Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 17.

hgabriella97

2017. február 20.

Az illata elég érdekes. Nem csillog és nem fénylik annyira, így nagyon természetes ragyogást ad az arcbőrömnek. Lehet, hogy ez valakinek kevés, de számomra megfelelő. Hamar szárad, és tartós. Az első használatokkor úgy vettem észre, hogy foltosan lehet eldolgozni (mert én kis pöttyöket szoktam az arcomra tenni, és azt dolgozom el ütögető mozdulatokkal, és van, hogy megmarad a pöttyöknek a körvonala) de 1 hónapnyi használat után ezt már nem érzékeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

kisritus

2017. január 17.

Kupon napon vettem féláron, és mondjuk nem bánom, hogy nem teljes áron vettem.
Nem rossz, de elég nehéz az alapozós bőrre tenni, ha csak kicsit teszek, nem látszik, ha többet, akkor pedig nagyon gyorsan szárad, és nincs idő szépen eldolgozni. Lehet hogy ha nincs rajtam alapozó, akkor jobb és könnyebb, de ez a kombináció nekem fura lenne.
Nekem úgy tűnik nincs is annyi fénye, mint egy porosabb állagú highlighternek, úgyhogy a kezdeti lelkesedés után ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Kupon napon vettem féláron, és mondjuk nem bánom, hogy nem teljes áron vettem.

hannasolti

2017. január 15.

Nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Nagyon jó! :)

queenofhearts

2017. január 11.

Nem bánnám, ha kicsit jobban csillogna, de így sem rossz, és az illata is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Nem bánnám, ha kicsit jobban csillogna, de így sem rossz, és az illata is jó :)

MoHajnalka

2017. január 7.

Alapozós bőrön nem tudom szépen eldolgozni: leragad a felvitt formában a széle, ezáltal nem lesz természetes a hatás. Emiatt nálam megbukott a termék. Nyáron, amikor nem használok alapozót, akkor egész szép, de az orromon egyáltalán nem szép, csak az arccsontomon. Nekem a por alapú highlighterek váltak be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

boglarkab

2017. január 1.

Pontosan ilyet kerestem! Természetes fényű, gyöngyházas, mindennap viselhető, nagyon kellemes kis highlighter. A porcelánfehér bőrömön végre, végre valami, ami úgy áll, ahogy kell! Próbáltam már jó pár highlightert, az egyik túl sötét volt, a másik túl rózsaszín, a harmadiktól olyan voltam, mint egy diszkógömb. Ezt könnyű használni, hamar szárad, tartós, és pont annyi fényt ad, amennyi kell. Plusz megemlíteném az isteni illatát, és nem mellesleg cruelty free és vegán termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

kkatatonia

2016. december 18.

Sajnos egyáltalán nem az, amit egy highligtertől elvárna az ember. Nem az a konkrét csillagó hatás, inkább egy egyszerű, hétköznapi csillagást ad. Nem túl pigmentált, és a bőrre kenve kicsit könnyen, gyorsan megszárad, nem kezelhető könnyen. De vegán(!!!) ami egy plusz csillagot mindenképp ér!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

fairyprincess

2016. december 10.

Olyan szép természetes hatása van, úgy szeretem:) amikor először volt rajtam, nem dolgoztam el rendesen (azt mondták, hogy liszt van rajtam..... :D )
és most úgy csinálom, hogy az ujjbegyeimre teszek belőle, és beleütögetem a bőrömbe. GYÖNYÖRŰ és ÚJRAVEVŐS:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

MrsWolf

2016. november 26.

50% kedvezménnyel vettem Glamour napokon. Szuper termék, szép színű, illik a bőrszínemhez. Könnyű vele dolgozni. 450 Ft-ért megérte. Ugyanúgy szeretem a folyékony, és a por állagú highlightereket is, mikor mihez van kedvem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Matilda

2016. november 21.

Kellemesen csalódtam a márkában, szerintem a drogériás highlighterek között messze a legjobb. Természetes fényt ad az arcnak, nincs benne csillám, vizes hatást kelt inkább a bőrön. Tetszik a csomagolása is, praktikus és könnyen használható. Megérte az árát, sokáig elég lesz, mert pár apró pötty kell csak belőle. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.