Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barazsuzsa, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Ellenőrzött biogazdálkodásból származó összetevőket és természetes illóolajokat tartalmaz.

gilmorelany

2012. augusztus 14.

Tegnap vettem padlizsán (Aubergine) színűt; nagyon tetszik a színe, bár inkább rúzsként fogom használni, mert az állaga -szerintem - ezt is lehetővé teszi, csak egy kis ajakbalzsam kell a tetejére. Nagyon finoman lehet vele dolgozni, nem túl puha, nem túl kemény, pont jó, kevés is mutat már; a színe miatt inkább télen fogom használni, de abszolút elégedett vagyok vele eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

naiva

2012. július 10.

A legutóbbi bevásárláskor átfutottam a leárazott alverdés termékek polcát és ott bukkantam egy Pink árnyalatú szájkontúrra. Kipróbáltam a kezemen és megtetszett a színe, így gondoltam, megveszem, sokat nem veszíthetek vele (200 forint körülre volt leárazva). Mind ceruzaként, mind rúzsként használtam már és meg voltam vele elégedve. Nem az a lerobbanthatatlan típus, de szépen, egyenletesen kopik, úgyhogy nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.