Alverde

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. február 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Friss-gyümölcsös illatú receptúrája védi az érzékeny ajkakat a kiszáradástól, intenzíven ápolja és lágy csillogással borítja be.

zsu044

2017. január 26.

Ennyi pénzért (299 Ft) a valaha használt legjobb ajakápoló, amit próbáltam. GYÖNYÖRŰ az INCI, teszi a dolgát, vagyis ÁPOL, nem szárít, mint pl. a Labellók. Lágy, enyhe fényt ad az ajkaknak, ami szerintem hétközben pont elég is.Számomra ez a tökéletes ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

Piedra

2017. január 24.

Írják, hogy limitált, gondoltam kipróbálom, az Alverde-s cuccokkal szimpatizálok alapvetően, és ez nem is drága.
Hidratálás szempontjából sajnos ilyenkor; ősszel-télen kevés. De egyébként majd'meggajdultam, mikor először használtam. :D
Engem eléggé valami gyerekkori cukorra emlékeztet az illata (ami egyébként elég intenzív), de rá nem jövök, és barátnőm se, hogy mire. Valaki írta itt korábban, hogy mályva, vagy valami ilyet. Nem sokat ettem mályvacukrot gyerekkoromban, úgyhogy ezt a verziót passzolom. De tuti, hogy volt valami ilyen cukor régen. :)

Intenzív illat, nem zsíros, de nem is "szikla" állagú, könnyű felvinni, enyhe, de nem kirívó csillogást ad. Viszont kevéske hidratálás. Nekem nem lesz újravevős, de egy próbának jó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Meszcsu

2017. január 13.

Nekem télen nagyon kicserepesedik az ajkam, de megtaláltam ezt a kis csodát. Praktikus a mérete miatt, az ára ultra kedvező, picike kis ragyogást ad az ajkaknak. Nekem bevált, imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Helene

2017. január 8.

Enyhe rózsaszínes, csillogást ad az ajkaknak. Az illata valami fantasztikus! Ápoló hatása inkább tavasz és nyárra tökéletes...de őszre és télre ez már kevés számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Kesudio

2017. január 4.

Enyhe csillogása miatt vettem meg. Nagyon szép és szeretem, az illata is finom, viszont hidratálhatna jobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Kimi

2016. december 29.

Csak éjszakára használtam az enyhe gyöngyházfénye miatt. Egész jól hidratál (5/3) és az illata is finom gyümölcsös. 300Ft-ért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

zorica85

2016. december 25.

A kedvező ára miatt vásároltam meg és kellemesen csalódtam, úgyhogy azóta vettem belőle tartalékot is. Finom illata, íze van, halvány rózsaszínes csillogást ad a szájnak, jól hidratál. Én nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Merlotwine

2016. augusztus 31.

Nagyon jó kis ajakápoló. Visszafogott csillogást ad az ajkaknak, hidratál, és az ára is kedvező.
Gyorsan vettem utána még kettőt, mert a régi kedvenc piros árnyalatú alverdét sem gyártják már, nehogy ez is csak ideig-óráig legyen elérhető, most ezzel pótolom az űrt. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

honey88

2016. augusztus 21.

A körömvirágos Alverde ajakápoló után vettem, az sokkal jobban tetszett. Ennek az íze és illata egyáltalán nem kellemes számomra, valahogy túl erős és túl művi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

toth.zsaklin92

2016. július 2.

Tegnap véletlen bukkantam rá erre a termékre. Csomagolás alapján nagyon megnyerő volt. Gondoltam 300 ft-ért megér egy próbát, mivel én amúgy is imádom az Alverde-s termékeket.
Nálam abszolút 5 csillag! Teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű csillogást ad, diszkrét, természetesen vonzó, natúr színt kölcsönöz. És intenzíven hidratál. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol