Alverde

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. február 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Friss-gyümölcsös illatú receptúrája védi az érzékeny ajkakat a kiszáradástól, intenzíven ápolja és lágy csillogással borítja be.

Mildi

2016. június 30.

300 Ft volt a DM-ben, nagyon megéri! Nem olyan rózsaszín a színe, mint a tégelyen, hanem amolyan természetes marsala, enyhe bársonyos fénnyel, ami mindenkinek jól áll valószínűleg. Csodás, minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 30.

Nancika

2016. június 20.

Nagyon szeretem az Alverde ajakápolóit, mivel nem okoznak olyan durva függést, mint pl. a Labello, amit 10 percenként kennem kell, és kb 3 nap alatt elhasználok egy egész kis ajakápolót. Ez is hasonlóan jó minőségű, tartós, sokáig fent marad, nem érzem az ingert, hogy újra kenjem vele a számat és nagyon jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

ayse

2016. június 20.

Ma vettem meg.utolso darab volt.kiprobaltam.illata jó gyümis.kicsit fényes épphogy látszik.nem szárít.kemikàliamentes mindez 300 forintért...ötös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 20.

encuuu

2016. június 20.

Jó az állaga, kellemes az illata, ad egy enyhe fényt, és nincs az az érzésem mint pl. egy Labello esetén, hogy 5 percenként újra kell kennem.Szerintem abszolút megéri, semmivel nem nyújt kevesebbet mint egy drágább ajakápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

kalmaniki

2016. június 19.

Kellemes kis ajakápoló. Bárcsak minden csillogós ajakbalzsam ilyen lenne, nem nyomták tele hatalmas csillámokkal, csak diszkrèten fènylik, picit csillog. Színt az èn ajkaimnak nem ad, de szebbè teszi őket. Egèsz jól hidratál, így nyáron nincs annyira kiszáradva a szám, szóval nincs nehèz dolga. Az illata finom gyümölcsös. 300 Ft-èrt ajándèk szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Luckuska

2016. május 31.

Itt láttam, a krémmánián, hogy van ez a termék, így elindultam a DM-be, hogy megvegyem. Régóta keresek olyan ajakbalzsamot, amelynek szép összetevői vannak, és enyhe színt, csillogást ad az ajkaimnak. Ő pont ilyen, habár az ápolóhatása közel sem olyan kiemelkedő, mint a körömvirágosnak (ami egyénként az egyik kedvenc ajakápolóm), de mivel nyári használatra vettem, s ilyenkor nincs szükség olyan intenzív hidratálásra, mint a téli időszakban, így efelett szemethunyok, s ha szükségét érzem bevetem a körömvirágosat is. Ezentúl nem foltos, nem hagy nyomot a párom arcán, ha puszit kap tőlem, és nem kell tükör hozzá, hogy felkenjem, nem mázolom vele össze magam, csak használni kell, mint egy "sima" ajakápolót. Én illatot, ízt egyáltalán nem érzek, így összessgében elégedett vagyok azzal amit kaptam, őleg 300Ft-ért... azt hiszem ennél többet nem is várhattam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

csaktom

2016. május 30.

nekem nem tetszik, sokkal jobb számomra a terra naturi erősebb, "művi" (valójában ugyanúgy természetes illóolajokat tartalmazó) illata és íze. a színe kicsit ijesztőbb, sötétebb (annak ellenére, h a csomagoláson világosabb árnyalatú), de ugyanúgy nem hagy nyomot, az állaga sem jobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 30.

szzh01

2016. május 29.

Szép, természetes összetevők, kellemes ápolás, majdnem semmi csillogás. Kicsit lehetne fényesebb is, bár végül is kielégíti a hirdetetteket: "zarter Schimmer", csak én szerettem volna, hogy a csillogás kicsit több legyen... Az illata - szemben a Terra Naturi szinte ugyanilyen ajakápolójával - nem művi. 300 Ft nem pénz érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 29.

s_kitty

2016. május 29.

Kellemes illatu jol hidratalo szajfenyszeru ajakapolo. :)
Azt hittem eloszor, hogy gyongyhazas, de nem csak szimplan csillogos. Szint nekem nem ad a szamra csak fenyt, de nagyon kellemes viseletet ad. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Kellemes illatu jol hidratalo szajfenyszeru ajakapolo. :)

Makk Zsuzsó

2016. május 24.

Ez nagyon jó! Kellemes illatú, nem olyan masszív, mint a körömvirágos, és tényleg nagyon enyhén ad egy kis selymes fényt. De nem gyöngyházas, nem csillogó. Nagyon természetes, és kellően ápol is. Be fogok tárazni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: Tocopherol