Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Isu69, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó bőrnyugtató Aloe Vera gélt tartalmazó dezodor gyengéden ápolja az érzékeny vagy borotvált bőrt alkohol és alumínium-klorid nélkül. A bambuszrostokat, bio rizskivonatot és szilícium ásványokat tartalmazó természetes receptúra gondoskodik a kellemesen száraz bőrérzetről, és 24 órás védelmet nyújt.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, állati eredetű, valamint ásványi olaj alapú összetevőket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

natasa

2016. június 4.

A régi nagyon jó volt, de ez nem jött be. Ez nem küzdi le a szagokat, engem valahogy kifejezetten "büdösít".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.

Donna

2016. április 27.

Néhány hete használom, és nem tudok róla rosszat mondani. Én szódabikarbónával kiegészítve használok minden deot, így nem tudom önmagában hogy produkálna. A krémes állagot jobban szeretném, de esélyes hogy így is újraveszem, hiszen beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

ErikaTownsend

2015. december 11.

Kedvelem az Alverde termékeit, ezért gondoltam adok ennek a dezodornak egy esélyt. Előtte egy drága márka természetes anyagokat tartalmazó dezodorját használtam, amivel tökéletesen meg voltam elégedve, kivéve az árát.
Gondoltam 600 Ft-ért megér az Alverde egy próbát.
Sajnos óriásit csalódtam benne, nekem nem jött be. Szinte óránként használhatnám, mert az illata az nem marad meg egyáltalán, olyan mintha be sem kentem volna magam.
A másik, hogy borzasztóan viszketek tőle.
Újra biztosan nem fogom vásárolni, valószínűleg visszatérek a nálam bevált drágább márkához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

Gondoltam 600 Ft-ért megér az Alverde egy próbát.
A másik, hogy borzasztóan viszketek tőle.

ivor

2015. november 30.

Szeretem az Alverde termékeit, de ez sajnos-mint a legtöbb alumíniummentes deo- egyáltalán nem vált be, pedig nem vagyok egy izzadós típus. de még így is volt némi "izomszagom", és nekem is kipirult tőle a bőröm. biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

szilvi07

2015. október 26.

Idáig Rexonát használtam,de gondoltam kipróbálom ezt, mert nincs benne alumínium, alkohol... De nekem nem vált be. Most próbáltam ki, most nincs is olyan meleg, megizzadtam, és a testszagomat éreztem, és ragadtam. Plusz sensitiv, de nekem is kipirosodott tőle a hónaljam, amit előző este epiláltam le. Sajnálom hogy nem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

szelle

2015. október 16.

Évekig használtam, szerettem, jó volt, kellemes illattal! Nagy pozitívum, hogy nem sárgult be a ruha tőle! Ez a dezodor volt az első lépés, hogy "mentes" kozmetikumokat kezdtem használni! Lehet visszatérek hozzá?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

Azita

2015. október 16.

Nekem bármilyen furcsa (főleg egy ilyen barátságos terméknél), de kipirosította a hónom alját...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Luri

2015. szeptember 10.

A legnagyobb nyári kánikulában sikerült megvásárolnom, valahogy július végén. Féltem tőle, hogy nem válik be, de úgy gondoltam, hogy alumíniummentes dezodorként azt a 600 Ft-ot megéri. Így is lett. Még a legnagyobb melegben is hatott. Nekem nagyon bevált, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Matilda

2015. augusztus 7.

Eleinte szerettem, de a melegben nem teljesít olyan jól. Ahogy előttem is írták, egy idő után fura szaga lesz. Engem nem győzött meg, vannak ennél jobb alumentes dezodorok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

zorica85

2015. július 8.

Az itteni szép vélemények hatására mertem megvenni. Korábban már egy másik fajta Alverdés deo nem vált be, de ebben most kellemesen csalódtam. Elég izzadós vagyok, pláne így nyáron, de úgy tűnik egyelőre jól teljesít. Az illata is jó, gyorsan beszívódik, nem hagy foltot, nem ragad. Most ebben a tikkasztó hőségben is remekül teljesít. Korábban egy házi gyártmányú shea-kakaóvajas, szódabikarbónás deot használtam sokáig, az is jó volt, de az utóbbi időben már nem találtam megfelelőnek. Most erre a fenti termékre váltottam le, remélem hosszú távon is be fog válni. Az izzadást nem akadályozza, de a szagokat teljesen semlegesíti. Ehhez képest baráti az ára, remélem sokáig vásárolható marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sodium Lactate, Betaine, Glycerin

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.