Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2017. június 16.

A hozzávalók nagy része ellenőrzött biogazdálkodásból származik és természetes illóolajokat tartalmaz.

TJudit

2012. január 29.

Olyan mintha semmit nem kentem volna a szempilláimra, viszont a szemem alatt meg elkenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

bogyó

2011. december 18.

Én barna színben vettem ilyet; világos típusúaknak tényleg jobb, mint a fekete. Nem sok hosszabbítú/dúsító hatást vettem észre, de tényleg tartós spirál, és "bio" is. Legközelebb azonban mást keresek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

berni88

2011. december 13.

Én azért váltottam erre a termékre, mert nem tesztel állatokon. De nem is bántam meg. Bár elég szép szempilláim vannak (sötét, dús és nagyon hosszú) azért még így is látok változást :) Úgyhogy ha lenne nálam 6 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

szkeri

2011. december 12.

Nekem nem túl hosszú a szempillám és nem is nagyon lesz tőle hosszabb, de kiemeli. Szerintem az állaga nagyon jó, nagyon sok spirál maszatolódik, túl sok festék kerül a kefére, de ez tökéletes. Azért annak ajánlom, akinek hosszabb a szempillája, csodát ne várjon tőle senki, de nem rossz egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 12.

csillag1219

2011. november 12.

Nekem összetapasztotta a pilláimat, de miután a keféjét kicseréltem az Astor egyik elfogyott szempillaspirál fésűszerű keféjére, azután jól működött, csak kicsit potyogott a szem alá a nap végére. Összességében természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.

anordess

2011. október 31.

Fekete és barna színben is kapható, én véletlenül vettem meg az utóbbit az előbbi helyett - és micsoda szerencse volt :) Nagyon szép mélybarna színe van, natúr sminkhez ideális. Nekem amúgy is hosszú a szempillám, és bár valamennyit hosszabbít rajtuk, inkább úgy mondanám, hogy kiemeli őket, azt viszont teljesen jól. Felvitelkor kicsit "nyálkás", de hamar megszárad, és nem ragasztja össze a pillákat, ellenkezőleg. A szaga/illata kicsit erős, szerintem inkább illat, nekem nem kifejezetten kellemetlen, de nem könnyű eldönteni :) Egész nap tart, nem potyog le. Volt már a hosszabbító funkciót jobban ellátó spirálom, összességében mégis négycsillagos nálam a színe, a tartóssága, és a kiemelő hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 31.

Gyorgyi999

2011. október 17.

Nekem nagyon bevált. Tény, hogy viszonylag hamar maszatolódik, de az hogy natúr smink kárpótol ezért a dologért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 17.

lozmor

2011. szeptember 7.

Tényleg az a tanulság, hogy akinek nincsen viszonylag dús, hosszú szempillája az csalódni fog, ellenben akinek van, az iszonyúan örül, hogy rátalált.

Amúgy nem pereg le egyáltalán, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

Amúgy nem pereg le egyáltalán, tartós is.

bagaela

2011. július 2.

Maximum annak vállhat be ez a spirál, aki a színen kívül mást nem akar elérni, annak legalább természetes hatást ad. Egyébként tényleg nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

Rony

2011. május 26.

Nekem bevált. Igaz nekem alapból hosszú és dús pilláim vannak.
Ritkán festem, ezért feleslegesnek tartottam, hogy egy drágát vegyek meg, ráadásul ez természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 26.

Nekem bevált. Igaz nekem alapból hosszú és dús pilláim vannak.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Serica, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.