Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Hidratáló krémek

• növényi peptidekkel véd a külső káros hatások ellen
  • növeli a bőr víztartalmát

*Keresem* Alverde Sejt Aktív Nappali Ápolókrém Kék Hibiszkusz+a társai:)
Ár: megegyezés szerint:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: megegyezés szerint, Helyszín: megegyezés szerint, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás/foxi/mpl automata előre utalás esetén:)
narancsdzsem

2015. november 14.

Kemény az állaga, és lassan szívódik be a bőrbe, viszont nem marad zsíros érzetű, és a nap folyamán sem csillog vissza. Már az illatát is megszerettem, és jó hogy nem nyom ki többet a pumpa, mint amennyi egy átlagos ember átlagos arcára kell- pl a Balea szérumnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Diana82

2015. október 30.

Ez a legújabb kedvencem. Alverde rajongóként kipróbáltam már szinte az összes hidratálójukat. Kimondottan tetszik a csomagolása, öröm kézbe venni. Végre egy kis luxus érzés az uncsi tubusok után. A krém könnyű, nem túl zsíros, de persze ezt is csak benedvesített kézzel tudom eldolgozni, hogy beszívódjon teljesen. Ezért számomra igazán gazdaságos termék. Megfelelően hidratál, nem okoz irritációt. Az illata enyhe, nem zavaró. Talán ez lesz az krém, amit újra fogok venni. Kíváncsi vagyok az éjszakai társára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

Ajna7

2015. október 26.

Olyan krémet kerestem aminek az összetevői barátságosak mégis hatásos. Itt olvasva a sok pozitív véleményt úgy döntöttem kipróbálom...de jól tettem! Nem tudom mi a titka de már felkenés után látszik a bőrömön a változás, egyszerűen ragyog tőle a bőröm!!! Ilyet még nem tapasztaltam. Nekem kombinált bőröm van így a krém gazdagsága miatt nyáron nem tudom majd használni, de most télen mást nem vagyok hajlandó használni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Dorina951

2015. október 8.

Gyorsan beszivódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Gyorsan beszivódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

katicabogar007

2015. október 4.

Szuper krém! Az itt olvasott pozitív vélemények alapján és a DM akciós kuponja miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom.
Számomra nem kellemetlen ez az édes illat, el is illan rövid időn belül.
A vízhiányos bőrömet szépen feltölti, táplálja, hihetetlenül bársonyos lesz tőle.
Micellás tonik után használom.
A 70éves anyukám is próbálgatja, szintén megelédettséggel.
Megvásárolom a termékcsalád többi tagját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

Számomra nem kellemetlen ez az édes illat, el is illan rövid időn belül.
Micellás tonik után használom.
A 70éves anyukám is próbálgatja, szintén megelédettséggel.
Megvásárolom a termékcsalád többi tagját is.

EszterV

2015. szeptember 30.

Ez valami szuper kis krém!
Az állaga egy az egyben olyan, mint a tízszer drágább Loccitane árnikás szerumnak.
Hidratál, ápol, kiváló sminkalap.
Irritációt vagy pattanást nem okozott.
Nagyon tetszik a csomagolasa is, gusztusos és praktikus.
Az ára hihetetlen, kívül -belül egyaránt egy sokkal drágább termék benyomását kelti.

Jószívvel ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Ez valami szuper kis krém!
Hidratál, ápol, kiváló sminkalap.
Irritációt vagy pattanást nem okozott.
Nagyon tetszik a csomagolasa is, gusztusos és praktikus.

Jószívvel ajánlom! :)

MDalma

2015. szeptember 23.

Én ha reggel viszem fel,a nap folyamán nagyon zsírosítja az arcomat és szó szerint kidobja a bőröm.. nem tudom tapasztalt e már valaki ilyet..?! Viszont ha éjszakára viszem fel,szuperül teljesít! Hamar beszívódik,és tápláltnak érzem utána az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

timilla

2015. július 28.

Nagyon jó kis krém, egyet kell értenem az előttem szólóval. Lágy, könnyen eloszlatható, azonnal beszívódik, és abszolút matt, de rugalmas, hidratált bőrképet ad. Az illata olyan, mint a makadámdiós, ikonikus testvajé, finom citromos túrókrém jut róla eszembe. Szuper alapkrém, nálam állandó darab lesz, azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

rightuka

2015. június 10.

Körülbelül egy hete használom. Olyan krémet kerestem ami könnyű, nyáron a nagy melegben nem folyik le rólam és kellően hidratálja a vízhiányos bőrömet. Nekem eddig bevált. Nagyon könnyen felszívódik, szinte azonnal lehet utána sminkelni. Egész nap hidratáltnak érzem tőle a bőröm. Amúgy is imádom az Alverde termékeket, de ez eddig nálam a favorit és az ára is pénztárcabarát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Hibiscus Syriacus Callus Extract, Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

A törökrózsa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrvédő hatású összetevő. A Power Extension [HSB+R] nevű összetevő gyártója szerint a  hatóanyag - vagyis a törökrózsából kinyert aktív molekulák Rutin molekulákkal kiegészülve - a sejtlégzés fenntartásával segít a bőrsejtek anyagcseréjét optimális szinten tartani, simítja a mély és finom ráncokat (28 nap alatt akár 27%-al), ezen kívül a gátolja a túlzott a szabadgyökképződést, vagyis antioxidáns hatással is bír a bőrre, igaz, ezek az állítások sajnos még nincsenek független kutatások által is alátámasztva.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.