Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2017. június 16.

A hozzávalók nagy része ellenőrzött biogazdálkodásból származik és természetes illóolajokat tartalmaz.

Pamacsvirag

2017. szeptember 13.

Soha többet! Felkenés után pár perccel elkezd könnyezni a szemem. Soha egy szempillaspirálnál sem fordult elő de ezt nem valamiért nem bírom, pedig nagy örömmel vettem meg mivel natúr kozmetikum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

hadri

2017. augusztus 18.

Sajnos nagyon érzékeny a szemem, úgyhogy mindenképpen olyan szempillaspirált kerestem, ami nincsen tele mindenféle mesterséges, allergizáló anyaggal. Eredetileg a Bourjois Volume Glamour Ultra Care szempillaspirált szerettem volna megvenni, de sajnos az akkor éppen nem volt kapható a Dm-be. Az eladónőtől kértem segítséget, ő ezt ajánlotta. Fekete színben vettem, csodákat nem csinál, de nekem szépen beszínezte a szempilláimat és a szemem is jól tolerálta, nem irritált, nem viszketett, nem könnyezett tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Asteria

2017. március 12.

Fekete színben van meg, hétköznapi szempillaspirálnak tökéletes, ha egyszerre sokat kenünk a pilláinkra akkor természetesen pókláb pilláink lesznek (mint a legtöbb spirálnál, ha nem távolítjuk el a keféről a felesleget). Én a keféről a felesleget leszoktam húzogatni a tégely szélén és úgy építgetem szépen fel vele a pilláimat és nekem nagyon szép eredményt ad. Amikor először kentem fel a terméket a pilláimra akkor éreztem egy enyhe égető érzést a szemem környékén, de ez mostanra már elmúlt. Nem tudom, mi okozhatta, de a szemem hozzászokott az összetevőihez szerencsére. Napközben viszont enyhén lepereg a szemem alá, ami annyira nem tetszik, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

NeeKee

2017. március 1.

Feketében vettem ezt a spirált, nagyon tetszett a "natúr" mivolta. Nem igazán szeretem, sokszor kell átkenni a pillákat, hogy valami látszódjon, akkor meg már csomósodik és összeragadnak a pillák. Ha elfogy, keresek egy olyan spirált, aminek a keféje sűrűbb és ami nem csinál pókláb pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

NomakeupLove

2016. december 25.

Barna változatát vásároltam,azért hogy beszínezze a szőke pilláim. Nem csinál semmit a pillákkal,talán egy minimálisan hosszabbít,csak színezi,én pont ezt vártam tőle.Az illata elégé érdekes...
DE!
Senkinek nem ajánlom,mert lefolyik,szó szerint.Kb. 1 óra után potyog.Legrosszabb: egyszer nap közepén adta meg magát,olyan festékes karika lett a szemem alatt,mint a horrorfilmekben,először nem is értettem miért röhögnek rajtam az osztálytársaim.Nem sírtam,nem dörzsöltem(noha lehet,hogy hozzáértem) nem értem miért potyogott le.Felkenésnél is nagyon maszatolódik,sokáig szárad.
Összességében 4*-ot kapna a pillákra,de abszolút 1* mert viselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

DE!
Összességében 4*-ot kapna a pillákra,de abszolút 1* mert viselhetetlen.

delorean

2016. november 28.

Évekkel ezelőtt használtam, aztán áttértem a Terra Naturi perfect style szempillaspirálra, mert ez könnyen elkenődött. Nem tudom, hogy most milyen a tartóssága, változtattak-e rajta valamit, nekem 3 csillagnál többet nem ér sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

csikosmatyas

2016. október 9.

Szerettem volna egy natúr szempillaspirált, szép természetes hatást nyújt, a vöröses szőkés pilláimra a feketét választottam. Az illatán picit meglepődtem. Összességében annyit tudnék mondani, hogy az összhatás kellemes és nagyon természetes. Szóval a mangaszemet ne ettől várja senki, de van amikor nincs is szükség rá.
Szigorúan ár /értek arányt nézve 5* (500 ft volt!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 9.

Szigorúan ár /értek arányt nézve 5* (500 ft volt!)

Volturispet

2016. szeptember 30.

Tényleg nem dúsít nagyon, nem varázsol műszempillákat, de ez a spirál végre nem bántja a szememet, ami abszolút 5 csillag :) Eddig csak a brutális árú Yves rocher spirálomtól nem könnyeztem soha, ez pedig most az olcsóbb alternatíva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Zsanett1984

2016. augusztus 22.

Ez a spirál semmit nem csinál..nagyon sajnálom mert nagy reményeket fűztem hozzá :-( Barna színben vásároltam, az illata engem nem zavart de mintha semmi nem lenne rajtam :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Birkin22

2016. április 30.

Az illata nagyon tetszett, a hatása sem volt rossz, de nap végére szó szerint lepergett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Serica, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.