olyan "éppenhogy", amilyet kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

kisanna20000

2017. augusztus 17.

Nagyon szeretem! Jo az illata, kellemes a texturaja....csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nagyon szeretem! Jo az illata, kellemes a texturaja....csak ajanlani tudom

pappevi

2017. július 9.

Nagyon kellemes az állaga. Sokkal szebb az eredmény, mint amit a por állagú high lightereknél tapasztaltam. Szerintem barátok leszünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.