Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 17.

Rix

2016. november 15.

Nem vagyok oda az alverdés sminkekért, de ez valami fantasztikus! Olyan gyönyörű, természetes hatású fénye van, hogy az valami hihetetlen. Emiatt a kis termék miatt szerettem meg a highlightereket. És az ára is jó! Tuti újraveszem, ha valaha elfogy :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Parapluie

2016. október 27.

Nagyon szeretem, szépen csillog, könnyen eldolgozható. Amikor először volt rajtam, az osztálytársam mondta is, hogy "Jaj, de szépen csillog a bőröd! Nem is kell ide highlighter!" , úgyhogy biztos természetes. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

barbyka01

2016. október 10.

Nagyon sok jót hallottam már róla, így gondoltam Glamour napokon beszerzem féláron (bár sokáig vacilláltam, hogy ez legyen vagy a bronzos, de azt majd ha jó idő lesz :)). Nagyon megérte 450 ft-ért, nagyon szuper! Sose használtam még folyékony highlightert, de szinte egyből ráéreztem. Nagyon könnyű eldolgozni, szép természetes hatása, fénye van, amit szépen lehet fokozni is. Ár-érték arányban szuper kis termék, főleg hogy még natúr kozmetikum is, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Nancika

2016. augusztus 21.

Nagyon szeretem. Mára szinte teljesen (egy-két kivétellel) átálltam a natúr/vegán kozmetikumokra, és mivel az Alverde ilyen szempontból a legjobb ár-érték arányú, így jelenleg kb. mindenből ezt a márkát használom. Bár kozmetikai cikkeknél nálam árban a csillagos ég a határ, ha a cucc jó, de ez a márka úgy jó (nagyon kevés gagyi termékük van), hogy olcsó is mellette, ami igen ritka. Könnyű használni, nagyon szép hatást érhetünk el ezzel a termékkel is, és pénztráca barát. Messze a legjobb highlighter a piacon szerintem a natúr kozmetikumok között, különben mondjuk kérdéses... :) De alap darab. :)

Update: Néha eldolgozáskor viszi magával az alapozót is, pedig nem kenem, hanem általában ecsettel szépen "belepaskolom" vagy pedig kézzel végzem ugyanezt, de mind a kettőnél előfordult már, hogy leszedte az alapozóm. Nem tudom, min múlik, hogy időnként jó, időnként nem, de mindenféleképpen le kell érte vonnom egy csillagot ezért. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Cadaverous

2016. augusztus 18.

Szinte napi szinten használom. Enyhén a bőrbe paskolom és így az alapozómat se keni el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

niki123

2016. augusztus 7.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel. Szépen csillog, viszonylag könnyű eldolgozni és természetes csillogást ad. Szerintem a másik árnyalatot is kipróbálom. Azért annyira nem vagyok,tőle elájulva, ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Dorisz1990

2016. július 24.

Nagyon jó kis highlighter kellemes világos árnyalat , én az arcomra és a szám fölé használom és nagyon jó friss lesz tőle a tekintet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

natasa

2016. július 8.

Nagyon jó, örülök, hogy megvettem. A rose árnyalatot választottam. Szép, egészséges fényt ad az arcnak, egészen felfrissíti a tekintetet is. Nem csillog-villog, nem csillámos, nincs bohóc hatás. Most nyáron kifejezetten jól mutat a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

natulcien

2016. június 22.

Nagyon szuper folyékony highlighter, ami a legjobb ár-érték arányban a piacon. Nekem a porokra jobban rááll a kezem, de ez nem a termék hibája, ahogy mondani szokás. Én a váll, és kulcscsontomat emelem ki vele, és arcra csak akkor, ha natúr sminket akarok, és semmi mást nem használok, csak ezt. Nagyon megörültem neki, és örülök, hogy nem fektettem be egy drágábba, mikor még nem is tudtam jó-e a számomra egy folyékony highlighter. Egy próbát simán megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

beacs3

2016. április 28.

Hát én nem vagyok elragadtatva tőle. Szép a színe, de ennyi, lekeni az alapozót

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Hát én nem vagyok elragadtatva tőle. Szép a színe, de ennyi, lekeni az alapozót

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.