Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 17.

qwertzuiop

2017. július 2.

Nagyon szeretem ezt a highlightert. Nekem a folyékony állagúak jobban bejönnek, nincs tele csillámporral. :D
Szép a színe, jó az állaga, könnyű elkenni. Két problémám van vele. Az egyik, hogy rajtam nem annyira tartós. A másik pedig hogy mintha kicsit viszketne alatta a bőröm, nem tudom miért.
Tartósság miatt én egy pontot levonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

Tartósság miatt én egy pontot levonok.

BettyBabu

2017. június 28.

Jajjjjj nagyon imadom szep termeszetes eredmenyt lehet vele elerni, gyönyörü highlighter :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Hencs

2017. június 1.

Szép, vizes, természetes fénye van. Folyékony highlighter-ből ő a kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Szép, vizes, természetes fénye van. Folyékony highlighter-ből ő a kedvencem. :)

Sielu

2017. május 27.

Ez az első highlighter amit vettem. Nekem nagyon bevált. Szép a színe, nagyon jól illik a világos bőrömhöz. Tetszik az állaga is, könnyen kenhető és csak nagyon kevés kell belőle. Tartós, egész nap a bőrömön marad alapozó és/vagy primer használata nélkül is. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Yeticica

2017. április 24.

Eletem elso highlightere - tok jo tapasztalat. En nem matt alapozot hasznalok, es nem is volt gond azzal, hogy leszedne azt. Beutogetemba borombe, nem dorzsolom es nagyon kellemes, hosszantarto az eredmeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

nandy.25

2017. április 14.

Nagyon szeretem,de most hogy szoliba járok nem mutat olyan jól mint fehérebb bőrtónuson....a szemöldökcsonton viszont nagyon szép így is. Nem tudom írtátok e előttem, nem olvastam vissza, de észrevettem hogy elkenve nem olyan szép, mint a bőrbe beleütögetve, paskolgatva ujjbeggyel. Tök jó az applikátora, meg hogy egyáltalán van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Kingucii

2017. április 7.

Nagyon természetes finishje van, nincs benne csillám, aminek én nagyon örülök.
Természetes összetevőkből áll, nekem semmilyen bőrproblémám nem lett tőle. Az Alverdétől már szerettem volna kipróbálni terméket, csak mindig inkább a jól bevált dolgokat választottam.
899 Ft-t vettem a Dm-ben, és nedves szivaccsal oszlatom el,amikor megszárad nem hagy foltos, maszatos kinézetet.
Nekem bevált, 5*.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Nagyon természetes finishje van, nincs benne csillám, aminek én nagyon örülök.
Nekem bevált, 5*.:)

bugosgizi

2017. március 24.

Már jó ideje kinéztem itt ezt a terméket. Aztán meggyőztem magam, hogy áhh nekem ez nem kell. Sőt mikor a DM-ben jártam természetesen nem volt... Na de aztán pár hónap múlva egy városban mászkálós napon hirtelen felindulásból megvettem. Azt kell hogy mondjam, hogy nagyon jó döntést hoztam. Egészségesebbnek tűnik az arcom és szebb a bőrképem is. A pigmentáltsága nagyon rendben van. Ami még nagyon klassz hogy ott ahol használom pihe puha a bőröm.
Ezzel a termékkel kapcsolatban csak annyi megjegyzésem van hogy fel tapogatni kell az arcra és nem kenni mert akkor visz mindent. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Kimi

2017. március 8.

Kedvenc highlighterem. Annyira szép visszafogott, természetes ragyogást ad hogy nekem ennél többre nincs szükségem. Az illata kellemes, talán az applikátorán változtatnék valamit mert túl kemény de amúgy csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

rekki

2017. március 6.

Szep, visszafogott, 'a kevesebb neha tobb' szinu highlighter:D hetkoznapokon, natur sminkekhez szerintem pont eleg, de azert tul nagy csodat ne varjunk tole. A tartossagaval szerintem nincs gond, nekem foleg szemoldok csonton marad meg gyonyoruen, barmeddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.