Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2017. június 16.

A hozzávalók nagy része ellenőrzött biogazdálkodásból származik és természetes illóolajokat tartalmaz.

Naturmeo

2016. április 19.

Örülök, hogy végre találtam barna színű szempillaspirált. Nagyon hosszú szőke szempillám van, és ez nem kelt annyira drámai hatást, mint a fekete. Szépen fel tudom vinni, nem csomósodik, nagyon könnyen le lehet mosni, egyetlen hátránya, hogy nap végére kicsit elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

CeCeDrake

2015. november 25.

Barna színű spirált kerestem, ezt vettem, mert nem is drága, natúr is. Hiba volt. Ennél rosszabb szempillaspirálom még nem volt! Kenődik, soha nem akar megszáradni, ha egyszer végre megszárad, akkor meg panda leszek tőle! A szaga - mert ezt illatnak nem nevezném - rettenetes. Hogyan lehet egy natúr kozmetikumot ennyire túlillatosítani?! Ráadásul a szemem sem kedvelte, irritált, pedig elméletileg ennek nem kellene.
Az egész Alverde sminkes részleget messziről elkerülöm, a szemceruzájuk sem lett a szívem csücske barna színben... Pénzkidobás! Többet soha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

gruecendre

2014. augusztus 6.

sajnos nekem lefolyik, mindent összeken, mert későn szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

sajnos nekem lefolyik, mindent összeken, mert későn szárad.

szaadri99

2014. július 16.

Természetes hatást kelt, nem csomózza a pilláimat, mindennapokra tökéletes. Lenne, ha kicsit tartósabb lenne. Ugyanis olyan panda maci leszek tőle, hogy csak na! Ha kicsit melegebb van (vagy néha amúgy is), már folyik is le, pedig azért annyira nem vészes a bőröm állapota melegben sem.
Az illata nekem erős, nem igazán jön be, kicsit már túl van szerintem illatosítva, de nem ezen fog múlni a véleményem.. Jó viszont, hogy mióta ezt használtam, a többi spirálra sem érzékeny a szemem, ami nem tudom mitől van, de örülök neki. :)
Önmagában nem tudom használni, de ha egy vízálló spirállal párosítom, akkor már jobb a helyzet, tehát el fog fogyni, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

t.eszter004

2014. május 20.

Nagyon sok spirált próbáltam már,ez volt a legeslegrosszabb. A nap végére úgy néztem ki mint egy panda, lepergett és elkenődött az egész,pedig hozzá se nyúltam, szerencse, hogy itthonra próbáltam ki....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 20.

Eryka

2014. január 29.

Parabénmentes termékekre cseréltem le az összes szemsminkemet, ezért szereztem be egy ilyen spirált. Kicsit szkeptikus voltam, de kellemesen csalódtam- nem pereg le, szép, természetes hatása van, nem csomósodik össze és teljesen jó egy natúrtermékhez képest. Egyedüli hátránya , hogy víz (könny/eső ) hatására nagyon könnyen és látványosan lefolyik, erre figyelni kell, de mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

toth.ildi

2014. január 11.

Nekem bevált, igaz ezt is legalább kétszer kell felkenni a dúsítást azonban egyáltalán nem tapasztaltam ezért csak három csillagot adok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Lunita

2013. szeptember 17.

Nagyon kenődik,sajnos,mert örültem neki,de továbbadtam pár próbálkozás után a feketémet. A szemem nem bántotta,ami nagyon dícsértes tulajdonsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 17.

SlecckelMarine

2013. szeptember 6.

Ha ezt használom egész nap fáj a fejem.. valami nem stimmel vele.. legalábbis nálam..
Az összetevői szépek ... lennének, ha nem lenne az Alcohol denat. a harmadik helyen.
Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Kuka.

Ivlisz

2013. július 2.

Ezt a spirált anyukám használja, mert nagyon érzékeny a szeme. Ez az egyetlen márka, melynek a spiráljait tudja használni, így megérdemli a maximális pontszámot. Nekem elsősorban az illata tetszik, olyan különleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Serica, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.