Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barazsuzsa, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Ellenőrzött biogazdálkodásból származó összetevőket és természetes illóolajokat tartalmaz.

Flora1024

2016. január 21.

A 15 Aubergine árnyalat van meg nekem nagyon szép színe van. Bár én érzek rajta valami kellemetlen illatot de mások nem érzik :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

manitia

2015. október 8.

Oh my God! Ez gyönyörű! Én ajakceruzát (ami ceruza, nem az a kitekerhető fajta hanem a hegyezős) mindig pici ajakbalzsamozás után használom. Rúzst akartam venni, de egyiknek sem tetszett a színe, aztán megláttam a ceruzákat. Valahogy velem mindig ezek jönnek haza. :) Sokkal szebb, természetesebb nekem az eredmény egy ceruzával. Na elég a rizsából. Szépek a színek, az állaga is jó nekem (ajakápolóval használom ugyebár), tartós. A 15-ös Aubergine van meg. Az a bizonyos beerige Ton, ami most az ősz színe. :) Btw a boltokban az a neonfény borzasztó. Teljesen más a színe természetes fényben mindennek. Ceruza, rúzs, alapozó....:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

beautyanna

2015. augusztus 23.

Szárítja a számat, és egyébként is kemény szerintem az állaga. Nem volt drága, de semmiképpen nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 23.

anett0426

2015. augusztus 8.

Nekem a 14 farblos arnyalat van meg, ami egy eleg vilagos nude szin.. En ruzskent hasznalom, ez a szin nekem sokkal teltebb ajkakat eredmenyez. Az allaga nem olyan jo szerintem, tul kemeny, sokaig kell "szinezni" a szamat..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

ladyadalaide

2015. április 21.

Aubergine árnyalat van meg, aminek imádom a színét, de sajnos nem tudom annyit használni. Könnyen eldolgozható, de rövid időn belül teljesen kiszárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Csirip74

2014. augusztus 14.

A soft mocca színű ceruzám már régóta megvan. Röviden csak annyit tudok mondani róla, hogy a célnak tökéletesen megfelel, a színe nagyon természetes. Kicsit "száraz", nem siklik könnyen a számon, de szép kontúrt lehet rajzolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

ferenczifanni

2014. január 16.

Nude árnyalat van meg..1 forintot nem ér..nem lehet felvinni a színt, már szinte véres a szám és semmi szín..borzasztó.. Pedig a többi alverde termékem nagyon jó de ez:SS

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

2013. december 22.

A 14 farblos szín egy nude árnyalat, nagyon nehéz vele dolgozni, kontúrt rajzolni. Igazából csak az a jó benne, hogy -valamennyire- méregmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Laura

2012. szeptember 27.

nagyon szeretem. még a dm-ben vettem fél áron, nagyon könnyű vele dolgozni és imádom a színét-rózsaszínt vettem. egyaránt jó rúzshoz és szájfényhez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

lydiadeathtrance

2012. szeptember 19.

Nagyon könnyen eldolgozható, szép színei vannak. Én is kipróbáltam rúzsként is őket, szájfénnyel kombinálva, de ez esetben a pink eléggé szárított, persze nem is ez a fő funkciója, hanem a kontúr :) Én elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.