Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniki16, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

fashionista

2012. február 22.

Nekem egyszerűen túl gyenge a hatása: az arcomra kenve olyan, mintha semmi sem történne. Kellemes az illata, szépen habzik is, de ez tényleg csak olyanoknak való, akik extrán gyengéd tisztításra vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Alice83

2011. december 28.

Régen a kedvenc arclemosóm volt, viszont az árát sokalltam, mivel bő egy hónap alatt elfogyott, és a sminket sem szedte le rendesen:( Ezen okokból kifolyólag sokáig nem használtam, de mivel hiányzott a hab érzete a bőrömön, gondoltam kitalálok valami alternatívát.. így a meglévő flakonba beleöntöttem egy kis alverdés tusfürdőt meg egy kis vizet és láss csodát hasonló habot kaptam. Nem mindegyik tusfürdő felel meg a célnak, a túl zselés állagúak furcsa habot képeznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

médea

2011. november 1.

Nagyon könnyű állaga van, de a szem sminket nem hozza le tökéletesen. Én az arcomat és a szememet egyszerre szoktam lemosni. Így a maradékot még külön letöröltem szemlemosóval. Azért nem rossz, csak egy flakont használtam el belőle. (nekem természetesnek tünt, hogy ez sminklemosó, arctisztító)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 1.

adrikanemeth

2011. március 27.

Én sminklemosásra, a férjem pedig borotválkozásra használja. Mivel zsíros érzetet hagy a bőrön, ezért zsíros/kombinált bőrre csak a smink lemosására ajánlom, -nekem utána még használnom kell más lemosót, hogy levigye a felesleges zsírt. Viszont a zsíros összetételénél fogva nagyon szépen feloldja a szempillafestéket. A férjem korpás bőrére pedig tökéletes borotvahab helyettesítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 27.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Serica

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.