Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 25.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szilikonmentes. Bio echinacea és bio jojoba kivonattal.

bbeb

2021. február 14.

ilyen összetevőkkel ez minden, csak nem sensitive. nagyon kiszárította a hajam, a fejbőröm pedig korpás és irritált lett tőle, konkrétan sírva fésülködtem 2-3 használat után, mire rájöttem, hogy ő a ludas

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Kata1990

2021. február 8.

Nagyon kellemetlen illata van, ráadásul erős is.
Kifésülhetetlen és száraz a hajam tőle. Kénytelen vagyok balzsamot használni mellé, eddig nem kelett. A legrosszabb benne hogy alig habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Nagyon kellemetlen illata van, ráadásul erős is.

Adrienn58

2021. január 19.

Brutál jó sampon! Nagyon pihe puha lesz tőle a hajam! :)
A korpámon sajnos nem segített, de nem is várom el, hisz nem korpára való sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

Brutál jó sampon! Nagyon pihe puha lesz tőle a hajam! :)

HuszkaViki

2020. november 23.

Egyszerűen imádom! Sajnos egy másik termék miatt, nagyon rossz lett a fejbőröm állapota. Viszketett, sebes és korpás is lett.
Ez a sampon viszont egy használat után helyre tette. Nem viszket, és a sebek is gyógyulnak. A korpán nem hiszem hogy segítheteni fog, oda más termék kell.
Egy dolog nagyon fontos! Minden képpen kell utána egy brutál olajos balzsam vagy pakolás, különben, száraz és össze tapadt haj lesz a végeredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

barbel

2020. április 4.

Bőrgyógyász ajánlotta fejbőr-gyulladás kiegészítő kezeléseként. Elsőre furcsa, mert nem habzik annyira és “tapad” a hajam, miután leöblítettem vízzel, ezért a balzsamját is használom, de alapvetően elégedett vagyok vele, már több tubussal is elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

davidkriszti

2019. október 8.

A fejbőröm korpásodásra, viszketésre hajlamos. A fodrász szerint az az oka, hogy érzékeny a fejbőröm, és a túl erős vegyszerek irritálják a bőr, ami így kipirosodással, viszketéssel és hámlással reagál. Kipróbáltam ezt a sampont, és a viszketés valóban enyhült, de nem mondanám csodaszernek. Ha éppen nincs más választásom, akkor megveszem, de igazság szerint a listám végén szerepel. Én mindig használok balzsamot is, de azt érzem, hogy ettől jobban sprőd a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Nuseekaah

2019. július 25.

Jól tisztít, nem irritálja a fejbőröm.Maui sheavajas maszkjával vagy alverdés bio kókuszos balzsammal és maszkkal tökéletesen puha hajat varázsol.:) Nem nehezíti el a hajam, nem zsirosítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

ancsika87

2019. január 19.

Elég sűrű, vastagszálú, hullámos hajam van, igaz lassan egy éve fiús rövid. Eddig már sok szilikonmentes sampont kipróbáltam, de messze ez a legjobb. Korpás, viszkető fejbőrömet rendbetette, hajam puha, selymes tapintású, pedig már balzsamot sem használok.
Nálam újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Nálam újravevős!!!

Mindenfolgaltmar

2018. június 23.

Mostanában mindentől korpásodik a fejbőröm sajnos... keresem a megfelelő sampont de ettől olyan érzésem volt mintha zsíroldóval mostam volna hajat, alig tudtam kifésülni 😮 ezt leszámítva nem annyira rossz mivel nem lett korpas a fejbőröm és nem is viszket de biztos nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

BlindedByLipstick

2018. június 10.

(Új összetétel)
Gyönyörűen rendbe hozta a sebesre vakart fejbőrömet! Amióta ezt használom, egyáltalán nem viszket hajmosás után a fejbőröm, nem hámlik, nincs kiszáradva, nagyon megszerettem. Finom az illata, engem kicsit a gyógyszertárakra emlékeztet, ami nem mindenkinek tetszik a mai vattacukros világban, én szeretem, olyan friss és tiszta illat. A hajvégeket sem szárítja, mondjuk én alapból használok balzsamot/olajat, mert anélkül kezelhetetlen lesz a hajam. Újravevős lesz, mert ez a sampon VÉGRE fel tudja venni a versenyt a városi vízzel, és nem vakarom sebesre a fejbőrömet két hajmosás között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

(Új összetétel)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.