Alverde

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. február 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Friss-gyümölcsös illatú receptúrája védi az érzékeny ajkakat a kiszáradástól, intenzíven ápolja és lágy csillogással borítja be.

Felhi1

2017. augusztus 31.

Télen vettem, azóta megvan, szeretem, lassan fogy és szép csillog, elég jól ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Hencs

2017. június 1.

Szép összetevői vannak, nappalra szoktam felkenni ha épp nem rúzsozom a szám, jól teljesít. Száraz ajkakra még nem használtam, de normál/hidratált állapotban tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Pityirpatyang

2017. március 24.

Akciósan vettem, mert az eddigi ajakápolóim nem értek túl sokat, s a szám fél óra múlva ugyanolyan száraz volt. Amint kipróbáltam az illata magával ragadott, a száraz ajkaimmal csodát művelt. Imádom, hogy ilyen "egyszerű" alapanyagokkal is tökéletesen hidratál. Nem akarok többé más ajakápolót használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

slytherclaw

2017. március 12.

Az itteni jó véleményeket olvasva vettem meg és milyen jól tettem. Évek óta Carmexet használok, de már herótom volt az ízétől, úgyhogy valami másra vágytam. Ennek az ajakápolónak gyönyörű összetevői vannak, ennyi pénzért pedig ajándék. Remekül hidratál és nagyon szép, visszafogott csillogást ad, egyáltalán nem feltűnő. Remélem, még sokáig lehet kapni, de azért a biztonság kedvéért betáraztam belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

greengirl115

2017. március 2.

Bevallom, az ára miatt kaptam le a polcról, mivel úgy gondoltam, 250 Ft-ot még akkor is megér, ha semmi különöset nem csinál az ajkaimmal. Pozitív meglepetésként ért, hogy nagyon jól hidratálja a teljesen kiszáradt ajkamat, miután felkenem, teljesen puha lesz az ajkam. A színe nagyon diszkrét, nem kell tartani attól, hogy kilométerekről virít majd a rózsaszín csillámos ajkunk. :) A kolléganőimet is mind megfertőztem, ők is beszereztek maguknak egyet teljes megelégedettséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

SheaEni

2017. február 27.

Nagyon szeretem. Amellett, hogy megfelelően ápol, egy kis színt is ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Nagyon szeretem. Amellett, hogy megfelelően ápol, egy kis színt is ad :)

Noncs

2017. február 24.

Télre tényleg kevés lenne, de tavaszra-nyárra nekem tökéletes. Jó az állaga, szép enyhe fényt ad, de mégis ápol. Az összetevők nagyon szépek, újravevős mindenképp. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

KataKr

2017. február 24.

Nagyon selymes állagú, jó érzés felkenni az ajkakra. Az utóhatás is hasonlóan selymes. A színe alig látható, nagyon diszkrét fényt ad az ajkaknak. Eddig is alverde ajakápolókat használtam az utóbbi 2-3 évben, de míg azokat volt hogy egy napon belül 1-3x is használnom kellett (télen főként) addig ezt reggel felkenem, és egész nap hidratáltak az ajkaim. Mindenképpen megéri beszerezni, az összetevői, az ára és a minősége miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Leoni

2017. február 17.

Krémmániás vélemények miatt figyeltem fel erre az ajakápolóra, ami után az első dolgom volt átfutni, mik az összetevői és mivel HATÁROZOTTAN meggyőzőek voltak, gondoltam megér egy próbát. Megvettem, hazavittem, kibontottam ... mikor megláttam a színét, az első futó benyomásom "jajj ne, mi ez a szín... nem vagyok egy baba-fényes-pinkes fajta", de elkezdtem használni és minden aggódalmam elszállt! Túl azon, hogy teljesen enyhén csillog és abszolút megfelelő a színe (nem "buta-rózsaszín"), becsülettel teljesíti, amit ígér: kellemesen krémes, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, azonnal lágyul tőle az ajkam, rögtön javít a "sápadtságon" és ÁPOL!!! Ő egy tökéletes megoldás a "szükségem van egy olcsó, perfect ajakápolóra, ami hidratál, lágyít, véd a kiszáradástól és még szép színt is ad". Kiadós kiszerelésű és azóta vagy 3-4-et is beszereztem :-)
Köszönöm szépen Nektek, Krémmánia tagok :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Köszönöm szépen Nektek, Krémmánia tagok :-)

LathatatlanOzike

2017. február 10.

Az Alverde körömvirágos ajakápolója bevált, így kipróbáltam őt is. Nem csalódtam benne, ez is ugyanolyan jó, annyi különbséggel, hogy ez jobban mutat az ajkakon, szép fénye van. Talán még jobban is kedvelem, mint a tesóját.
Jó színt kapott, főleg a külseje, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Jó színt kapott, főleg a külseje, tetszik.

Antioxidánsok: Tocopherol