Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Hidratáló krémek

• növényi peptidekkel véd a külső káros hatások ellen
  • növeli a bőr víztartalmát

*Keresem* Alverde Sejt Aktív Nappali Ápolókrém Kék Hibiszkusz+a társai:)
Ár: megegyezés szerint:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: megegyezés szerint, Helyszín: megegyezés szerint, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás/foxi/mpl automata előre utalás esetén:)
Piippa

2017. március 18.

Kifejezetten azért hoztam haza magammal, mert azt vártam tőle, hogy erősen kényeztet. Tévedtem. Szeretném elhasználni, de kínlódom, ha rákerül az arcomra. Fullasztó érzés, lassan szívódik fel. Fölé sminkelni kifejezetten nehéz. A márkát azért még szeretem és nem adom fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Dorci1987

2016. december 6.

Tyűű hát nehéz eset, tesómnál próbáltam ki valamelyik hibiszkuszos Alverde szérumot, és szentül meg voltam győződve róla, hogy ez volt az, imádtam a hatását és gyorsan be is robogtam a DM-be zsákmányolni egyet :D Aztán kissé csalódás volt, mert ez egy sokkal hígabb szérum lett, és picit, mintha ragacsos maradna utána a bőröm, és nem érzem tőle annyira puhának és ápoltnak sem, mint amit tesómnál próbáltam :-( Nem tudom, hogy ennyire rossz már a memóriám, vagy mások lettek az összetevők? Nem tudom. Mindenesetre természetesen elhasználom, de nem veszem újra, másik szérumot keresek helyette :-) A dobozát viszont szeretem, meg fogom tölteni másik krémmel, ha elfogy :-) A 4*-ot azért megérdemli! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

viragi

2016. október 28.

Nappalra használom, jól és gyorsan beszívódik, az illata is diszkrét, annyi vele a bajom, hogy a homlokom (ahol zsíros a bőröm) fénylik tőle. Praktikus kiszerelésű és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 28.

CRK

2016. október 11.

Mivel kicsit drágább, mint a többi Alverde arckrém, ezért kicsit többet vártam volna tőle. De ettől eltekintve egy kellemes, nekem inkább éjszakai krém. Viszonylag hosszan hidratál, csökkenti a pirosságot. Csak azért négy csillag, mert nem tud többet, mint az 1000 Ft körüli Alverde arckrémek, csak más csomagolása. Részemről nem fogom újravenni, ugyanolyan jó lesz bármelyik másik korábban már kipróbált Alverde.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

eszter01

2016. július 16.

Télen használtam éjszakára ezt a krémet, könnyed állaga van és jól hidratál, fél év alatt elhasználtam a flakont, de az összetevői illetve az iszonyat erőteljes illata miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

-Lili-

2016. július 4.

Így nyáron estére használom, mert nem tűrök magamon semmilyen kencét, csak fényvédőt ha nagyon muszáj. Könnyen beszívja a bőröm, reggelre puha, hidratált bőrrel ébredek. Nem tapasztaltam semmiféle "mellékhatást". A kiszerelés pedig még egy plusz pont, sokkal higiénikusabb ez a pumpás megoldás mint a tégelyes-belemászós, ami valljuk be egy arckrémnél különösen fontos.
Az illata pedig engem leginkább citromos-vaníliás krémtúróra emlékeztet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Az illata pedig engem leginkább citromos-vaníliás krémtúróra emlékeztet. :D

anette0118

2016. május 31.

Az illata tényleg sütire emlékeztető :D
Viszont mentségére szóljon, hogy nekem nagyon bevált, hidratáltabb és feszesebb tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Az illata tényleg sütire emlékeztető :D

dzsanki

2016. május 19.

Régebben használtam. Praktikus kiszerelés, hidratáltság egész nap, a kombinált bőrt picit zsírosítja, az ára kedvező, sokáig (hónapokig elég). Egyébként a világon semmin nem változtat szerintem, szóval egy normál bőrnél tudom elképzelni szimpla hidratálókrémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

agi86

2016. május 1.

Másodszor vettem újra, nagyon szeretem, bár az illata lehetne kevésbé sütire emlékeztető. Szerencsére nem marad meg. Nekem alapozó alá is működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

ivor

2016. április 26.

ősszel-télen ez egy nagyon jó kis krém, egy flakon sokáig elég, gyorsan beszívódik és remekül hidratál, anélkül hogy zsírosítana, pedig nem száraz a bőröm. gondolkodom rajta hogy a szérum verziót is kipróbálom, mivel nagyon elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Hibiscus Syriacus Callus Extract, Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

A törökrózsa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrvédő hatású összetevő. A Power Extension [HSB+R] nevű összetevő gyártója szerint a  hatóanyag - vagyis a törökrózsából kinyert aktív molekulák Rutin molekulákkal kiegészülve - a sejtlégzés fenntartásával segít a bőrsejtek anyagcseréjét optimális szinten tartani, simítja a mély és finom ráncokat (28 nap alatt akár 27%-al), ezen kívül a gátolja a túlzott a szabadgyökképződést, vagyis antioxidáns hatással is bír a bőrre, igaz, ezek az állítások sajnos még nincsenek független kutatások által is alátámasztva.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.