Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. március 15.

Kiscsillag5

2017. október 25.

Ujjbeggyel, kizárólag ütögető mozdulatokkal szépen el lehet dolgozni és nekem így nem bontja meg az alapozót. Szépen mutat a bőrömön. Az illata természetesen citrusos, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Felhi1

2017. augusztus 31.

Nagyon szeretem, kellemes az illata és szép színe van, a csillámok nem kivehetőek, ezért egységes csillogást ad. Barna bőrön nagyon szép, de télen is meleg hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

lovemyplants

2017. július 28.

Én is 200 ft-ért vásároltam meg. Elég sötét tónusú a bőröm, de jól mutat rajta...természetes hatása van, nem nagyok benne a csillámok,könnyű vele dolgozni. Egyetlen hátránya hogy iszonyat büdös, avas szotyi szaga van...valószínüleg ez az eladók hibája, nem a terméké. Gondolom el akarták adni még ilyen állapotban is. A lejárati dátum 2018-as, de látszik, hogy fel volt szedve a címke. :( A termékből ezért nem vonok le csillagot, de a tiszaújvárosi DM dolgozóira nem vet túl jó fényt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

d-i_n-a

2017. július 15.

régóta vágytam rá..de sajnáltam rá mindig kiadni egy ezrest hátha kuka...imáim meghallgattattak..kemény 200 forintért volt kiárusítva..hát úgy kaptam el a polcról mint a sicc :D
gyönyörű színe van..nagyon szépen mutat a fényben..ah imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

gyönyörű színe van..nagyon szépen mutat a fényben..ah imádom!

sttramara

2017. május 13.

Imádom az illatát és szépen mutat az arcomon de nem vagyok teljesen megelégülve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Timootea22

2017. május 3.

Tetszik az illata, termeszetes ragyogast ad az arcnak. Negativuma hogy az a borzalmas ecset amit adtak hozza egyszer hol felvesz belole, egyszer nem. Ezert csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

dorcsideak

2017. március 22.

Szép természetesen fénylik és az ára is kedvező. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

mautika

2017. március 18.

Féláron vettem meg én is nyárra, de ma sikerült kipróbálni. Gyönyörű természetes fény, nem túl csillámos. Szépen ellehet dolgozni, ennyi pénzért pedig ajándék volt. Én azért úgy gondolom nyárra lesz ez az igazi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

petra095

2017. február 24.

Kettos erzesem van vele kapcsolatban, felaron vettem meg igy teljesen megerte az arat, viszont nekem a sotetebb boromon egyaltalan nem latszik. Legalabbis nem ad olyan fenyt mint varnam. Kiserletezni fogok meg vele, hatha megszeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

hgabriella97

2017. január 8.

Most ismerkedek a highlighterekkel és mikor megláttam a DM-ben, hogy feláron van, úgy voltam, nem hagyom ki az alkalmat és megvettem. A neve és a színe miatt aggódtam, hogy inkább nyáron fogom majd jó hasznát venni, de nagyon kellemesen csalódtam. :) Felvételekor még sárgás a színe, de gyönyörűen el lehet dolgozni és mesés a végeredmény, még úgy is, hogy világos bőröm van. :D Gyönyörű, nagyon természetes fényt ad az arcnak és nagyon örülök hogy rátaláltam erre a kis termékre. :D Az illata elég érdekes, de majd megszokom. :) Gondolkodok, hogy a Rose Tintedet is majd kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol