Alverde  Weißer Tee Zitronengras Hajhab
Alverde  Weißer Tee Zitronengras Hajhab

Alverde

Alverde Weißer Tee Zitronengras Hajhab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Hajápolás

Alverde hajhab fehér tea és citromfű kivonattal

lydiadeathtrance

2012. szeptember 19.

Nekem nagyon bevált. A száraz hajra való samponnal+balzsammal együtt alkalmazom és nagyon jól hidratál. A használatával a hajam szép fényes és puha marad a következő hajmosásig és nem is törik már annyira. Az illata sem erős, én elégedett vagyok vele nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

szöszike

2012. augusztus 26.

Kezdetben nagyon jó volt, szerettem majd észrevettem hogy a hajam vége rohamosan elkezdet szőkülni... teljesen szétszárította a hajam végét és elkezdett törni... így nem csak a szokásos pár centit kell most a hajamból levágni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

katica22

2012. augusztus 18.

Nagyon nem jött be, rettenetesen zsírosította a hajam, és össze is ragadt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Nagyon nem jött be, rettenetesen zsírosította a hajam, és össze is ragadt tőle.

Letti

2012. augusztus 16.

Én szeretem, de lustaságból viszonylag ritkán használom. Nincs ugyan brutálisan dúsító hatása mint egy káros anyagoktól hemzsegő Taft habnak, de ad egy gyenge tartást. A hajam nem ragad tőle. Az illata sem tolakodó. És árban is egész baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

F. Anikó

2012. július 27.

Mikor átálltam natúr termékekre, akkor vettem ezt a habot. Az itteni vélemények alapján, nem fűztem sok reményt hozzá, de azért adtam neki egy esélyt. Arra a célra, amire én használom, tökéletesen megfelel. Kissé göndör hajam van, amit, ha nem szárítok ki, hanem szeretném, hogy göndör maradjon szárítás után is, akkor kell rá egy kis hab. Igaz, hogy nem lesz "betonkemény" tőle a hajam, de én azt amúgy sem szerettem soha. Természetes hatású lett tőle a hajam. Natúr hajhabnak szerintem ez megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Pamutcica

2012. február 13.

Számomra tökéletes, mert nem zsírosodik, nem is száraz tőle a hajam, nem ragad, és szépen formázható, dúsabbnak látszik, bár beletelt néhány alkalomba, míg kisakkoztam, hogy az én hajamra milyen mennyiség kell, hogy ezt a hatást érjem el. Illata kellemes, az viszont furcsa (volt) benne, hogy a törülközőszáraz hajon képes habzani, ezt egyenletes eloszlatással ki lehet kerülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

TJudit

2012. január 29.

Ez semmit nem ér. Teljes pénzkidobás, csak jobban zsírosodott a hajam tőle, de nem lehetett jobban formázni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

Ancsi78

2011. november 27.

Sajnos nekem se jött be. Pedig adtam neki esélyt rendesen. Egy flakonnal elhasználtam, majd vettem még egyet (magam sem értem miért), de azt már nem fejeztem be. Borzasztóan zsírosít, a hajvégeket pedig szárítja, ezen kívül semmi hatása nincs. Pedig nagyon szerettem volna natúr hajápolókat használni, de úgy tűnik, nem fog összejönni. Ha valaki tud megfelelő minőségű és hatékonyságú natúr hajhabot és egyebeket, légyszi szóljon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

naiva

2011. szeptember 20.

Tény, hogy nem az a klasszikus értelemben vett hajhab, de nekem tökéletesen bevált. Mondjuk én nem használom naponta, ahogyan a kemikáliákkal teli változatokat sem használtam soha napi rendszerességgel. Csupán hajszárítás előtt, hogy könnyebb legyen formázni a hajamat és erre abszolút megfelel. Az illata és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

UnVraiAnge

2011. július 22.

Én ezt konkrétan a második alkalom után kidobtam, mert olyan lett a hajam mintha Technokollal kentem volna be és kimosni sem volt sokkal egyszerűbb. Nagyon nosztalgikus élmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Sorbitol h 1 1