Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. március 15.

Malachite

2016. december 18.

Ó, hát ez valami gyönyörű. A fura "őzike-láb" applikátor annyira nem nyerte el a tetszésemet, de mikor sikeresen eltörtem (valódi bravúr egy ilyen vastag üvegcse esetén), kénytelen voltam egy régi szemhéjtusos tégelyembe átkaparni. Krémes, bronz-arany textúra, ujjbegyre fel, orcán körkörös mozdulatokkal elkenem, és csodálatos! Olajos alapú, ezzel számolni kell, de messze nem tocsog tőle az ember bőre. Melegséges színt ad az orcáknak, illetve diszkrét csillogást a legjobb fajtából: Ha nem esik rá közvetlen fény, akkor csak egy egészséges derengés, ha direkt fény éri, gyönyörűen ragyog, abszolút nem diszkógömb vagy csillámpóni. Bronzosító fölé pakolgattam óvatosan, olajos alapja ellenére nem mozdította el az alatta lévő púdert. Csak áradozni tudok róla! Csodaszép, hatalmas adag, olcsó....lányok, tessék megvenni és kísérletezni vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Mesi13

2016. november 1.

Glamour-napokon vettem hirtelen felindulásból, akkor és ott elcsábított.. Aztán itthon jöttem rá, hogy is gondoltam én ezt őszre-télre? :D Most várhatok jövő nyárig, mert azért ennyire barna bőröm nincs hozzá. Arcra tényleg eléggé olajosnak tűnik, de még reménykedem, hogy mégiscsak jól fog kinézni lebarnulva. A szaga nekem fura...
Majd jövőre jövök updatelni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Majd jövőre jövök updatelni :D

fairynorah

2016. október 30.

A legtöbbet kulcscsontra és vállra használtam a nyáron, arcra annyira nem, mert lepúderezve nem jött át a fénye, púder felett meg túl olajos volt nekem....nem bántam meg, de újra nem veszem, ha elfogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

barva.lilla

2016. október 19.

Nekem nagyon tetszik, kuponnal 450 ft körül volt,szinte ajándék, kellemes az illata, tartósságra is megfelelt:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

pluca

2016. július 4.

Nagyon olajos az állaga, kb olaj ami tele van csillámmal. Én az arcomra nem merem használni, számomra nem valami bizalomgerjesztő, hogy egy zsíros réteget kenjek a bőrömre csillámokkal. Ha már megvettem, az al- és felkaromra használom, arra viszont jó, szép aranyosan csillog a barna bőröm tőle. Emiatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Tamara91

2016. május 12.

Nekem barna bőrszínem van és azon vmi szuper. Óaranyra hasonlít a színe, könnyű eldolgozni. S az illatát imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Szixooo

2015. június 8.

Ez mar kevesbe jott be, mint a rozsaszines. Valahogy masabb a texturaja, nehezebb eldolgozni es az uvegben is kulonvalik egy ido utan. Furi... a szine amugy szep, csak a masikkal osszehasonlitva alul marad kisse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol